Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Moje spełnione marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Moje spełnione marzenie

wiunia 20:09, 02 wrz 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Dorotko dzisiaj znowu Twój ogród poprawił mi samopoczucie, swój też chciałabym kiedyś tak odbierać jak trochę dojrzeje i podrośnie Jestem dziś tak zestresowana, że muszę jeszcze raz przejść się po Twoich ścieżkach, jest tyle cudownych ogrodów na forum, które mnie wprawiają w zachwyt ale tutaj patrząc na fotki tak jakoś mi się robi miękko na sercu o co chodzi???
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Richie 20:17, 02 wrz 2014


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Dorotko, pięknie i kolorowo w Twoim ogrodzie, aż się chce przebywać w nim i odpoczywać. Trawy zachwycają. Pięknie pozdrawiam
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
dorkow0 20:37, 02 wrz 2014


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Wioletko, spaceruj, oglądaj, odpoczywaj... Tam daleko, gdzie nic nie widać, są Brzozy, nieduże jeszcze, ale tworzą taki mały zagajnik... Trawa tam gęsta, krzesło Ci przyniosłam i kocyk i poduszki... Noc dziś w miarę ciepła, odpoczywaj... Serdeczności...

Ryszardzie, dziękuję...
Trawy dają teraz popis i chyba będą w większej ilości... Sporo jeszcze miejsca mam, więc wykorzystam go pożytecznie...
Jeszcze bym chciała jakieś siedziska zrobić, tak żeby w każdym zakątku było coś do siedzenia... M mówi, że powoli coś wykombinuje ze starych bali... Serdeczności...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Milka 11:25, 03 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
dorkow0 napisał(a)
Bożenko, powoli dochodzę do takiego samego wniosku... Ale szkoda mi ich zupełnie usuwać... Pewnie jeszcze wiele lat będą u mnie...
A potem, to już inna historia będzie...


Jest i na to sposób; 7 zw swoich sosen czarnych, co rok skubałam na młodych przyrostach i te zupełnie inaczej wyglądają, coś jak pinie, rosną w kulę i są dużo niższe od tych, z którymi tego nie robiłam; mam mnóstwo siewek, ze 30, pobawię się w bonsai, juz od malutkich sadzonek, zobaczę, co wyjdzie z tego; po drodze do pracy mijam ogród, gdzie sosna tak stale uszczykiwana i jest przecudna
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
wiunia 23:05, 03 wrz 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
dorkow0 napisał(a)
Wioletko, spaceruj, oglądaj, odpoczywaj... Tam daleko, gdzie nic nie widać, są Brzozy, nieduże jeszcze, ale tworzą taki mały zagajnik... Trawa tam gęsta, krzesło Ci przyniosłam i kocyk i poduszki... Noc dziś w miarę ciepła, odpoczywaj... Serdeczności...




Dorotko tego potrzebowałam - dziękuję za gościnę w Twoim ogrodzie Pozdrawiam gorąco!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
dorkow0 09:11, 04 wrz 2014


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Irenko, znam sposób, tylko te moje Sosny, to już troszkę za duże są... Mam gdzieniegdzie na rabatach takie mniejsze i te będą formować właśnie w taki sposób... A poza tym 80 Sosen oskubać...

Wiletko, cieszę się niezmiernie, że choć tak Ci się przydałam... a wiesz, że ta kawa... Też to samo pomyślałam...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Milka 14:18, 04 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mam więcej, jak 80, ale już wielkie, lasek sadziłam 350, a potem co rok wywalałam, bo zarosłoby mnie w całości
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
dorkow0 14:40, 04 wrz 2014


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Irenko, ja lasku nie mam, sadziłam w szpalerze... I też porosły... Teraz to już dorosłe drzewa... A, żeby mi jeszcze było mało, to posadziłam 150 Buków w szpalerze, na długości kawałka działki... Ciekawa jestem, czy też będę też psioczyć jak na Sosny...
Ale swój lasek... To musi być wspaniała sprawa...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Milka 12:43, 05 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Nie będziesz psioczyć, bo myślę, że będziesz je ciąć i będzie cudny żywopłot
buków nie mam za dużo, wybrałam tylko dla koloru, bordowy fastigiata i 4 buki trikolor, te mnie urzekają, stale je podcinam i widzę bardzo pozytywny efekt
w lasku igliwia, szyszek, mamy fajne zajęcia z wnukami na jesień, zawody w zbieraniu szyszek
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
wiunia 23:32, 09 wrz 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Wiletko, cieszę się niezmiernie, że choć tak Ci się przydałam... a wiesz, że ta kawa... Też to samo pomyślałam...










Może jednak jest jakaś szansa??? Do P-nia i okolic zewsząd blisko
Ale byśmy gadały, ło Matko!!!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies