Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Anita1978 17:59, 02 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Hej!
Zaglądam!
Poczytałam- ja tez na razie okien nie myje, zimno jak diabli! mówisz, ze mąż prognozuje ostra zimę? No to trzeba roze zakopczykować.....czekam na ocieplenie, bo na razie to wieje lodem, chyba od ruskich jak zawsze
____________________
ogródek Anity
Madzenka 19:16, 02 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ania postanowione - kupujemy iwindows - maszynkę , ktora sama okna będzie myć..... M oprotestował skakanie po drabinie

Co do życzeń. - w pełni się solidaryzuje. Znajdę czasami chwile aby między Wigillią a Pasterka na forum wskoczyć , widzę powiadomienia a tu same życzenia....
Proponuję wprowadzic zasady w naszych wątkach. - nie składamy życzeń indywidualnie tylko w jdnym wspólnym wątku
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Bogdzia 19:17, 02 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Bez przesady z tymi oknami dziewczyny, jak na jesieni myte to zimę przetrzymaja. Ja tylko firanki piore, ale kto nie ma firan to bardziej o okna musi dbac. Co do życzeń to też w jednym wątku popieram.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Rench 20:46, 02 gru 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Marzena2007 napisał(a)


Co do życzeń. - w pełni się solidaryzuje. Znajdę czasami chwile aby między Wigillią a Pasterka na forum wskoczyć , widzę powiadomienia a tu same życzenia....
Proponuję wprowadzic zasady w naszych wątkach. - nie składamy życzeń indywidualnie tylko w jdnym wspólnym wątku


Racja !
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Napia 21:20, 02 gru 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Rench napisał(a)


Racja !


Też uważam, że to dobry pomysł
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
viva 22:23, 02 gru 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Mala_Mi napisał(a)

Oglądając jakie ptaki przylatują do karmników.. maż stwierdził, że będzie ostra zima. Bo grubodzioby u nas są tylko wtedy kiedy zima jest bardzo zimowa. W ty mroku wyjątkowo już sie pojawiły i stołują sie codziennie, gdzie w zeszłej zimy widzieliśmy grubodzioba tylko jeden raz. Zimówki kupiłam i nawet mam założone... wyjątkowo wcześnie w tym roku


Jeśli takie prognozy muszę się wziąć za docieplanie roślin. U mnie nie ma żartów. Wyż rosyjski zawsze do mnie sięga
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Olili 22:39, 02 gru 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
poczytałam ,wypowiedziałabym się co do okien i życzeń,ale już trochę mi się baterie kończą ,a że ogólnie zgadzam sie z przedmówczyniami to nie bedę się katować i wysilać,buziaki ślę i dla piesia i dla tego najmniejszego z rodu
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Kasiek 00:03, 03 gru 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Melduje ze okna pomyte..maszyna sie swietnie spisala W ogrodzie mam bajzel ale mi to lata, moze zdaze przed przymrozkami...I tez mysle i mam nadzieje, ze zima w tym roku pokaze nam swoje piekno
Pozdrowka Aniu
____________________
Bawarka
zawitka 08:14, 03 gru 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Aniu mam pytanko ---- zobaczyłam u Oli z Nieforemnego ogrodu na przodzie białego asterka płożącego czy to z nasion go wysiałas a może masz nasiona to chętnie bym Cię poprosiła Potrzebuję takiego na swój wredny murek Moge odwdzięczyć się czymś innym Pozdrawiam i przepraszam za śmiałosć

OOOOOOO Marzenka popieram z tymi życzeniami swiątecznymi
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zbigniew_gazda 08:23, 03 gru 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Wszystko przeczytane. Pozdrawiamy Was.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies