Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

yolka 17:04, 30 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Zapomiałam przypomnieć, coby Muminkowi prezent sporządzic na Mikołaja, moje wnuki daleko i to jest +, córcia mówi coby nie posyłać bo kradną paczki, no i dobrze, ze kradną - ZARcik taki mały
Ale prezenty bez okazji podczas odwiedzin i tak mnie nie omijają - i dobrze
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Iwk4 17:12, 30 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Przydreptalam do klubu zmarzluchow. Dla mnie koldra i ciepły pled na wierzch. M odkryty spi. Normalnie dwa światy.
Rodkom tez zimno. Brrrrrrrr....
____________________
Ogródek Iwony II
malgorzata_s... 18:08, 30 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Anek jestem codziennie ale pisać bele czego nie będę Dzisiaj zapraszam cię na zamrożone góry Wiem że lubisz góry
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
19:18, 30 lis 2014
Ja też zmarzluch, kocham lato, jestem lwem ciepłolubnym, w lipcu rodzonym, na przełomie wakacji. Wczoraj przesadziłam żółtą różę, co to rosła na samym środku, pozostałe okopczykowałam, lekko okryłam lawendę i carexy stroiszem. Palce mnie paliły żywym ogniem, z nosa ciekło. Zimno potęguje wiatr. W przyszłym roku okrywam wcześniej, postanowione!
W domu pierniki upieczone, wianki na razie 4 uwite, leżą golasy i czekają na ozdoby. Ściskam ciepło!
yolka 19:44, 30 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Mala_Mi napisał(a)
Wzywa mnie Muminkowy obowiązek..... muszę uciekać z forum...
Napiszę krótko... kocham narty i ciepełko. Czyli nigdzie nie ma ideału. Latem nie ma nart, a na nartach nie ma ciepełka.
Może te narty to lubię tylko z tego powodu by jakoś przetrwać zimnice. Mi zimą jest po prostu zawsze zimno, za zimno. w domu niby ogrzewania, eM śpi pod cieniutką kołderką.. a ja śpię pod dwoma!!!! I wcale nie narzekam że jest mi za ciepło.

Latem są narty, przedstawiam Ci mojego młodszego brata jak szaleje po mojej kałuży. Ja też potrafie, choć ostatnie dwa sezony mam problem wyjścia z wody (stawy barkowe mnie bolą)a pochylni niestety nie mamy. Narty cały rok- przejadły by się. Usunę po zapoznaniu się ze zdjęciem - rozpanoszyłam sie dziś ździebko u Ciebie.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 19:54, 30 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Iwk4 napisał(a)
Przydreptalam do klubu zmarzluchow. Dla mnie koldra i ciepły pled na wierzch. M odkryty spi. Normalnie dwa światy.
Rodkom tez zimno. Brrrrrrrr....


Nie wychodzę do ogrodu bo serce mnie boli jak zima na rodki patrzę.Ma się wrazenie ze są do wyrzucenia. Pozdrówka
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 20:28, 30 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdzia napisał(a)


Nie wychodzę do ogrodu bo serce mnie boli jak zima na rodki patrzę.Ma się wrazenie ze są do wyrzucenia. Pozdrówka


Bogdzia pochwaliłam sie u Ciebie ptakiem.. nowym, a to krogulec tylko samiec? Dlatego taki rudy ..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 20:32, 30 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Myślę że to jastrząb bo duży a one wyglądem sie nie różnią tylko wielkością. Czy samiec trudno powiedziec .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madzenka 20:43, 30 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
O czas ptaszkowania się zaczął
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 21:02, 30 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
yolka napisał(a)

Latem są narty, przedstawiam Ci mojego młodszego brata jak szaleje po mojej kałuży. Ja też potrafie, choć ostatnie dwa sezony mam problem wyjścia z wody (stawy barkowe mnie bolą)a pochylni niestety nie mamy. Narty cały rok- przejadły by się. Usunę po zapoznaniu się ze zdjęciem - rozpanoszyłam sie dziś ździebko u Ciebie.


Abyś nie usunęła to cytuję. Mój synuś bliskością jeziora byłby zachwycony.. on tż z tych co kochają wodę... tylko on szusuje na "łejku". Też się pochwalę. Ja nigdy nie próbowałam Pora coś z tym zmienić.



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies