Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Może niedoskonały ale.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Może niedoskonały ale.....

Agania 21:15, 01 cze 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Też poznałam ogród Michaliny...Olu

Zachwycam się różami....widać, że to Twoja miłość, a karczownikowi to ja jeszcze pokażę...pogonię zbója

W tak dużym ogrodzie wszystkiego nie upilnujesz, szkoda róży.

Azalie pięknie uchwyciłaś, u mnie nie miał kto podlać, kwiaty szybko obleciały, za późno przyszedł deszcz, a ja jestem po operacji, więc ogród sam sobie musi radzić

Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Ola54 17:44, 02 cze 2016


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
mirkaka napisał(a)
Klondyke nie mam ale ma ją moja siostra, jest śliczna, zresztą wszystkie azalie masz piękne
Zmieniłaś nazwę, a ja przyzwyczaiłam się już do Michaliny
Szkoda Twoich piwonii, u mnie wszystkie pąki zdrowe, przymrozki ich nie zniszczyły.


Tak mi jakoś ta Michalina nie pasowała...za długa.To tak jak Aleksandra, wole Ola
Ogród ten sam.Dzisiaj ścięłam piwonie umęczone deszczem .Zaczynają kwitnąć te póżniejsze
Ola54 17:50, 02 cze 2016


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Agania napisał(a)
Też poznałam ogród Michaliny...Olu

Zachwycam się różami....widać, że to Twoja miłość, a karczownikowi to ja jeszcze pokażę...pogonię zbója

W tak dużym ogrodzie wszystkiego nie upilnujesz, szkoda róży.

Azalie pięknie uchwyciłaś, u mnie nie miał kto podlać, kwiaty szybko obleciały, za późno przyszedł deszcz, a ja jestem po operacji, więc ogród sam sobie musi radzić

Pozdrawiam


Agatko, moja miłość do róż powoli opada.Chociaż biorąc pod uwagę fakt,że jestem z moim mężem 42 lata to znaczy że moje uczucia są stałe ale...odkryłam inne ogrodowe przyjemności
Zbój albo poszedł albo się przyczaił.Zjadł tyle dobrego,że na długo mu starczy
Azalie- położyliśmy linię kroplującą i kapało pod nie.Nie miałam już siły biegać z konewką.Juz mi susze nie straszne

Agatko dzisiaj wróciłam ze szpitala,miałam mieć operację na szczęście postanowili jeszcze farmakologicznie leczyć.Ale czekam na zabieg wszczepienia nowego stawu kciuka prawego więc rozumiesz jak ból spowalnia.No ale skoro ma być wymieniony to go nie oszczędzam.
Mój ogród z powodów jak Twój kilka razy musiał sobie radzić.Życzę zdrówka
Ola54 18:04, 02 cze 2016


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Zaczął się festiwal różany.Chciałam mieć wielkie krzaki i mam i...nie panuję nad nimi.Pokładają się rosną w górę ,do podpięcia Tuscany i Belle Isis wykorzystałam...starą drabinę.
Ale tak po cichutku to udaję ,jestem zadowolona z tego rozwichrzonego ogrodu.Czasami z żalem patrzę na te nowoczesne ale wiem,że do nich potrzeba konsekwencji.Chociaż żeby było Ogrodowiskowo to robię obwódki...bukszpanowe.Na razie niewiele ale pod krzakami mam spory żłobek z sadzonek.
Stan na dzisiaj
Szersze ujęcia jak już mąż wykosi tzw.trawę .Bo aż tak rozwichrzonego nie lubię
mirkaka 19:45, 06 cze 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Oj kocham Twój różany ogród Masz taki dziki trochę i to jest w nim piękne. Nie potrzebne Ci obwódki z bukszpanów
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Ola54 08:59, 07 cze 2016


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
mirkaka napisał(a)
Oj kocham Twój różany ogród Masz taki dziki trochę i to jest w nim piękne. Nie potrzebne Ci obwódki z bukszpanów

Dziękuję
Obwódki tudzież kulki nie będą okalały wielkich róż raczej porządkowały rabaty wewnątrz
makadamia 09:04, 07 cze 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Witam się w wątku.
Pięknie rośliny Ci rosną!
Ale najbardziej podziwiam, że pamiętasz nazwy odmian wszystkich swoich róż
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Kasya 09:05, 07 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41862
Lubię ogrody rozane i rozwichrzone duże masz Juz te krzaczory i śliczne kwitną
Ale za dużo zdjęć w jednym poscie, cieżko zacytowac
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Ola54 09:12, 07 cze 2016


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Kasya,ja sama widzę ,że zdjęcia mi się zdublowały nie mam siły w tym gąszczu je szukać i kasować.O efekt rozwichrzenia mi chodziło chociaż momentami nad nimi nie panuję

Asiu, pamiętam ale już te które przesadzałam będą bezimienne.Sporo z serii Reinassance Poulsena kupowałam, część padła inne przesadzałam i ...ważne że się przyjęły i kwitną.Wiem,że ważne jest opisywanie sama lubię takie oglądać
ivo 15:18, 27 cze 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Witaj Olcia Możesz w wolnej chwili cyknąć fotki hortensjom white dome ?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies