Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Moje spełnione marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Moje spełnione marzenie

Milka 11:20, 25 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ależ u ciebie parkowo
powoli do podciętych przywykniesz, bo rozrosną się pod nimi inne rośliny i w końcowym efekcie będziesz zadowolona
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
wiunia 21:37, 25 sie 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Dorotko ale u Ciebie przytulnie i tak milusio po samym obejrzeniu fotek poczułam się zrelaksowana! Pozdrawiam!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
jagoda99 20:11, 28 sie 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Dorotko zapiera dech w piersiach pieknie
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
dorkow0 15:34, 31 sie 2014


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Dziękuję za odwiedziny... Jest mi niezmiernie miło, że pamiętacie...
Mam bardzo trudny czas, w życiu prywatnym, i tak nie mogę się nigdzie zorganizować...
Ogród już pachnie jesienią, czas mija nieubłaganie... Co skosimy trawę, to leżą na niej liście... Nie nadążam ze zbieraniem... Chwast rośnie, mimo prób pozbycia się go... Mam tylko nadzieję, że wygram ja, nie on...

Troszkę ogrodu z dzisiejszego ranka... Zapraszam...




Kwitną Miskanty i Rozplenice...






Bogusiu, dziękuję... Też mnie dawno nie było w Twoim ogrodzie...

Bożenko,dziękuję... Staram się nie używać chemii w dużych ilościach... Jednak, żeby było zdrowo, niestety czasem trzeba...

Irenko, do parku, to mi jeszcze dużo brakuje... Drzewa mam w szpalerach posadzone, zamiast ogrodzenia, ale ich ilość, rzeczywiście jest spora...
Te Sosny podcięte dalej nie wyglądają, mimo nasadzeń... Muszę jeszcze coś innego tam wymyślić...

Wioletko, cieszę się, że wypoczywasz w moim ogrodzie, takie było moje zamierzenie, jak go zaczęłam zmieniać... Zapraszam, kiedy tylko będziesz mieć czas...

Jagoda, witam Cię serdecznie... I dziękuję...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
aage 15:37, 02 wrz 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Dorotko zapisuję i będę twoim stałym gościem również w tej przestrzeni
Buziaki :*
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
dorkow0 17:38, 02 wrz 2014


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Aga, witaj...
Cieszę się niezmiernie, że będziesz gościć u mnie, także tutaj...
Serdeczności...

Moje ulubione Dalie...

Jeszcze kwitnie taka Róża...


Już jesień...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Milka 17:40, 02 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jak urosną nasadzenia będzie dobrze moje limki nie leżą, ale tnę je w wachlarz, czyli na zewnątrz krótko do środka zostawiam wyższe gałązki i drugi rok z rzędu jestem zadowolona; najgorsze były zaraz po kupieniu, wiotkie gałązki i leżały wtedy po deszczach, starsze rośliny juz jednak mają pędy sztywne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
dorkow0 17:48, 02 wrz 2014


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Irenko, witaj...
Czekając aż nasadzenia urosną, dosadzam i przesadzam...
A Hortensje mam młode, wyhodowane przeze mnie, więc na razie cięłam je po całości, w przyszłym roku też podetnę, troszkę wykorzystując Twoje podpowiedzi...
Tylko Pinky coś tam, kupowałam, ale ona coś jakby na pniu, ale też przytnę w taki sam sposób...

____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Bogdzia 18:59, 02 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Sosny bardzo lubę ale dochodzę do wniosku ze do ogrodu się nie nadaja. Cały czas schna im dolne gałęzie i trzeba je obcinac zeby jakoś wygląday ale one schna coraz wyżej i jak bedą wyglądac gdy zabraknie drabiny?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
dorkow0 19:39, 02 wrz 2014


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Bożenko, powoli dochodzę do takiego samego wniosku... Ale szkoda mi ich zupełnie usuwać... Pewnie jeszcze wiele lat będą u mnie...
A potem, to już inna historia będzie...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies