Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Może niedoskonały ale.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Może niedoskonały ale.....

mirkaka 10:50, 09 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Cudnie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Ola54 23:19, 10 cze 2015


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Mirka , najlepszy czas

mirkaka 18:42, 15 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
To przedostatnie zdjęcie piękne, pokazałaś jakie one wielkie. No i trzonek od łopaty w rogu robota nigdy się nie kończy
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
akanta 18:58, 30 cze 2015


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Michalinko wpadłam popodziwiać twoje "krzaczory"wielkie są i piękne.Pierwszy rok mam Comte ,J.Laing,Heidi Clum,Fischermans Friend,Gertrude,I.Periere i Stephanie baronin zu Guttenberg.Najbardziej zachwycają mnie Laing,Clum i Fischermans.Pozdrawiam serdecznie i dzięki za oodwiedzinki.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Ola54 18:43, 04 sie 2015


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Aniu,Mirko witam .
Przegląd moich hortensji - tegoroczne nabytki
Pink Lady


Vanilla Fraise

ta w tle tez podobno Vanilla - taką kupiłam- niedawno przesadzona i kwiaty stanęły

Magica Monlight - tu jeszcze wygląda dobrze ale w jeden dzień za słabo podlałam i czubki kwiatów uschły


Phantom koło niego rosną dwa Limelait ale tez z malutkimi pączkami.Posadzone za ciasno ,do przesadzenia


Diamannt Rouge - kwiatków nie widać malutkie pączki


Magica Flame



Brussel Lace do wsadzenia



Bobo -


Ammarin


Pinky Winky


Kolejna Vanilla Fraise


Wim's Red

Mega Mindy


Polar Bear


Pee Wee


Mega Pearl


i świeża,dzisiejsza

Little Lime


Mam jeszcze rozmnożone i czekaja na wsadzenie Bobo,Limelait i kupione Grandiflora i Kyushu
Ola54 19:00, 04 sie 2015


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Zapomniałam o Lavenie to tez tegoroczny nabytek


a to już starsze

Tą zna każdy Annabel - tak wielkich kwiatów jeszcze nie miała.Próbowałam podwiązać do palików wg.instrukcji Bozgi ale zrobiłam za słabo chociaż na ziemi nie leżą



Obok niej Kyushu, 2 Tardiwy i Limelait która ma chyba 2 metry


z przodu ogrodowe nn




I moje własne z patyczków



i na koniec pomocnik ogrodowy



mirkaka 21:27, 01 wrz 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Michalinko, zrobiłaś sobie dłuuugi urlop od ogrodowiska
Chyba robisz konkurencję Bożence z Hortensjady masz tyle różnych rodzajów hortensji, że pewnie wkrótce ją dogonisz. Ale czy Ty się pozbywasz róż? Mnie też hortki zauroczyły jednak róże teraz kwitną drugi raz i znów jest pięknie w ogrodzie. Dla mnie one jednak są najważniejsze
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Ola54 16:14, 13 wrz 2015


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Mirka, nie da rady być w dwóch miejscach a ja jeszcze w jednym jestem . Bożenka...no cóż niedościgniony wzór. U niej wszystko przemyślane a u mnie tak jak u Ciebie "wszystkiego po trochu" wszystko mi się podoba kupuje potem nie wiem gdzie wsadzić,wsadzam potem okazuje się,że żle. Brak mi samodyscypliny.
Róż się nie pozbywam ale miłość się skończyła.Ten sezon był trudny dla nich.Przez upały nie byłam w stanie robić koło nich tyle ile powinnam.Rozłożyłam linię kroplującą i to musiało im wystarczyć.Przeżyły dobrze ale ich kwitnienie drugie nie było olśniewające.Na wiosnę rozłożę lepiej linię bo teraz kładłam jak już wszystko rosło.


róże też kwitną



i już jesiennie


mirkaka 19:40, 14 wrz 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Ależ Ty masz ogromny ogród, tyle hortensji, róż , wrzosy, ? Ja mam ciągle jakieś chciejstwa ale nie mam gdzie sadzić. No jeszcze trochę miejsca mam, i to głównie na hortki zarezerwowane. Nie zgadzam się że miłość do róż może tak się skończyć. To tylko chwilowe rozczarowanie, ona wróci Ja też tak miałam parę lat temu, byłam zmęczona ciągłą ich pielęgnacją, opryskami a one i tak chorowały. Teraz już się tym nie przejmuję , trudno mają mączniaka to mają, wczoraj obcięłam wszystkie młode pędy Die Welt zaatakowane mączniakiem. Czasami to dziadostwo wygrywa z nami
Ale nie ma piękniejszych kwiatów niż róże
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
bozga 21:20, 15 wrz 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Hortensje masz piękne Gdzie kupiłaś Brussels Lace - ja nie mam i nawet nie wiem gdzie ją zdobyć - może mi pomożesz Wygląda też na to, że masz prawidłową Mega Pearl- a tu też są mega pomyłki. Wygląda na to, że masz godne zaufania żródło
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies