Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Moje spełnione marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Moje spełnione marzenie

dorkow0 20:55, 13 wrz 2014


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Znowu pada... Tak co drugi dzień... Ogród tak namoczony, że nawet nie ma kiedy trawy skosić... Pół ogrodu dalej zarośnięte...
Ale coś tam działam i część roślin przesadzona... Jeszcze muszę przeorganizować jedną z niedawno założonych rabat... Tylko jeszcze muszę mieć na nią pomysł... Ale to później...
Teraz zachwycam się Trawami... Sadzę je już kilka lat i zaczynam widzieć, że tworzą niesamowity klimat...
Dobrych dni Wam życzę i pozdrowienia zostawiam...








____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Janina 18:54, 15 wrz 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Widzę że Ty tez nie próżnujesz ślicznie wszystko urządziłaś, trawy magiczne. Cieszę się że wróciłaś. A co posadziłaś pod tymi starymi tujami?
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
eliza3 19:35, 15 wrz 2014


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Dorotko, pięknie u Ciebie.
Już zapomniałam jaki masz piękny ogród i wcale się nie dziwię, że zakochałaś się w trawach, są piękne.

U mnie też ostatnio zbyt często pada, do ogrodu nie można wejść, bo za mokro.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
dorkow0 20:41, 01 paź 2014


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Witajcie...
U mnie znowu pada, ale mimo tego jesień jest piękna w ogrodzie... W moim królują Trawy, bo zakochałam się w nich bez pamięci... I jak patrzę, jak rosną, to jest to miłość odwzajemniona... Mojemu M też się podobają i zachęca mnie do ich sadzenia...







Janino, witaj...
Pod Tujami mam posadzone Hosty i zrobiony kawałek rabaty z różnymi roślinami...
Pod innym szpalerem jest też rabata... Jedna z najstarszych... Żeby Ci napisać, co tam rośnie, sporo czasu by zajęło, ale tak w skrócie, to Trzmieliny, Kosodrzewina, spora rabata z iglakami, Berberysy, Hortensje, Jałowce, Dereń... No sporo...

Elu, witaj...
Muszę zobaczyć, co u Ciebie słychać...
Trawy, to też ulubione mojego M, więc zadowolony jest, jak je sadzę...
Dziękuję, za dobre słowo... Zapraszam serdecznie...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
aage 08:57, 02 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Trawy o tej porze bezapelacyjnie rządzą
Serdeczności i tu i tam
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
dorkow0 13:30, 02 paź 2014


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Aga, jeszcze muszę się nauczyć, jak je z sobą komponować i z innymi roślinami również... Bo plany mam posadzić ich zdecydowanie więcej...
Buziaki...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
wiunia 20:41, 05 paź 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Dorotko czytam, że trawy ajlowiasz? I ja bardzo je lubię Przy tarasie mam dwie kępki miskanta drugi rok i tak pięknie szumią jak wieje wiatr, że aż miło Mam plan posadzić jeszcze ML na szczycie domu, bo jest goła ściana, ale eM trochę marudzi na zakupy ogrodowe o tej porze, a ML jak porządne sadzonki to dość drogie ale będę urabiać eMusia Piękne masz te trawy, że miło popatrzeć
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
jagoda99 22:13, 10 paź 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Dorotko trawy piekne
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
dorkow0 10:13, 22 paź 2014


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Witam Was znowu...
Pogoda jesienna, raz pada deszcz, raz świeci słońce... Ale jednak tego słońca ciut więcej niż deszczu... Piękna polska złota jesień...
W ogrodzie sporo pracy, to przesadzam, to dosadzam, to porządkuję.. Jak to w ogrodzie, na jesień....
Liście grabiłam, bo pod Orzechem było dużo, ale już prawie opadły, jakieś niedobitki leżą... Resztą zajmie się M...
Dokupiłam Trawy i posadziłam na nowej rabacie...
I powiększyłam nowy skalniak, bo roślin przybyło, tylko kamieni mi zabrakło...
Zapraszam do jesiennego ogrodu...

____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
aage 10:45, 22 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Wiesz, że jakoś nie kojarzę u Ciebie tego pięknego skalniaka...lubię takie świeżenie spojrzenia na znany mi już ogród.
Macham
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies