Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

monteverde 22:34, 04 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
zbigniew_gazda napisał(a)
Tak sobie dzisiaj podumałem
Że dawno przy kuchni nie stałem.
Wyrób słodki i z jabłuszkami
Bez krempacji - bierzcie garściami.




Oj Zbyszku po moich dzisiejszych kartaczach takie leciutkie racuszki z jabłuszkami to delicje dla podniebienia na kolację, aż ślinka leci dzięki za poczęstunek pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
hanka_andrus 23:11, 04 gru 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No i 7 stówek trzeba odhaczyć,
nie jest tu lanie wody, każdy wpis coś znaczy!
O tym jak człek od pióra i biurka oderwany
staje się z dnia na dzień ogrodnikiem zawołanym.
Zna się na różyczkach, na trawkach, lubi żurawki,
i jak zarządzi na rabatach nie ma już poprawki.

A w ramach relaksu ulepi wspaniałe pierogi,
albo racuszkiem śmignie na stół, jak kto z drogi.
Przy takim E-musiu Krysia pięknie żyje,
a my zawołajmy Zbyszek niech nam żyje!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
an_tre 23:19, 04 gru 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Zbyszku przywiódł mnie tu zapach racuszków z jabłuszkiem, które uwielbiam, a jak jeszcze ktoś zrobi to podwójnie na miejscu okazało się, że masz mały jubileusz setek, gratulacje a wierszyk Hani doskonoale podkreślił znaczenie każdego wpisu
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
monteverde 23:32, 04 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Na 700 stronkę zostawiam kwiatucha i gratki
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
zbigniew_gazda 11:30, 05 gru 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11170
Aniu Monti - dziękuję za życzenia. Racuchy pychota zwłaszcza z jabłkami. Chyba będzie powtórka bo zeszły migiem.

Haniu dziękuję przepięknie za cudowny wiersz. Nawet nie próbuję odpowiedzieć rymami.

Aniu An-tre dzięki na miłe słowa. U nas mrowisko w nocy i nad ranem do 7 stopni. Ale sniegu zero i to nie jest dobra. Pozdrowienia.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
monteverde 12:02, 05 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
zbigniew_gazda napisał(a)
Aniu Monti - dziękuję za życzenia. Racuchy pychota zwłaszcza z jabłkami. Chyba będzie powtórka bo zeszły migiem.

Haniu dziękuję przepięknie za cudowny wiersz. Nawet nie próbuję odpowiedzieć rymami.

Aniu An-tre dzięki na miłe słowa. U nas mrowisko w nocy i nad ranem do 7 stopni. Ale sniegu zero i to nie jest dobra. Pozdrowienia.

Wcale się nie dziwię, że szybko znikły bo bardzo apetycznie wyglądają
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
malgorzata_s... 20:15, 05 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Smakołyk porwałam bo aż ślinka cieknie No i kfiotki zostawiam w zamian i życzenia na 700 Niech ogród nadal pięknieje i cieszy Buziaki Zbyszku dla Was

____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mala_Mi 11:47, 06 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Super, że internet z kosmosu jest dobry... w dodatku tańszy.
Mróz nie odpuszcza.... już wyciąg narciarski w Puławach działa... naśnieżyli. Może pora przełamać lenistwo.
Gratki na seteczkę
Jedni biorą racuszki, a ja wolę wziąć tę piwonię
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
zbigniew_gazda 16:51, 06 gru 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11170
Gosiu dzięki za piękne kfiotki. Pozdrawiamy.

Aniu internet śmiga a na sąsiada dachu jest wzmacniacz antenowy na okolicę. Tak się udało. No to śmigaj do Puław i wstąp po drodze.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zawitka 19:06, 06 gru 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Zbyszku --- setki lecą wierszyki Wasze też ,placuszki na stole a w ogrodzie do niedawno cudownie ---- taki to pożyje ha ha Pozdrowienia a co do sąsiada ja mam sąsiadke ma u mnie swój licznik gazowy przy moim domu już 20 lat ja go obsługuje i jak poprosiłam żeby zabrała to mi sprawę sądową zrobiła i dlatego że uciekła że sprawy -- dobrze czytasz uciekła--- to zapłaciłam 200 zł Tak że nie jesteś sam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies