Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Olili 13:12, 30 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
A ja zmarzluch jestem okropny,wręcz niemożliwy,ale zimę ze śniegiem hmmm lubię i gdy tylko zdrówko pozwala to narty ...och jak mi się marzą...zwłaszcza,że w tamtym roku nie dałam rady,ale w tym mam dużą nadzieję,że kosztem nie zrobienia wieeelu innych rzeczy to mi się uda i tym się pokrzepiam
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
monteverde 13:37, 30 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Mala_Mi napisał(a)
Matylda, Iza - dzieci najbardziej i tak kochają latać z gołym tyłkiem.. i nie lubią się ubierać... coś tam mamy z człowieka pierwotnego

Małgosiu - ty tak szybko nie spadaj, bo się możesz poobijać Że czytałaś to wiem, bo Ty jak już gdzieś zajrzysz to dogłębienie zawsze studiujesz i pismo literowe i obrazkowe.. i jeszcze zostawiasz długie wpisy. Wiec czasami możesz na spokojnie tylko uśmieszka wrzucić
Ja się kulę z zimna jak rodki... oj jak ja lubię ciepełko... odliczam dni do wiosny...


Myślałam Aniu że lubisz zimno, bo te narty... a widać Ty ciepłolubny człek jak ja u mnie rodki też tak stoją a robić nic nie robię bo ziemia zamarznięta, pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mala_Mi 13:53, 30 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wzywa mnie Muminkowy obowiązek..... muszę uciekać z forum...
Napiszę krótko... kocham narty i ciepełko. Czyli nigdzie nie ma ideału. Latem nie ma nart, a na nartach nie ma ciepełka.
Może te narty to lubię tylko z tego powodu by jakoś przetrwać zimnice. Mi zimą jest po prostu zawsze zimno, za zimno. w domu niby ogrzewania, eM śpi pod cieniutką kołderką.. a ja śpię pod dwoma!!!! I wcale nie narzekam że jest mi za ciepło.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
agata19762 14:45, 30 lis 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Ania ja też jestem odmieńcem ...też uwielbiam ciepełko
jeśli chodzi o temat świąteczny...jedynie klimat tych świąt mi odpowiada,
lubię te ozdoby ...pierdółki...światełka i takie tam

wkurza mnie to i to strasznie, że cały rok ludzie żyją, mają cię gdzieś,
a przychodzi czas świąt i wtedy głupio się do siebie uśmiechają,
jakby nigdy nic, całują się i łamią się opłatkiem....
a rzeczywistość jest całkiem inna !!!
dlatego mam takie zdanie na ten temat


obłuda, fałsz i tyle !!!
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 14:46, 30 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Anuś, ja też "na piecu urodzona" Zimno mi jak już temperatura spada w okolice zera, nie mówiąc już o niższej.
Muminka dziś wytarmoś, bo mniej ruchu teraz ma, z uwagi na ograniczony dostęp do ogrodu.

Miłej niedzieli i dziękuję za przychylną opinię o moim wątku.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Madzenka 16:28, 30 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Hi hi ja teź zmarźluch jestem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Viola 16:37, 30 lis 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Mala_Mi napisał(a)

Przypomnij się wczesną wiosną to zamiast wypielić i wyrzucić siewki to ci wyślę. Szkoda, że jesienią nie powiedziałaś że chcesz, to bym ci wykopała i wysłała. Jedna naparstnica jak się rozrośnie to i pół metra powierzchni zajmuje.. a mi się wysiewają w ilości do pokrycia całej działki.

Aniu, chętnie się przypomnę, początek marca ???? Ja jeszcze nieogarnięta ogrodniczka jestem - 12 miesięcy doświadczenia, to mało, żeby wiedzieć kiedy kwiatki sadzić
Dziwisz się, że u mnie fotek brak Nie mam co pstrykać, a teraz zimą za skarby rękawiczek nie zdejmę, żeby pstryka zrobić; chyba kawę w filiżance na zdjęciu uwiecznię, bo teraz tylko taka przyjemność została
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
yolka 16:55, 30 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Dziękuję za miły wpis u mnie i oznajmiam od razu, ze nie robiłam tego w przedszkolu, wyjasniłam co i jak oszczędzając pikantnych szczegółów. Kawusi nie zdążyłam zaparzyć ponieważ na spacerki mi się zebrało, M mówi, że spacer w mróz fochy wypędza... czaisz?
Poszwendałam sie też troche u Ciebie i wiem, że światłóść świąteczną szykujesz. Ja dopiero po 15, zreszta nie mam co - jeden sznurek z 25 lamkami, ale za to energooszczędne Sraczki przedswiatecznej tez nie lubię, kobiety zachowuja sie wtedy jak politycy przed wyborami (to tak w związku z druga turą, u mnie II tury nie ma, bo burmistrz ma dożywocie )
Jak nic przydałoby mi się to szarozielone cudo na skalniak, wiosną będę węszyć za nim. A tulipanki w wersji mini, midi i maxi w niezapominajkach prześliczne. Wszystko przebija kierownik budowy na dnie sadzawki, super fota, super kierownik.
Nadmieniam tylko, że podczas spacerku wypedzającego fochy zrobiłam kilka fotek mojej kałuży zapraszam przy okazji. Miłego tygodnia
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
leon60 16:56, 30 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Zmarźluch pozdrawiam zmarźlucha okrywałam dziś róże, palców nie czułam przez godzinę...
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
GorAna 16:56, 30 lis 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Aniu, wpadam z pozdrowieniami......na czytanie wszystkich postów nie starcza mi czasu
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies