Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Zielona 22:56, 30 mar 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Robię rundkę po weekendowej nieobecności. Pogoda wszędzie taka sama. Moje niskie ciśnienie (90/60) baaardzo daje się we znaki. Ale gorszy jest Twój kręgosłup. Oszczędzaj się!
popcorn 10:47, 31 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Margarete napisał(a)

Noo szkoda
Ale na sieweczki liczę
A do ogrodu nie łaź - dopiero co chorowałas........
Dbaj o siebie lepiej !


Sieweczki na razie z białego, może i te ciemne się rozsieją - na razie za krótko je mam i ledwo po jednym kwiatku:/ Przyszła mi paczka od babki z alle i niestety nie jest pełny ten ciemiernik jak na zdjęciu i takie juz mam :/ więc jak chcesz, odsprzedam Ci (mam 2 szt), stąd:

http://allegro.pl/ciemiernik-pretty-ellen-red-sadzonka-duza-xl-czerw-i5189730273.html
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 17:13, 31 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Gosiu problemy z kręgosłupem są sezonowe Zawsze na wiosnę i późną jesienią kolejkę na zastrzyki mam. Właśnie na problemy kręgosłupowe. Jak zwykle po dwa, trzy dziennie, to w tych okresach 10, 12. U mnie dzisiaj też zimno i falami deszcz, grad,burza słońce. I tak cały czas.pozdrawiam

Pocieszasz mnie Gosiu .........juz mi troche lepiej z kregosłupem niz było, masazyk, smarowanko itd...obyło sie bez zastrzyków tym razem...
U nas tez pogoda typowo wiosenna - kwiecien-plecien...i deszcz i snieg i wiatr i słońce przed chwilka ale za zimno na prace na świeżym powietrzu wiec ogród bede ogladac przez szybke albo w internecie
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:14, 31 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcorn napisał(a)


Sieweczki na razie z białego, może i te ciemne się rozsieją - na razie za krótko je mam i ledwo po jednym kwiatku:/ Przyszła mi paczka od babki z alle i niestety nie jest pełny ten ciemiernik jak na zdjęciu i takie juz mam :/ więc jak chcesz, odsprzedam Ci (mam 2 szt), stąd:

http://allegro.pl/ciemiernik-pretty-ellen-red-sadzonka-duza-xl-czerw-i5189730273.html

Dzieki Karolina , odpowiedziałam u ciebie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:18, 31 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zielona napisał(a)
Robię rundkę po weekendowej nieobecności. Pogoda wszędzie taka sama. Moje niskie ciśnienie (90/60) baaardzo daje się we znaki. Ale gorszy jest Twój kręgosłup. Oszczędzaj się!

Troche przechodzi...na razie bez wiekszych interwencji lekarskich, tabletki przeciwbólowe, masazyk, smarowanko wieczorem i ciepły szal na okolice lędźwiowe i jest lepiej..dzieki za troske
Zaległości w forum mam i ja ale pewnie dopiero po świetach nadrobie co u kogo słychac, teraz bieganina przedświateczna juz sie zaczeła, w pracy młyn - zawsze przed swiętami tak jest i do tego szykuje świeta u siebie dla dzieci i amy oraz dalszej rodzinki wiec mam co robic. Może i dobrze że pogoda mało ogrodowa bo rzuciłabym w diabły te przygotowania i pognałabym do ogrodu - taka steskniona zaogródkowaniem juz jestem
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:19, 31 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
Poczytałam co u Ciebie i co u Moniki. Załatwiaj Małgoś masaże bo kręgosłup potrafi dokuczyc.Buziaki.

Dzieki za troskę Bogdziu, juz troche mi przechodzi....
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Zielona 18:13, 31 mar 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
No widzisz. Ta pogoda nie jest taka zła. Masz ochotę pognać do ogrodu, ale i tak nie możesz. I to nie przez Święta Jeszcze się napracujemy, Kochana
Margarete 01:27, 01 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zielona napisał(a)
No widzisz. Ta pogoda nie jest taka zła. Masz ochotę pognać do ogrodu, ale i tak nie możesz. I to nie przez Święta Jeszcze się napracujemy, Kochana

Nie jest taka zła.... jest okropna właśnie obudził mnie wyjący za oknem wiatr który mam wrażenie za chwilę wyrwie mi okna w sypialni...spać nie mogę przez to wietrzysko i deszcz. Paskudnie i niemiło....brrr
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Krys 06:25, 01 kwi 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Malgosiu zdrowk zycze!
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
rozark 07:28, 01 kwi 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
jak chcesz to mam namiary na dobrego fizjoterapeutę, zleci ci kilka ćwiczeń i pomoże na dłużej
____________________
pozdrowionka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies