Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 10:58, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ka1sia napisał(a)
Anek, obejrzałam relację ze spotkania, jak zawsze u Was - fantastycznie! radość i wielkie otwarte serducha ściskam i całuję mocno


Waszą relacje z Kutna też oglądałam... ale nie wiem czy jakiś ślad zostawiłam, bo najczęściej na telefonie urzęduję

I moje różyczki, łodygi wyjątkowo w tym roku łyse, ale kwitną i nawet w nich łysość mnie nie razi

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 11:03, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Iwk4 napisał(a)
Aniu, zazdroszczę wam cudownego spotkania. Piękny masz ogród. Wygląda na wielki z tymi olbrzymimi trawami. Pozdrawiam.


Troszkę nieładnie z mojej strony bo dopiero teraz witam nowego gościa...chciałam tak bardziej uroczyście przywitać, a nie na łapu capu... ale u mnie savoir vivre jest na bakier
Ale witam serdecznie
Ogród nie jest wielki, chociaż też nie mały, ale trawy są wielkie I co roku uszczuplam kępy, by mieściły sie na wyznaczonym kawałku.
Ogród za mały na chciejstwa a za duży do roboty

Fotki sie mi kończą...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 11:05, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogda napisał(a)
Wpadam i oglądam tylko fotki, bo piszecie tak dużo, ze mi8 się litery mylączas do okulisty się udać-ale czasu nie ma...ale chciałam powiedzieć, ze nie moge się napatrzeć na Muminka i ta Jego uchachaną buźkęsuper!


Swoich dzieciow nie masz jeszcze dość, by sie gapić na kolejnego rozdarciucha???
Kończę pisanie.. bo lecę do tego rozdarciucha

Ostatnia sensowna fotka... świeci słoneczko i fotki wychodzą beznadziejne.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 11:08, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Łukasz dzięki za info o żurawkach..

Anita, Małgosia -

Pozostali którym już nie mam kiedy odpisać

Klara od Basi Kraj
Basiu buziak.. piękna jest. Bogdzia widziałą, że skrętniki kwitną do tej pory i maja sie dobrze.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Tusiala 11:09, 19 wrz 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Mala_Mi napisał(a)

Ten pełny to WATERLILY , dwukolorowy to THE GIANT

I jesiennie...




Prześlicznie wypełniona rabata
monteverde 11:13, 19 wrz 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Mala_Mi napisał(a)


Jana Sztaudyngera faszki są świetne.. takie szybkie riposty

Zdobi nitka siwizny głowę szpakowatą,
A żona się uśmiecha mowiąc: "Babie lato..."

Byle w zdrowiu

I kosmosy... wiejski kwiaty.. a jakie piękne Te ciemne nasionka dostałam od Ani Tre.. muszę też zebrać... ale liczę, że sie same wysieją




śliczne zdjęcia kosmosów z trawa i rozchodnikiempozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Kasiek 11:20, 19 wrz 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Hm.. i ja znalazlam wiadomosc ze niby baron nie kwitnie...Cos mi tu podpada..albo ja juz ten tegesWidzialam trawke ktora wyglada jak baron ( tez ja mam w ogrodku)i jest kwiatnaca Mus foto strzelic, mus mus mus
____________________
Bawarka
Margarete 11:41, 19 wrz 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ojejku, jak fajnie ogląda się te fotki znając i pamietając umiejscowienie roslin w twoim ogrodzie........cudne foty, kosmosy z trawą bosko sie komonuja - dlaczego ja nie mam kosmosów ??!!

Dlaczego moja rozplenica moudry sie nie "kitkuje"??? czekam i czekam.......inne rozplenice mają kitki a moudry nie....dostałam ja w ubiegłym roku w październiku na imieniny, wtedy była nieduża ale miała już kilka kitek............teraz urosła jest piękna, bujna, zieloniutka i........ani jednej kitki.......co robie źle?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Milka 14:53, 19 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mala_Mi napisał(a)


Mariusz, były takie rozważania.. ale niestety dziewczyny musiały wyjechać wcześniej (impreza rodzinna) i jak przeliczyłam, to szarpać sie by zajechać na godzinkę było bez sensu.. liczę, że jeszcze raz przyjadą

I tegoroczne odkrycie na jesienne rabaty vernonia crinita ... miałam kupić 3 szt.. ale z powodów finansowych i ograniczeń w tym kierunku.. kupiłam tylko 1 szt... a teraz żałuję.. piękna roślina na jesień. Alternatywa dla wysokich astrów, nie pokłada się, kolor ma bajeczny, u mnie ma ok 1,4m, ale to jej pierwszy sezon.





Ale piękna, kolor i faktura, może nasiona z niej trzeba zbierać? nie tylko podział, jak myslisz?
z góry dziękuję i cmokam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
makkasia 15:06, 19 wrz 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Mala_Mi napisał(a)



Ostatnia sensowna fotka... świeci słoneczko i fotki wychodzą beznadziejne.


Aniu Ultra jestem na bieżąco (chyba) mam pytanie związane z miskantami z tego obrazka. (pięknego)
1. Czy mogę jeszcze przesadzać miskanty? muuuszę nie będę ich dzielić tylko z wielką bryłą zmienić miejsce?
2. Czy Variegatus da radę w cieniu nie głębokim? Czy zebrinusy w cieniu bardziej dadzą radę?
ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies