Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny ogród słonecznej safikey

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny ogród słonecznej safikey

safikey 13:21, 24 kwi 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Agatan24 napisał(a)
Kurcze duże masz już te funkie, moje to jeszcze tyci tyci.
Piekna wiosna.


Agatka, dadza radę i Twoje tez urosną - moje wyszły dosłownie kilka dni temu
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 13:23, 24 kwi 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
jazzy napisał(a)
Piękna wiosna u Ciebie
A będziesz cięła tuje?


M już podciął z lekka te najbardziej wystające wierzchołki, które sie wybijały mocno ponad pozostałe.
W przyszłym roku też z lekka podetniemy - teraz czekam az mi te z przodu , wczesniej zasłonięte przez drzewa sąsiada podrosną - ale widzę, że mocno gonią


____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Marga 13:24, 24 kwi 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Piękna wiosna zagościła w Twoim ogrodzie
Thuje to już masz ogromniaste. Pamiętam zdjęcie jak maleństwa sadziłaś . Teraz mają już chyba ze 3 lata?
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ogród dla moich synków
safikey 13:51, 24 kwi 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
za domem jako murek oporowy przed oczyszczalnią w gazonach w ubiegłym roku posadziłam surfinie i petunie, wyglądały fajnie ale tylko na jeden rok




i wpadłam na pomysł, że posadzę w nich żurawki, już posadziłam i ładnie mi przezimowały, teraz odbijają - poza tym mam bardzo duzo zaszczepek wieć je wykorzystam. A jesli okaże się, że to marny pomysł w przyszłym roku posadzę w gazonach kwitnące na fioletowo wrzośce





jeszcze obsadze wszystkie gazowny i zrobi sie tez fajny miszmasz


a kwiaty aby ich mocno słońc nie paliło posadzę przy wejściu do kotłowni:





____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 13:54, 24 kwi 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Marga napisał(a)
Piękna wiosna zagościła w Twoim ogrodzie
Thuje to już masz ogromniaste. Pamiętam zdjęcie jak maleństwa sadziłaś . Teraz mają już chyba ze 3 lata?
Pozdrawiam cieplutko



cześć,
sadziłam je w 2011 czyli mają nawet 4 lata, ale ten czas szybko biegnie, a tuje rosną i rosną

miłego dnia
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 09:34, 27 kwi 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
moje iglaczki wiosną


uratowany cyprysik


przycięty jałowiec ladnie się zagęścił


i mój ulubiony wesoły, zółty cyprysik




____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 09:44, 27 kwi 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Rabaty nareszcie ukwiecone, choć jeszcze czekam nna tulipany i resztę narcyzów







czekam na tulipany



nadrabiam kwiatami w donicach


słonecznego dnia
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 08:14, 28 kwi 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Różanecznik Princess Ann ma więcej pączków niż w ubieglym roku, więc mam nadzieję, że cały obsypie sie żółtymi kwiatami





W ubiegłym roku mocno poodmarzły mi trzmieliny na pniu, teraz lepiej je zabezpieczyłam i obyło sie bez strat



Miskanty pieknie się juz zielenią



a w szklarni męża wszystko się ładnie rozrosło - 3 dni temu było tak ładnie - ponoć na weekend majowy bedzie juz własna rzodkiewka i sałata

____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 08:26, 28 kwi 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
ku mojemu wielkiemu zdziwieniu na rabacie wychodzą mi rozwary, kupiłam je w ubiegłym roku trochę z ciekawości - kwitły długo na biało- ale nie wiedziałam, że są kilkuletnie




kolejne funkje sie pojawiają




mój ulubiony Cyprysik Filiformis - bardzo mi się pdodba ze względu na ciekawa formę - aż szkoda, że rośnie na samym końcu działki, gdzie nikt go nie może podziwiać




Cyprysik, który mi marniał i był mocno spalony przez słonce - został przesadzony na rabatę żwirową i mocniej przycięty i ładnie odbija



wczoraj zakupiłam też pierwszą zurawkę do ogrodu - resztę poprzesadzam ze swoich

____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Malgosik 08:33, 28 kwi 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
rząd tuj prezentuje się elegancko
ale Ci fajnie, ze jeszcze czekasz na tulipany
funkie u mnie na podobnym etapie
____________________
Ogród na glinie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies