Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

zbigniew_gazda 21:44, 10 lis 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Haniu - dziękuje za piękne podsumowanie. U nas codziennie 18-20 stopni jest. Po prostu lato.

Gosiu dziękujemy.

Gosiu z ogrodu na glinie. Polecam gorąco berberysy. Są piękne cały sezon, szczególnie te niskie z których robią się naturalne kulki i zero przy nich pracy.

Marzenko żywopłot ten wysoki to to odmiana stara jak świat - artropurpurea, a niskie
to : żółty - Bonanza, czerwony - Admiration, zielony to Kobold.

to fotka z lipca

____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
marzena 23:30, 11 lis 2014


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Zbysiu, dzięki za nazwy, już zapisałam w kajeciku - przydadzą mi się przy zakupach berberysów
u siebie też mam odmianę czerwoną w jesieni, ale to inna odmiana
pozdrawiam
____________________
marzena O....!
zbigniew_gazda 15:00, 12 lis 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Jasne kupuj i sadź bo wprowadzają kolorek do ogrodu.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Milka 16:09, 14 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Popieram twoje rady
A ja kiedyś 3 berberysy wywalałam, pzry kratce i one odrastają i oplatam o kratkę i mam inne wybarwienia, takie jak u ciebie, pomarańczowe, czyli to muszą być te odmiany, kiedys nazw nie zapisywałam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Ewa 06:21, 18 lis 2014


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Jak za dawnych czasów ...pośmiałam sie Zbyszku u Ciebie !
pozdrawiam serdecznie
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
malgorzata_s... 21:46, 23 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Macham i pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
hanka_andrus 21:51, 23 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zbyszku, jak zdrowie, coś zamilkłeś.
Niepokoję się, czy wszystko w normie?
Czy ogrodnik po ogrodowych harcach jest w formie?
Pozdrowienia zostawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
AsiaK_Z 08:21, 24 lis 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Witaj Zbyszku. Ogrzałam się przy tej lipcowej fotce powyżej. Zimno, wicher wieje, zima chyba już puka do drzwi...
Pozdrowienia zostawiam i uściski
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
zbigniew_gazda 08:57, 24 lis 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Irenko, Ewo, Gosiu, Haniu - jestem i mamy z Krysią doła. Sąsiadka znowu daje o sobie znać. Chodzi o telefon stacjonarny i internet. Dwadzieścia parę lat temu wspólnie z właścicielem sąsiedniej działki i domu uzgodniliśmy, ze od słupa podciągną kabel telefoniczny do jego domu i po ścianie a następnie ziemią przy ogrodzeniu poprowadzę do swojego domu. I tak było do czasu gdy dom z posesja nabyła nowa właścicielka. Żąda likwidacji całego zasilania tłumacząc się tym że będzie robiła ocieplenie i elewację. Firma (właściciel zasilania) proponuje nam znowu albo kopanie w innym miejscu albo kabel po drzewach z innego słupa. Nie zgadzamy się z tym bo za chwilę następny właściciel powie to samo. Jeżeli nas odetną to pozostaje zasilanie radiowe czyli z kosmosu. Sprawa była w sądzie i czekamy na rozstrzygnięcie. Takie czasy nastały.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
monteverde 09:29, 24 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
zbigniew_gazda napisał(a)
Irenko, Ewo, Gosiu, Haniu - jestem i mamy z Krysią doła. Sąsiadka znowu daje o sobie znać. Chodzi o telefon stacjonarny i internet. Dwadzieścia parę lat temu wspólnie z właścicielem sąsiedniej działki i domu uzgodniliśmy, ze od słupa podciągną kabel telefoniczny do jego domu i po ścianie a następnie ziemią przy ogrodzeniu poprowadzę do swojego domu. I tak było do czasu gdy dom z posesja nabyła nowa właścicielka. Żąda likwidacji całego zasilania tłumacząc się tym że będzie robiła ocieplenie i elewację. Firma (właściciel zasilania) proponuje nam znowu albo kopanie w innym miejscu albo kabel po drzewach z innego słupa. Nie zgadzamy się z tym bo za chwilę następny właściciel powie to samo. Jeżeli nas odetną to pozostaje zasilanie radiowe czyli z kosmosu. Sprawa była w sądzie i czekamy na rozstrzygnięcie. Takie czasy nastały.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Zbyszku bardzo Wam współczuję, kłopoty z sąsiadami znam z autopsji nie ma nic gorszego, ale życzę Wam aby sprawa nabrała pozytywnego dla Was kierunku miłego tygodnia
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies