Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny ogród słonecznej safikey

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny ogród słonecznej safikey

safikey 09:00, 29 kwi 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
jeszcze kilka porannych migawek z ogrodu - szybko przed pracą

rabata przed domem



wychodzi trawa Hakonechloa all gold


szałwia omszona ruszyła


a na innej rabacie już kilka dni dzieli mnie od kwiatów na różaneczniku


____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 09:10, 29 kwi 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
rzeczywiście deszczyk potrzebny....
zamiast biegać i podlewać można się zachwycać widokami













zarzucam Was zdjęciami kwiatów kwitnących, bo są one dopiero pierwszy rok u mnie w ogrodzie, ale tak mi się podobają, że w tym roku dosadze ich jeszcze sporo. A bardzo podoba mi się taki misz masz - jest nieziemsko kolorowo


ale brrrrrrrr zmarzlam na dworze i uciekam do pracy
miłego dnia
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
ralfi 09:11, 29 kwi 2015

Dołączył: 10 paź 2012
Posty: 30
Witaj Safikey.
Bardzo pięknie masz, i dom ekstra i ogród przepiękny taki obszerny i kolorowy...
Ja też mam ten problem bo wokół mojej działki nad morzem nie było bliskich sąsiadów i było tak cicho i jeszcze obok rezerwat... aż tu w tamtym roku dowiaduję się że już jest wokół wszystko sprzedane... Obawiam się wścibskich sąsiadów i hałasu...a mogłem kupić te działki obok bo cena była niska...
Pozdrawiam gorąco...
safikey 13:28, 30 kwi 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
ja niestety tez jestem bardzo niezadowolona, że bedę miała sąsiadów, tym bardziej, że już zaczyna sie szum, jeżdżą wywrotki i..... ach szkoda gadać trzeba to przezyć

koło nas robią wjazdy do działek z tyłu za nami i już wlasnie rozkopali trawnik przed naszym ogrodzeniem - chyba wyleci tez stamtąd moja leszczyna czerwona , M będzie smutny tak go pięlegnował, dosiewał trawkę i nawet wczoraj kosił a dzis jest tam z lekka pobojowisko. Na działki za mna robią droge szeroką na 7 metrów a wjazd przy szosie ma 15 metrów - istny obłęd

pocieszę się ogródkiem



pieris zaczyna kwitnąć na czerwono


na azalii widać już, które to listki a z których paków rozwina się kwiaty


czekam na pierwsze czosnki na działke


bukszpany pieknie się zielenią

milego dnia
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 13:31, 30 kwi 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
A tu bedę miała nowych sąsiadów






i mega szeroki 15-metrowy wjazd na działki z tyłu

przyzwyczaiłam się, że u nas jakoś tak cicho i spokojnie a teraz na jakis czas musze sie przyzwyczaić, że będzie mniej spokojnie

i rolety trzeba zasłaniać
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Karol99 22:27, 30 kwi 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Mam prośbę, mogłabyś pokazać swój żywopłot z pęcherznicy? Ile lat go masz i jak go przycinasz?
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Marga 23:11, 30 kwi 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Po co im taki szeroki wjazd? Chyba nie mają co z pieniędzmi robić :/
Faktycznie, szkoda Twoich pięknych widoków
Z jednej strony człowiek liczy się z tym, że kiedyś będzie miał sąsiadów, ale zawsze odsuwamy tę myśl od siebie i myślimy "eeee... a kiedy to będzie..."
Bądz dobrej myśli, może będzicie mieli przemiłych sąsiadów.
____________________
Ogród dla moich synków
safikey 13:06, 01 maj 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Jeden jawi się jako mily, ale jest też taki wszystko wiedzacy- a takich ludzi nie lubie.

Ale za to 100m dalej i 400 m dalej mamy rewelacyjnych sasiadow. Więc radosc jest

Nawet dziś wszyscy spotykamy się na grilu- tacy sasiedzi to skarb

Trzymajcie kciuki za pogode ( ale mamy jeszcze w zastepstwie grill elektryczny), bo nie jest najwazniejsze gdzie, tylko z kim
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 14:38, 01 maj 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Karol99 napisał(a)
Mam prośbę, mogłabyś pokazać swój żywopłot z pęcherznicy? Ile lat go masz i jak go przycinasz?


Oczywiscie że pokaze - moze dzisiaj zrobi zdjecie- wlasnie teraz rozwijaja się listki i widac kolory pecherznicy. I cos o nim opisze
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 16:10, 02 maj 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Moje male pieknosci









____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies