Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Moje spełnione marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Moje spełnione marzenie

Kindzia 18:19, 20 lis 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Też pocukrzyło u Ciebie, pięknie było, tylko krótko
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
dorkow0 18:24, 20 lis 2012


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Mój przed ogródek... Usunęłam wszystkie rośliny, ułożyłam kamienie i... No właśnie... Miałam wsadzać nowe, jeszcze przed zimą... Okazało się, że w ziemi są opuchlaki i trzeba było wszystko lać chemią... Jutro muszę jeszcze raz potraktować tę ziemię środkiem na te stwory... Niby mam pomysł, na to miejsce... ale... Myślę tam posadzić trawy, takie niskie niebieskie i żółte... Kostrzewa "Elijah's blue" i "Golden Toupee", po 5 sztuk... I tak myślałam jeszcze o jakichś kamieniach białych...

____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Bogdzia 18:34, 20 lis 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne zdjęcia oszronionych roślin,a u mnie szronu nie ma , jest dosc ciepło.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
dorkow0 18:41, 20 lis 2012


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Kindzia napisał(a)
Też pocukrzyło u Ciebie, pięknie było, tylko krótko


Kindziu, też mi się podoba taki oszroniony ogród, ale dobrze, że szybko się skończyło i jest w miarę ciepło...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
dorkow0 18:44, 20 lis 2012


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Bogdzia napisał(a)
Piękne zdjęcia oszronionych roślin,a u mnie szronu nie ma , jest dosc ciepło.Pozdrówka.


Dobrze, Bogdziu, że i u mnie jest już ciepło, bo jeszcze co nieco w ogrodzie mogę zrobić...
Dzięki za pozdrowienia, Tobie również je przesyłam...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
wiunia 20:11, 20 lis 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Dorotko dobry pomysł - trawy dodadzą zwiewności i piękny będzie kontrast kolorów w tym miejscu
Pozdrawiam serdecznie !
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
akanta 21:19, 20 lis 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
dorkow0 napisał(a)
Troszkę wiosny... Tej jesieni... To stare fotki, dużo się zmieniło, ale myślę, że na lepsze... Jednak wiosennego skalniaka nie zmieniałam, co najwyżej dosadziłam troszkę cebulowych...





Wpadłam do ciebie Dorko ,ale nie mogę zbyt szybko przelecieć po ogrodzie już od początku podziwiam ale tu muszę przykucnąć aby z bliska popatrzeć na te cudne pierwiosnki lila róż /bo takich nie mam/.Chwila i polecę dalej.Fiołki i korzenie piękne,takie by mi się też przydały do ogrodu traw.Pozdrawiam.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
malgocha1960 23:29, 20 lis 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Dorotko,a jak poznałaś,że w glebie są jakieś robaki o których piszesz?
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Kindzia 08:12, 21 lis 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
No, mnie też ciekawi, jak znalazłaś te robale.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
dorkow0 21:33, 21 lis 2012


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Małgosiu, Kindziu... Patrząc na rośliny, które tam rosną... Tam zawsze było coś nie tak... Zwalałam to na karb tego, że to pod starymi Jałowcami, że za sucho, że mało nawozu... I pomimo tego, że dbałam o to bardziej, niż powinnam, dalej było kiepsko... I przeczytałam, że trawnik, jak źle rośnie, to mu coś podgryza korzenie... Może to mało wyczerpujące wyjaśnienie, ale jak najbardziej prawdziwe... Wykopałam rośliny, grzebnęłam w ziemi i okazało się, że są w niej robale... One kochają miejsca pod korzeniami i jak macie jakieś rośliny, którym przesadzanie nie zaszkodzi, to zerknijcie... A wcześniej były podgryzione listki Żurawek, ale jakoś nie zwracałam na to uwagi...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies