Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

Magda70 08:23, 28 sty 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
kitek81 napisał(a)
I chyba nie zasnę, taką mam ciężką głowę od inspiracji, a jak zamknę oczy to mam przed sobą te zdjęcia z proponowanych ogrodów


Ha ha...przechodziłam ten etap rok temu i dwa lata temu...co zamykałam oczy to od razu kopałam, przesadzała, planowałam
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
kitek81 11:59, 28 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Magda70 napisał(a)


Ha ha...przechodziłam ten etap rok temu i dwa lata temu...co zamykałam oczy to od razu kopałam, przesadzała, planowałam


Ja to się obawiam, że funduszy mi zabraknie! I pewnie trzeba będzie na raty robić
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
anitan 12:02, 28 sty 2015


Dołączył: 14 wrz 2014
Posty: 860
no to ja należę do tego samego klubu
planuję, zmieniam, dręczę wszystkich wkoło, rysuję, zmazuję,
ogrodowisko i google już u mnie rozgrzane do czerwoności

jest zima więc nic nie przesadzam ani nie kupuję, ciężko się jednak powstrzymać
____________________
Anita zaczynam-od-zera-zobaczymy-gdzie-skoncze
malgorzata_s... 12:07, 28 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasiu ważny pomysł Na początek trzy drzewa kup Azalie japońskie nie są bardzo drogie a gdybyś dała rady wybrać się do pana bukszpanowego to i kulaski tanio kupisz Trawki możesz właśnie wysiać a o nasionka werbeny poproś na forum. Lawendę możesz też wysiać i puli co obsadzić wolne miejsca. Damy radę
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ewa004 12:23, 28 sty 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Kasiu ale cudowne propozycje dostałaś .
Teraz najtrudniejsze przed Tobą ...musisz coś wybrać

Jak byś chciała to mogę się z Tobą nasionkami werbeny i stipy podzielić ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Mala_Mi 12:46, 28 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Nie ważne jakie drzewa pokazałam (tu akurat były jarzębiny), chodziło mi , że pod drzewami o kulistej koronie dół z krzewów typu hortka czy rh nawet fajnie wygląda

Sosny czy inne iglaki nn.... się nie wypowiadam, bo to prezent Twój.. ale znając życie wylądują i tak jako drzewka bożonarodzeniowe, bo to nie typ nasadzeń co powali ulicę na kolna Na ryneczku nikt nie sprzedaje iglaków ładnych tylko najczęściej zwykłe iglaki..

Kibicuję... ale się nie mieszam, bo tu lepsze specjalistki doradzają
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Tess 12:47, 28 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
kitek81 napisał(a)


Ja to się obawiam, że funduszy mi zabraknie! I pewnie trzeba będzie na raty robić

Tym, że na raty, to się zupełnie nie przejmuj.
To, co musisz kupić, to drzewka.
Gosia dobrze gada
Lawendę możesz posadzonkować, będzie szybciej niż z nasion. Kcesz ścinki po wiosennym cięciu?

Apropo bukszpanów - czy już założyłaś szkółkę bukszpanową? Na obwódki można sobie samemu wychodować.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
BarbaraM 13:45, 28 sty 2015


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Kasiu,jestem już z powrotem.
Nadrobiłam zaległości i poczytałam wszystko.
Zjawię się dopiero jutro.Będziemy dalej wizualizować,poprawiać i drążyć temat
Na razie zostawiam Cię z tym co jest.
Rozumiem Twój brak spania
Też tak mam i czekam niecierpliwie na wiosnę.
Z tego zimowego "nicnierobienia" rodzi się powoli moja nowa pasja. Meble.
Ponieważ zajęłam sobie ręce zaczynam już lepiej sypiać
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
kitek81 22:45, 28 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
anitan napisał(a)
no to ja należę do tego samego klubu
planuję, zmieniam, dręczę wszystkich wkoło, rysuję, zmazuję,
ogrodowisko i google już u mnie rozgrzane do czerwoności

jest zima więc nic nie przesadzam ani nie kupuję, ciężko się jednak powstrzymać


Na szczęście wiosna już blisko wtedy można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:52, 28 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu ważny pomysł Na początek trzy drzewa kup Azalie japońskie nie są bardzo drogie a gdybyś dała rady wybrać się do pana bukszpanowego to i kulaski tanio kupisz Trawki możesz właśnie wysiać a o nasionka werbeny poproś na forum. Lawendę możesz też wysiać i puli co obsadzić wolne miejsca. Damy radę


Drzewa to największy wydatek, ale wart swojej ceny! Azalie faktycznie niedrogie, bukszpany może fajne na wiosnę w Biedrze będą, a jak nie, to u kobitki u której kupiliśmy tuje na tył domu miała ciekawe sadzonki, nasionka werbeny mam, a o trawy się uśmiechnę do Ewy lawende siałam w zeszłym roku, więc mogę siać iw tym
Damy radę, dla chcącego nic trudnego
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies