Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

boguslawa_ma... 19:53, 07 sie 2015


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Luki napisał(a)

Łukasz to ta nowa rabata?No piękna i nowy płot widzę .
Odwaliłeś kawał roboty.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Nallar 21:23, 07 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Łukasz, czy Ty już pisałeś gdzie kupujesz swoje lilie? Szukam, przeleciałam masę stron i nie znalazłam informacji. Jeśli to nie jest tajemnicą.....

Deszczu życzę i pozdrawiam.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Marga 22:04, 07 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Witaj Łukasz
Matko, jak u Ciebie pięknie!!!
Prześledziłam relację o nowej bylinowej rabacie i jestem w szoku, że rośliny mogą tak urosnąć w 4 miesiące Normalnie cudo!
____________________
Ogród dla moich synków
rzulieta 22:17, 07 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Przepięknie
____________________
Ogródek Niny
mateuszmichn 22:40, 07 sie 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Powiem, że myśłalem wcześniej że masz dużą działkę. Moja w sumie jest chyba podobnych rozmiarów ale ta część, na której jest ogród ma ok 18x8m, są jeszcze dwa nieduże przedogródki, tylko że ja tam jedynie trawę kosze xD
Mogłabyś podesłać stronkę do tej bylinowej z ciekawości bym się tylko rozejrzał.
____________________
Mój mały zakątek
Kasik 07:52, 09 sie 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Cały czas twierdzę, że masz nieziemskie wyczucie kolorów i smaku. Widziałam już nie jeden barwny ogród, ale w nielicznych można znaleźć taką harmonię. Masz wielki talent. I nie jest to tylko takie moje gadanie by napisać jak pięknie, ale szczere uznanie.

U mnie kolorów za mało i cały czas muszę pracować nad wybarwieniem rabat.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Madzenka 10:33, 09 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
niesamowita kompozycja!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Luki 16:48, 09 sie 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Julka oczywiście zakładanie rabaty zaczynamy od ogrodzenia i zakupu niosek w ilości sztuk 5 na minimum dwa lata.
Tak już na serio to jedyne miejsce w ogrodzie z tak użyźnioną ziemią warto było wykorzystać na róże
Ja swoją stipe wysiałem pod koniec lutego do większych doniczek, później pikowałem do wielodoniczek, a resztę po kilka sztuk wsadziłem do doniczek P9. Do gruntu wsadziłem w maju.

Alka, Teresko, Donia bardzo mi miło

Bogusiu tak to ta nowa rabata, płot jak płot mnie do końca nie zachwyca, ale zarośnie

Ewo zapewne gdzieś podawałem, ale sam nie wiem gdzie. Oczywiście to żadna tajemnica, zamawiam w sklepie Lilypol. Obecnie strona nie działa, ale powinna ruszyć w tym miesiącu o ile nie zlikwidowali całkowicie nad czym bardzo bym ubolewał.
Deszczu niestety nie widać.

Marga witaj barzo dziękuje za miłe słowa. Sam jestem w szoku jak to wszystko porosło, ale za to właśnie uwielbiam byliny, za dynamikę

Rzulieta dziękuje bardzo

Mateusz moja działka w całości to 15x60 metrów minus dom plus duży budynek gospodarczy. Pozwól, że po link odeśle Cię dwie strony wcześniej do postu Karoliny popcorn

Kasiu na prawdę bardzo miło się czyta takie słowa
Widzisz u mnie kolorów za dużo i pracuję nad ich ograniczeniem

Marzenko a jakie proste zestawienie i mam nadzieję, że samo się wysieje.


____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Nallar 17:01, 09 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Bardzo dziękuję za odpowiedź.
We wtorek wybieram się do bylinowego, muszę kupić coś na moją różaną rabatę bo same róże wyglądają kiepsko. Zerknij do mnie może coś podpowiesz.....
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4256-ogrodek-ewy?page=370
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
mateuszmichn 18:54, 09 sie 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Luki napisał(a)


Mateusz moja działka w całości to 15x60 metrów minus dom plus duży budynek gospodarczy. Pozwól, że po link odeśle Cię dwie strony wcześniej do postu Karoliny popcorn




Ale że mnie gapa
____________________
Mój mały zakątek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies