Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

martaibartek 10:02, 20 lut 2017


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
I u mnie psiaki depczą tzw pierwsze piętro gdzie rosną np żurawki...
Wczoraj jak zszedł śnieg ujrzałam, że w niektórych miejscach z żurawek pozostał tylko placek :/ wrrrr
To już kolejny rok strat w tym miejscu, więc chyba wymienię je na karłowe berberysy
____________________
rozark 12:44, 20 lut 2017


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
polinka napisał(a)



Druga sprawa to mam już tak dużo Silverów w ogrodzie, że chociaż część chciałabym bym wymienić na coś innego



ja chętnie przygarnę silvery. Na co chcesz wymienić? Może być naparstnica?
____________________
pozdrowionka
Margarete 14:00, 20 lut 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Moja suka po rabatach nie chadza, no chyba że poleżeć, jak słonko świeci pierwsze wiosenne to z uporem maniaka układa sie na krokusach
Za to sikając robi plamy na trawniku...ale i tak wole te plamy i kochanego psa niż piekny trawnik i pustke w domu
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Toszka 14:35, 20 lut 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Margarete napisał(a)
Moja suka po rabatach nie chadza, no chyba że poleżeć, jak słonko świeci pierwsze wiosenne to z uporem maniaka układa sie na krokusach
Za to sikając robi plamy na trawniku...ale i tak wole te plamy i kochanego psa niż piekny trawnik i pustke w domu


Małgoś, święte słowa

Moje duże dziewczynki nie sikają na trawnik (silvery za to czasami obsikują), leżą na trawce i napawają się zielenia. Niestety mała Ruda czasami testuje nas i trawnik...

Łyse placki eM uzupełnia przeszczepami z kantów i zapominamy, że ktoś popełnił zbrodnię na trawniku
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
alis 14:50, 20 lut 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
A już myślałam, że tylko ja mam problem z przechadzkami mojego pupila po rabatach
W mojej, czy innych domowników obecności tego nie robi, ale wystarczy, że zostanie na trochę sam, to używa sobie Latem barierę stanowią dla niego rośliny, a teraz zimą, co se będzie żałował

Tosia, piękne kadry swojego ogrodu pokazujesz, pomysł z płotkami wart przemyślenia
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
malgol 14:51, 20 lut 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Przyszłam się na początek przywitać bo nie znałam tego wątku!A tu tak pięknie i ciekawe tematy Ile ja mam do nadrobienia na tym forum!

Toszka mnie do Ciebie przysłała jako fachowca od carexów... poradź co mam zrobić ,żeby przeżyły wiosenne przesilenie? Moje na razie wyglądają na zyjace, ale Toszka mnie straszy ,że w marcu może sie okażać ,że nie żyją...jakies grzyby czy przymrozki im grożą?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Toszka 15:39, 20 lut 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Gosiu, w sprawie trawek masz cały wątek Polinki do nadrobienia
Przynajmniej zeszły rok koniecznie przeczytaj!
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Gruszka_na_w... 16:40, 20 lut 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22072
polinka napisał(a)


Haniu, czy ta kosmatka leśna szybko przyrasta? Jak znajdziesz czas i zdjęcia pokażesz u siebie?


U mnie maskowała pokrywy od zbiornika domowej oczyszczalni. Taka naturalistyczna jest w swojej istocie. Gwiazdą rabaty nie jest, ale dobrze pełni swoją rolę.

____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kindzia 19:25, 20 lut 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mój Figo niby grzeczny już i na rabaty nie włazi...ale malutka piwonia drzewiasta w dziurce na trawniku...to przecież takie patyki teraz wystają...na co to pańci...pomogę i sprzątnę...dobrze, że zauważyłam w ostatniej chwili, nie zdążył do końca sprzątnąć...ciekawe czy zakwitnąć będzie miała czym.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
polinka 20:14, 20 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
martaibartek napisał(a)
I u mnie psiaki depczą tzw pierwsze piętro gdzie rosną np żurawki...
Wczoraj jak zszedł śnieg ujrzałam, że w niektórych miejscach z żurawek pozostał tylko placek :/ wrrrr
To już kolejny rok strat w tym miejscu, więc chyba wymienię je na karłowe berberysy


Marta a nie boisz się że kolce berberysów mogą skaleczyć łapy psiaków?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies