Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Kasik 20:45, 19 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Aniu- u Ciebie jak zwykle dużo się dzieje.
Wnusio-przesłodki To są najpiękniejsze chwile- cały czas cos nowego, to uśmiech, to pierwszy ząbek, pierwszy kroczek, pierwsze słowa z takiego "pysiorka" brzmią jak najcudowniejsza melodia. Wszystko jest takie szczere do bólu.

Buziaki dla malucha i dla Ciebie również.

Ps. Takie zdjęcia przebijają każdą rewolucję rabatkową.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
leon60 20:51, 19 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Mala_Mi napisał(a)



Przepiękne !
Buziaki dla małego i gratulacje pierwszych kroczków
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Mathildis 21:06, 19 paź 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Mala_Mi napisał(a)

Ucałowany.. pojechali, a ja idę ogarniać kuchnię po aronii.. 12 litrów nalewki i 8 litrów soku wyszło (jeszcze muszę rozlać )... nie liczę ile na szafkach, podłodze i gdzie sie da. Rąk to chyba przez rok nie domyję.. i wiadro marchewki czeka...
Sorki, uciekam, bo pobojowisko to łagodne okrreślenie... przetwory z pomidorro i buraczków to bułka z masłem...

Musiałam dokończyć oglądać fotki z dreptania po trawniku.. wiec porzuciłam garkuchnię

Trafffki też są fajne... wyczochrał ile sie tylko dało


Aniu patrząc na Feliksa marzą mi się wnuki

P.S. a żeby było merytorycznie - ale wielkie te trawki porosły
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Madzenka 21:49, 19 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Te calusne policzki gdyby były w pobliżu mnie pewnie nauczyłby sie biegać a nie chodzić uciekalby przed ciotka, ktora kradłaby caluski!!


Jak to mozliwe ze 12 l nalewki? Aronia tyle soku puszcza czy 12 l wodki i spirytusu kupiłas? We wsi uchodzisz juz za alkoholiczke??
Rób nalewkę, bo na III spotkanie ogrodowiska potrzebna ja dzisiaj 3 i ostatnia malinówke rozlalam w butelki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Napia 21:50, 19 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Mala_Mi napisał(a)


Agnieszko witaj w takim razie oficjalnie i jawnie Ja już prawie nigdzie nie zaglądam, bo u siebie nie wyrabiam Jestem człek towarzyski, ale zwykle nieczasowy, wiec wybacz, że ja z doskoku do Ciebie będę zaglądać.. lecę dolać spirytusu.. i pora spać ... jak zdążę to zajrzę do Twego romantycznego ogrodu. Powinnam napisać, czy po degustacji będę jeszcze w stanie

Aniu, do siebie zapraszam serdecznie, kiedy będziesz miała czas i ochotę brak czasu rozumiem aż za dobrze...
Mam nadzieję,.że nalewka wyszła pyszna, a wnuczek jest rozkoszny i uśmiech ma rozbrajający
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
lojalna_ 21:51, 19 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jaki słodziak
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Rench 22:15, 19 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Super Ci się ten Felix udał

Kurdile,wszędzie kręcą nalewki, muszę i ja poszukać czegoś do zalania na ten wypad narciarski
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Konstancja30 23:20, 19 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Anek ... ten mega wielki uśmiech i krok to ja sobie chyba wydrukuję !!! ... ależ on umie się cieszyć !!! ...

a i chodzić ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 23:22, 19 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Te calusne policzki gdyby były w pobliżu mnie pewnie nauczyłby sie biegać a nie chodzić uciekalby przed ciotka, ktora kradłaby caluski!!


Jak to mozliwe ze 12 l nalewki? Aronia tyle soku puszcza czy 12 l wodki i spirytusu kupiłas? We wsi uchodzisz juz za alkoholiczke??
Rób nalewkę, bo na III spotkanie ogrodowiska potrzebna ja dzisiaj 3 i ostatnia malinówke rozlalam w butelki


nioooooo ja do końca życia będę wspominać smak aroniówki doprawionej herbatą (choć Gabrysia twierdziła uparcie, ze jest odwrotnie) ... dobre to i usuwa zmęczenie ... no lekarstwo znaczy ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
AgnieszkaW 23:43, 19 paź 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Śliczności pokazujesz (chodzi oczywiście o Feliksa) Jego uśmiech jest taki cudny, że chyba wszystkie babcie na świecie chciałyby widzieć podobne u swoich wnucząt
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies