Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Richie 00:08, 18 lis 2014


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Aniu oglądałem, podziwiałem i było jak zawsze u Ciebie - pięknie. Gratuluję
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Mala_Mi 00:33, 18 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Richie napisał(a)
Aniu oglądałem, podziwiałem i było jak zawsze u Ciebie - pięknie. Gratuluję
;
Gentlemen w każdym calu. Do Ciebie mi daleka droga.. i tam nie doczłapię na swoich nóżkach.. ale dzięki za komplement
Z przeniesioną szklarnią jest teraz luks ... I to mnie cieszy najbardziej, bo wszytko bym strawiła w ogrodzie, ale szklarnia i warzywnik gdzie były mnie wnerwiały najbardziej.


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gaby3003 00:45, 18 lis 2014


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 377
monteverde napisał(a)

Mam Aniu Watanabe ale nie wiem czy komuś jej nie oddam, pomimo pięknego koloru liści, bo za duża do mojego "pryszcza" a nie kupię sobie Eskimo

.....zaopiekuje się z przyjemnością ta kalina.....
____________________
Madziarzeszow 06:32, 18 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Aniu takiej ilości stron się spodziewałam , jeszcze raz gratuluję cudnie było , a mała męska iskierka w oczku położyła Wszystkich na kolana
smsy do klientek były rozsyłane z datą emisji Wszystkie zachwycone i dumne , że w Rzeszowie mamy TAKI OGRÓD
Wiesz ,że mnie nie musisz 2 razy zapraszać , ja zawsze chętna
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
ana_art 06:38, 18 lis 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ania cóż za wnikliwa analiza psychologiczna Mi tam blisko do Ciebie, uwielbiam zmienność, kolor i busz jak na bliźnięta przystało. Tylko rozmiar działki ogranicza mnie bardzo
Idź szybko i wciśnij te krokusy bo biała idzie...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
BaRa 06:47, 18 lis 2014


Dołączył: 20 gru 2013
Posty: 295
Aniu, serdeczne gratulacje! Właśnie tak wyobrażałam sobie Twój temperament, byłaś tak naturalna ... a ogród, we wszystkich porach roku zachwycający
____________________
BaRa - Kamienny ogród
Mariusz 06:56, 18 lis 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Mala_Mi napisał(a)

Mariusz - niestety nie podali, że lotosa mam od Ciebie... naprawdę mówiłam..... a gdzie można go kupić, powiedziałam , że sklepy internetowe sprzedają.. i ten fragment użyli w programie. Gropius był architektem, odważnym architektem na swoje czasy.. i faktycznie jego ulubionym kolorem był kolor wielobarwny i uważał, że w architekturze są ciągłe zmiany, bo architektura nigdy nie jest dziełem skończonym... Chłop miała racje w architekturze i tak samo jest w ogrodach. Super za przypomnienie tego twórcy Mało tego uczył że należy iść swoją drogą twórczą, należy eksperymentować i tworzyć swoje a nie kopiować. Tylko tak można stworzyć coś nowego.
Tak się zastanawiam czytając wpisy.. większość forum dąży do ogrodu perfekcyjnego, zgodnego z dekalogiem, uporządkowanego, nie za dużo kolorów, nie za dużo gatunków... U mnie dekalog Danusi wisi na ścianie. Jednak mój ogród jest zaprzeczeniem całego dekalogu..No prawie całego.. jak coś pada to nie płaczę, tylko mam miejsce na nowe I tego się trzymam z pełnym przekonaniem i konsekwencją. Skąd w takim razie te pochwały i gratulacje????? Wcale nie sugeruję tu obłudy z Waszej strony. Rozważam to tylko z punktu typowo psychologicznego, socjalnego i takich tam dziedzin obcych mojemu wykształceniu.
Hmmm bo może fajnie pooglądać takie coś na co się nigdy nie zdecydujemy u siebie??? Przyznaję się, często mam zgrzyt zębów patrząc co narobiłam.. .... a czasami od razu idzie w ruch łopata Szkoda moich zębów..
Tak czy siak dziękuje wszystkim i mam nadzieję, że ząbki zostały sie u Was na swoim miejscu


Wiesz ile radości jest w człowieku jak widzi że u kogoś coś pięknie rośnie, że ktoś się tym cieszy, Ania czy to nie wystarczy?. Jakbyś zaczęła opowiadać co od kogo masz i co podarowałaś, ho, ho ..., to Maja musiałaby pewnie stu kartkowy kajet założyć. Nie myśl co powiedzieli, co wycieli, toż jakie to ma znaczenie. Piękny film, uroczo, bez nudów, dla mnie bomba, po komentarzach widać, że nie tylko dla mnie.
Gropiusa podczytuję, ale ostatnio komputer wygrywa, stwierdzam ze wstydem. Moim zdaniem wolność w tworzeniu ogrodu nie oznacza że można robić wszystko, dekalog też ważny, swoboda w wyrażaniu siebie najważniejsza, oczywiście w granicach rozsądku. Ogród twój nie jest w ogóle jego zaprzeczeniem, bo wyglądałby licho, a jest kompozycyjnie okazały, bogactwem roślin wyrażasz swoją swobodę i robisz to z rozsądkiem, wyczuciem.
Wasze ogrody, to wyższa szkoła jazdy. Tak jak tańcem można opowiadać, tak Ty czy Danusia – wiele ogrodów przyszło mi jeszcze na myśl - opowiadacie ogrodem.
Lotosa lepiej już wstawić do tunelu niech obcieknie, z każdym dniem zimniej. Pozdrawiam i miłego dnia
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
bdan 10:25, 18 lis 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Aniu u mnie na 195 plany rododendronowe, mogłabyć pomóc i fachowym okiem zajrzeć?
Pszczelarnia 10:30, 18 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
Mariusz napisał(a)


Wiesz ile radości jest w człowieku jak widzi że u kogoś coś pięknie rośnie, że ktoś się tym cieszy, Ania czy to nie wystarczy?. Jakbyś zaczęła opowiadać co od kogo masz i co podarowałaś, ho, ho ..., to Maja musiałaby pewnie stu kartkowy kajet założyć. Nie myśl co powiedzieli, co wycieli, toż jakie to ma znaczenie. Piękny film, uroczo, bez nudów, dla mnie bomba, po komentarzach widać, że nie tylko dla mnie.
Gropiusa podczytuję, ale ostatnio komputer wygrywa, stwierdzam ze wstydem. Moim zdaniem wolność w tworzeniu ogrodu nie oznacza że można robić wszystko, dekalog też ważny, swoboda w wyrażaniu siebie najważniejsza, oczywiście w granicach rozsądku. Ogród twój nie jest w ogóle jego zaprzeczeniem, bo wyglądałby licho, a jest kompozycyjnie okazały, bogactwem roślin wyrażasz swoją swobodę i robisz to z rozsądkiem, wyczuciem.
Wasze ogrody, to wyższa szkoła jazdy. Tak jak tańcem można opowiadać, tak Ty czy Danusia – wiele ogrodów przyszło mi jeszcze na myśl - opowiadacie ogrodem.
Lotosa lepiej już wstawić do tunelu niech obcieknie, z każdym dniem zimniej. Pozdrawiam i miłego dnia


O, Gropius. Właśnie kończę czytać.

Anek, ale masz przemyślenia.... .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Olili 11:13, 18 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Mala_Mi napisał(a)
Dziewczyny i rodzynki Podkarpackie..... zmieniam temat... co Wy na jakie klecenie jakiś wianków i takich tam pierdółek świątecznych? Pistolet do kleju mam.... i chałupę wolną.... czekam na odzew...

Za długo był spokój u mnie....


że też mam daleko.....choinka jasna!
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies