Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Moje spełnione marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Moje spełnione marzenie

Welka 22:37, 31 lip 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
W końcu zdjęcia są

dorkow0 napisał(a)
I jeszcze nowe rabaty... Rośliny sadzone na nich były wiosną i jesienią ubiegłego roku i wiosną tego roku...







Obok jeżówki co to za trawka, miskant?
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
malgocha1960 11:12, 15 sie 2013


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Dorotko,pieknie wszystko u ciebie wyglada.Widzę u ciebie latarenki i jasne i czarne,bardzo podobaja mi się takie gadzety w ogrodzie.Wiosna widziałam w netto kremowe w dwóch rozmiarach i teraz bardzo załuję,ze nie wzięłam.Powiem jak ty, jak dozyje to w przyszłym sezonie na pewno kupie.Powiedz,czy deszcze nie przeszkadzają im,nie odchodzi farba?Na zime pewnie je chowasz do pomieszczenia?
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
boguslawa_ma... 12:18, 18 sie 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Piękne rabaty pokazałaś, pozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Agania 16:46, 27 paź 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piszę do Ciebie czytając o ogrodzie Garbrysi, że lubisz sosny, ja je tez bardzo lubię, kłopot sprawiają tylko duże egzemplarze , ale kosówki uwielbiam i te drobnokwiatowe, pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Janina 12:35, 25 gru 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrowia, miłości i radości.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
malgocha1960 13:06, 25 gru 2013


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
http://www.youtube.com/watch?v=ncn_lOI3450


____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Mirka 10:59, 06 sty 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Pozdrawiam w Nowym Roku i jeśli jest szansa na jakąś sadzonkę fuksji to ja chętnie się piszę koszt mój przesyłki
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
dajana 13:57, 17 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Co ja sę ciebie naszukałam Dorciu az cię nareszcie znalazłam w poczcie, że tez wczesniej mi do głowy nie przyszło tam szukac Cos mi dwa razy wykasowało oznaczone wątki i zgubiłam cie zupełnie.Zaznaczam ponownie a zaległości doczytam w domu Oj sporo tego bedzie .Pamiętasz mnie jeszcze? Pozdrawiam cię bardzo serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Selly 13:16, 15 maj 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
dorkow0 napisał(a)
Witaj... To Pierwiosnek pełny Ballerina... Mam ich trzy kolory i myślę dokupić więcej... Tylko na moim wiosennym skalniaku już nie ma miejsca... Rozciągam go co roku, ale w końcu boję się, że pęknie...


Witaj,
znalazłam cię szukając info o pierwiosnku balerina.
Niedawno też sobie taki kupiłam i zastanawiam się , czy trzeba go jakoś zabezpieczać na zimę ?
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
dorkow0 11:57, 18 lip 2014


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Witajcie w moim ogrodzie...
Nie było mnie tu dawno, ale może czas najwyższy odświeżyć wątek...
Spotkało mnie tu wiele dobrego i świetnych ludzi poznałam...
Dlatego witam Was serdecznie i zapraszam do nowych, starych odsłon ogrodowych...
Zmieniło się u mnie troszkę, powstało kilka nowych nasadzeń, powstała łąka kwietna, posadziłam dwie setki Buków, jako formę ogrodzenia...
Ale powoli wszystko Wam pokażę...
Na początek kilka całościowych fotek, aktualnych, robionych w lipcu, tego roku...
Zapraszam serdecznie...

Kochani, dziękuję serdecznie za pamięć o mnie...

Danusiu, mnie tu sporo nie było i czas odwiedzać zapomniane ogrody...

Selly, moich Pierwiosnków nie okrywam, nawet w ciężkie zimy... Przyrostów nie mają spektakularnych, choć rosną u mnie już wiele lat...













____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies