Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny ogród słonecznej safikey

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny ogród słonecznej safikey

safikey 12:27, 03 maj 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Niedzielna niespodzianka: od wczoraj mamy pieska, nazywa się Master. I jest znajda, ale ponoc takie pieski sa najwierniejsze! Wydaje się mlody, nie ma nawet roku.

Mieszkal kilka dni za siatka w polu i po probie znalezienia jego wlascicieli, uleglam namowom, choc na poczatku bylam bardzo przeciwna. A taki jest urodziwy:








Cala noc siedzial na schodach i pilnowal drzwi, widac że się przywiazuje


Ma u nas duzo miejsca do biegania, teraz musimy mu zrobic kojec i bedzie wypuszczany na noc i do zabawy. Umie siadac i chodzic przy nodze i wyglada groznie, choc w rzeczywistosci jest lagodny.

I tak po cichu powiem, że polubilam go

Milej nziedzieli

____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Alikia 13:00, 03 maj 2015


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
Śliczna wiosna u Ciebie, a piesek milusi nic dziwnego że zaskarbił już u Ciebie ciepłe uczucia pozdrawiam z lubelskiego
____________________
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach
safikey 14:41, 03 maj 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Alicja- również sloneczne pozdrowienia że slonecznej Lubelszczyzny
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 20:44, 03 maj 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Funkje w moim ogrodzie wystrzelily już i oj ciesza moje oczy







Dziś zauwazylam że mega szybko rozkwitl mi pierwszy rozanecznik
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 22:27, 03 maj 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Moje rozaneczniki i azalie już zaczynaja kwitnienie







A na rabacie za domem zakwitly kolejne tulipany



Nadal nie mogę uwierzyc, że mamy psa na dzialce. Zawsze bylam przeciwna, a teeraz gdy widze jaki jest oddany i jak pilnuje domu, to zaczynam go lubic

Spokojnej nocy
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 12:53, 04 maj 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
dziś jeden dzień urlopu, więc przesadzam żurawki i porządkuję rabaty.

wszędzie towarzyszy mi nasz nowy psisko Master





w nocy bronił naszego domu, więc teraz odpoczywa

uciekam do ogrodu


____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 18:51, 04 maj 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Na ogrodzie lekki deszczyk, slonca malo a mi udalo się zrobic zdjecie teczy



Milego popoludnia
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Marga 22:55, 04 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
No! Koleżanko! Widoki to Ty masz boskie! Piękny jest ten kwitnący sad!

A jak nowa psinka dogaduje się z kotką? Polubili się już?
____________________
Ogród dla moich synków
safikey 08:11, 05 maj 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Marga napisał(a)
No! Koleżanko! Widoki to Ty masz boskie! Piękny jest ten kwitnący sad!

A jak nowa psinka dogaduje się z kotką? Polubili się już?


Rzeczywiscie sad wyglada pieknie- aż szkoda, że w przyszlym roku zasloni mi go sasiad z tylu, bo rozpoczyna budowe

Pies dogaduje się z kotem srednio a raczej nie dogaduje się wcale. Raz się widzili i pogonil kota na drzewo-musielismy go sciagac
Dziś ma być robiona klatka, więc piesek bedzie siedzial w klatce w ciagu dnia a kot bedzie brykal po ogrodzie. Pies bedzie wypuszczany po poludniu aby się pobawic z dzieciakami i na noc na ogrod.

Na razie nasza kocina siedzi w domu już drugi dzien i tylko chwilowo wychodzi na spacery, pies wtedy siedzi w garazu

Wczoraj gdy przesadzalam zurawki, pies caly czas siedzial, a gdy mi się pltal przy nodze- wyganialam go z rabaty i lezal przy obrzezu

A potem gdy kucalam, przychodzil i kladl mi jedna lape na kolanie- smiesznie- wydaje się, że bedzie dobrym psem
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 08:18, 05 maj 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Poranne pieknosci



Tulipany nadal zachwycaja


Azalia szykuje się do kwitniecia


Rozanecznik kazdego poranka ma wiecej kwiatow


Czosnki po raz pierwszy w moim ogrodku, beda kwitly

Och cudowne to wszystko
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies