Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 10:03, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tess napisał(a)
Everest mnie rozczulił.
Cudowne spotkanie. Szkoda, że ja mam tak daleko...


Nie masz dalej niż dziewczyny z Łodzi... i droga lepsza na Warszawę niż na Łódź.. wiec sorki, ale współczucia nie będzie
Co nie zmienia faktu, że i z Warszawy i z Łodzi do mnie dość daleko.

Trzmielina konkuruje z różami o uwagę Na taczkę nie patrzymy, ale trwaja prace przy wykopywaniu hostek, żurawek, i takich tam..
Kleome też tu drażni kolorem.. miały być wszystkie białe, jedna sie zaplątała inna.




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 10:20, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
grazyna napisał(a)
Aniu

miło mi, że kuknęłaś i do mnie Dziękuję za życzenia w imieniu moich Młodych

U Ciebie jak zwykle gwarno, wesoło, pięknie Pozdrawiam z nadzieją, że w przyszłym sezonie spotkamy się w realu


Miejmy nadzieję

Zimowity.. nazwa okropna.... wolałbym nie witać zimy
Muszę coś z nimi zrobić, bo znów zarosły .. mam tyle ładnych odmian.. białe już nawet nie są do sfocenia..



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 10:22, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdzia napisał(a)
Idę spac i jak zwyle na dobranoc zagladam do Ciebie. Do wielu osób jeszcze powinnam wejsc ale juz oczy nie pozwalaja , moze jutro się uda. Kolorowych snów i miłego dnia jutro. Dla Kazka też wszystkiego dobrego.


Ja też nie nadążam z zaglądaniem gdzie bym chciała....
I różyczki.. w jednym miejscu mam chyba wsadzone dwie sadzonki. da sie podzielić bez uszczerbku dla ciągłości nasadzeń


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
popcorn 10:31, 19 wrz 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cudne różyczki Zimowity też u mnie w różnych dziwnych miejscach Cudne masz pofalowane te fioleciki! A nazwa paskudna, rzeczywiście

Buziam na dobry dzień! Weekendu początek
____________________
Mój nowy ogródek
Mala_Mi 10:35, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
hanka_andrus napisał(a)
Aniu, "kości zostały rzucone, rzekł mąż..... rzucając chudą żonę"

Wstępne kroki poczynione, plany do następnego lata, pewnie się skrystalizują.
Oby tylko zdrowie było w normie. Czego nam życzę.


Jana Sztaudyngera faszki są świetne.. takie szybkie riposty

Zdobi nitka siwizny głowę szpakowatą,
A żona się uśmiecha mowiąc: "Babie lato..."

Byle w zdrowiu

I kosmosy... wiejski kwiaty.. a jakie piękne Te ciemne nasionka dostałam od Ani Tre.. muszę też zebrać... ale liczę, że sie same wysieją



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 10:42, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
popcarol napisał(a)
Cudne różyczki Zimowity też u mnie w różnych dziwnych miejscach Cudne masz pofalowane te fioleciki! A nazwa paskudna, rzeczywiście

Buziam na dobry dzień! Weekendu początek

Ten pełny to WATERLILY , dwukolorowy to THE GIANT

I jesiennie...


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 10:44, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Marzena2007 napisał(a)
Pomiziałam Miśka


Misiek dziękuje za mizianie.. tego mu zawsze mało

Fotki sie kończą.. zawilce.. piękne, dobrze, że przesadziłam na brzeg rabaty


I w szerszej perspektywie.. pokazywałam, wiem... ale mi się podoba.. i kwitnie nadal.. ale kalina sie przebarwia, czyli jakby w nowej aranżacji

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
yolka 10:47, 19 wrz 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Też mam takie piekne kosmosy od An-tre. Musze je sfocić
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
malgorzata_s... 10:52, 19 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Mala_Mi napisał(a)


Miejmy nadzieję

Zimowity.. nazwa okropna.... wolałbym nie witać zimy
Muszę coś z nimi zrobić, bo znów zarosły .. mam tyle ładnych odmian.. białe już nawet nie są do sfocenia..





Niektórzy mylą i mówią ziemowity Z ziemia witamy sie codziennie więc może niech ta nazwa zostanie
Piękne ziemowity
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mala_Mi 10:56, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mariusz napisał(a)
Witaj , fajne spotkanie, jak zawsze miło się odbiera ... po cichu liczyłem że w depniecie na ala oliwki i kielich dereniówki ...
może wiosną na festiwal kwitnącej jabłoni, równie ciekawie, a może i bardziej niż dereń Pozdrawiam


Mariusz, były takie rozważania.. ale niestety dziewczyny musiały wyjechać wcześniej (impreza rodzinna) i jak przeliczyłam, to szarpać sie by zajechać na godzinkę było bez sensu.. liczę, że jeszcze raz przyjadą

I tegoroczne odkrycie na jesienne rabaty vernonia crinita ... miałam kupić 3 szt.. ale z powodów finansowych i ograniczeń w tym kierunku.. kupiłam tylko 1 szt... a teraz żałuję.. piękna roślina na jesień. Alternatywa dla wysokich astrów, nie pokłada się, kolor ma bajeczny, u mnie ma ok 1,4m, ale to jej pierwszy sezon.


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies