Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

zbigniew_gazda 17:00, 09 lip 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11174
Haniu bardzo dziękuję. Ale może dorobię się własnego nasienia ha ha.
U nas dziś co chwilę pada i goni mnie od roboty. Ale małego świerka co chorował zdążyłem obalić z korzeniami. Jutro jak Bozia pozwoli tępienie chwastów na rabatce i układanie kamieni po nowemu. Za chwilę wymarsz z przyjacielem w teren. pozdrowienia.

Marysiu dziękuję w swoim imieniu i Hani. To Jej wina, bo mnie prowokuje czasem.

Iwonko jak się cieszę że tu wpadłaś. Te czosnki to malutkie są. Ludziska maa takie olbrzymie i może w jesieni kilka cebulek kupię. Fusy dawaj bez obawy. One bardzo wolno działają a szczególnie azot w nich zawarty. Żadnej pleśni nie widzę. Jak się pojawia to grzyb nie wyleczony w dawniejszych latach. Ale już to opanowałem przez opryski. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
KasiaWB 17:16, 09 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj Zbysiu, weszłam i ogrodu nie poznałam wielkich zmian dokonaliście przez ostatnie lata i jest naprawdę pięknie a te róże, że ach! ciekawa jestem co wymyślisz w tym miejscu po skalniaku.
Kibicuję i pozdrawiam
p.s. czy mogłbyś mi podpowiedzieć jaka jest optymalna szerokość opaski (chodniczka) wokół domu? a ile minimum? muszę to na przyszłość zaplanować żeby jeszcze miejsca na rabatki starczyło z góry dziękuję
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
hanka_andrus 18:16, 09 lip 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408


Marysiu dziękuję w swoim imieniu i Hani. To Jej wina, bo mnie prowokuje czasem.


No to na prowokatorkę się wypromowałam!
Ale niech Tobie będzie!
Ostatecznie, kobiety od tego są żeby prowokować.
Pozdrowienia dla małżonki.
Moje prowokacje nie są natury cielesnej, choć powyżej Zbyszko coś o własnym nasieniu nasmarował.

POzdrowienia znad upalnego Bałtyku.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 12:48, 10 lip 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11174
Kasiu dziękujemy a boję się robić porównań jak było a jak jest ze względów zdrowotnych ha ha. W sprawie chodniczka napisałem u Ciebie.

Haniu pozdrawiamy również i bardzo lubię prowokacje bo to napędza działanie.

Teraz będzie na "jukową" nutę bo ich czas nadszedł.

Wieczór


____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 13:01, 10 lip 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11174
I w dzień





____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
tabliczkazna... 13:08, 10 lip 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
zbigniew_gazda napisał(a)
I w dzień




O, żesz!!! Ale wielkie!!!
Czym one się odżywiają, że takie dorodne? Muszę pokazać mojej Babci, nie uwierzy
____________________
Marta
boguslaw_r_ 14:49, 10 lip 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
pięknie i bajecznie kolorowo,wpadłem bo miałem wolną chwilkę, lało, brak klientów, pozdrawiam,
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
kaisog1 15:03, 10 lip 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Siedze sobie z tel na kolanach, pozeram bulke z serem i przegladam co u Ciebie... ale teraz przez to "nasienie" bulke mam na tel
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
zbigniew_gazda 19:04, 10 lip 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11174
Marto specjalnie to nic takiego nie dostają. Gnojówka wrotycz+skrzyp+pokrzywa ale nie za często. Może to że rośnie obok balkonu i woda z większej powierzchni na nią leci.

Boguś dzięki i pozdrawiam również. Sosna jak dotąd ma się dobrze i tak jak pisałeś nic w tym roku przy niej nie robię. Oprócz oprysków na grzyba.

Gosiu no to szkoda bułki a może telefonu? Śmiech to samo zdrowie i do dzisiaj pamiętam film Chaplina jak naprawiał budzik. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
monteverde 10:49, 12 lip 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
hanka_andrus napisał(a)




No to na prowokatorkę się wypromowałam!
Ale niech Tobie będzie!
Ostatecznie, kobiety od tego są żeby prowokować.
Pozdrowienia dla małżonki.
Moje prowokacje nie są natury cielesnej, choć powyżej Zbyszko coś o własnym nasieniu nasmarował.

POzdrowienia znad upalnego Bałtyku.


świetne a te nasienie po zebraniu od razu do ziemi czy dopiero wiosna sadzoneczki, bo w warmińskim też mam tylko jedną a chcę aby się rozrosła? Zbyszku zapewne jeszcze smacznie śpisz po nocnym czuwaniujuka przepiękna taka dorodna i tłuściutka, miłego weekendu Wam życzębuziole
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies