Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 16:01, 30 wrz 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kawa napisał(a)
piękne te twoje nudy
a ja szukam ML a wszędzie takie sadzonki że pożal się boże...

śliczne trawiszcza


Kamilko i ja w tym roku poszukiwałam ładnych sadzonek ML...niestety nic ciekawego nie zdobyłam
Trawiszcza dziękują
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:03, 30 wrz 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
anbu napisał(a)


Boshe Poli ależ nudzisz, weź przestań bo zaśniemy

Na żywo to dopiero musi wyglądać


Aniu, już koniec tej męczarni

Co do wyglądu na żywo to nie mi to oceniac Ja zakochana w trawach!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:04, 30 wrz 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
beata_m napisał(a)
tak to ja bym się w każdym swoim kącie ogródka mogła nudzić!!!!!!!!!!! Uwielbiam te Taoje nudne widoczki są niesamowite


Beatko, mało tych ciekawych kątów u mnie W większości nuudy Pani, nudy.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:08, 30 wrz 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
frezja napisał(a)

Spektakl trwa, przerw nie przewidujemy
może wreszcie bym się od sąsiadów odgrodziła...


Ewko, trawami będziesz się odgradzać?

Ja w drugim ogrodzie jako żywopłot posadziłam Gracilimusy i ML. Sąsiadka do mnie mówi-dobrze, że nie zrobiłaś wysokiego żywopłotu to będe mogła zagądać do Ciebie przez płot i obserwować co robisz. To się w kolejnym roku zdziwi
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:09, 30 wrz 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Moniq napisał(a)


Moniko, przed Red Baronem jest Ice Dance a bukszpany w donicach miałam już w tamtym roku i na trzy jeden nie przeżył.Na szczęście w mojej okolicy bukszpany kupuję po 10 zł za ładny krzaczek to mogę wymieniać
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:11, 30 wrz 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
iwonkap napisał(a)


pięknie Trochę sie zainspiruje i zamówiłam troche trawek jakie masz, zobaczymy co mi z tego wyjdzie bo znalazłam porównanie z 2015 i daje nadzieję

co rośnie na tej cześci "trzeciej" ??


Na trzeciej rabacie jest ML, Silver Sceptre i w środku jeżówka z berberysem. Berberys w kolejnym roku idzie do doniczek
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:12, 30 wrz 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Nett napisał(a)
Jakie do znudzenia. Ja bym mogła oglądać bez przerwy. Pięknie jest u Ciebie. Kocham trawy (choć na razie bez wzajemności), a u Ciebie są niesamowite. Podziwiam.


Anetko, dziękuję
Może zimową porą napiszę jakiś dłuższy post jak pielegnuję te moje trawki
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:13, 30 wrz 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Ewik napisał(a)
Proszę jeszcze bardziej zanudzac mnie takimi widokami ☺☺☺


Ewuś, chyba koniec nudzenia...
Pozdrawiam
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Sebek 17:11, 30 wrz 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
U mnie bukszpany w donicach narzekają, żółkną po chwili... Bywa

Uwielbiam Twoje trawiszcza!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
polinka 17:15, 30 wrz 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
A teraz coś co mnie męczy od pewnego czasu

Pewnie zauważyliście, że z forum odeszło bardzo dużo wartościowych, fantastycznych osób. Ludzi, którzy posiadają ogromną wiedzę, doświadczenie, mądrość życiową. Ogrodników, którzy potrafili pół nocy zarwać aby pomóc w projektowaniu.
Niestety wiele wątków jest już nawet zamkniętych

Pamiętacie jak czekaliśmy aby ktoś pobiegł zrobić zdjęcie innemu ustawieniu doniczek z roślinami na rabacie? Pamiętacie jak nie było wstydem pokazać brzydki zakątek ogrodu? Dzisiaj wiekszość pokazuje tylko i wyłącznie ładne miejsca, wypielęgnowane, wyczyszczone...
Nakręcamy się wszyscy na jeszcze lepsze, jeszcze ładniejsze, najlepiej aby nikt tego na forum nie powielił Nowe osoby boją się rejestrować na forum, pokazywać swoje "niemodne" ogrody w obawie przed brakiem pomocy. Tak naprawdę to tylko i wyłącznie jest kilka osób, które pomagają "młodym"...Czy większość z nas jest tutaj tylko aby chwalić się swoimi ogrodami?

Nie sądzicie, że od pewnego czasu wkręciliśmy się w jakiś pęd do coraz to bardziej czegoś oryginalnego i przestaje nas cieszyć to co mamy we własnych ogrodach? Nie potrafimy się cieszyć z tego co mamy, nie doceniamy swojej pracy?

Kochani, proszę nie odbierajcie tego osobiście. Pisząc to nie miałam nikogo konkretnego na myśli.
Temat męczy mnie już od jakiegoś czasu a dzisiejsze posty na forum sprowokowały do poruszenia tematu. Poznałam tutaj wiele fantastycznych osób i naprawdę nie chciałabym kolejnych zniknięć
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies