Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

AnnaCh 07:35, 02 lip 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Zbyszku też ukorzeniłam lawendę, tylko ja ścinki po wiosennym kulkowaniu wsadziłam od razu do ziemi. Jakieś 70% się przyjęło I część też kwitnie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
violka171 08:26, 03 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Witam,wpadłam narobić zaległosci
wszystko u Ciebie Zbyszku rosnie jak na drożdzach!!!
co jedno zdjęcie to piekniejsze i oko cieszy
pozdrawiam serdecznie
miłego tygodnia
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
AsiaK_Z 08:32, 03 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Zbiniu, macie z Krysią magiczne ręce do kwiatów. Choćbyście suchy patyczek do ziemi wsadzili, wyrośnie piękność
Wszystko pięknie się prezentuje, to zapewne efekt "pachnącej lemoniady"
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
zbigniew_gazda 09:09, 03 lip 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11174
Aniu no to super. Trochę to potrwa niż malutkie lawendy nabiorą masy ale mamy przynajmniej odmianę która nam się podoba i się nie pokłada.

Violu dziękuję. Pozdrowienia na następny tydzień. Upały mają trochę odpuścić.

Asiu dziękujemy. Kto ma zielone ręce, to ma. O sobie tego nie mogę powiedzieć. Wsadziłem na wiosnę kilka patyków hortensji i wygląda na to, że dwa się przyjęły. Codziennie podlewam i chucham na nie. Nie powiem bo lepsze osiągi mam w żurawkach. Te się przyjmują bez problemów. Pozdrawiam i miłej niedzieli.

Róże walczą z upałami i jakoś dają radę.




Do służbowych kapci nalało wody ale co tam. To dodatkowy zbiornik na deszczówkę he he he.



Juka ma ochotę zakwitnąć.

____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hanka_andrus 09:28, 03 lip 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
OLeandry już też widzę startują z kwiatami, no to dzięki upałom masz tak jak w Italii.
A swoją drogą żal Włochów! Mieli jeszcze mniej szczęścia niż my w rzutach karnych. Mam nadzieję, że Niemcy w kolejnym meczu zapłacą frycowe, jak my.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 09:40, 03 lip 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11174
Haniu startują Oleandry które mają mieć wodę w nogach a słonko na głowie.
Połowę meczu widziałem u Jasia na urodzinach a resztę w domu. Powiem Ci po cichu że kibicowałem Włochom. Nie udało się.

Jasiu dostał piękną "carę" wraz z załącznikiem. Prosto z salonu.

____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hanka_andrus 12:21, 03 lip 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No to będzie dziadunio od czasu do czasu za "popychajło"! Piękna karoca!

Co do oleandrów, ja je lubię, ale niestety nie mam warunków na przechowanie. Popatrzę na Twoje!

Turniej futbolowy ciekawie się zapowiada, w tej chwili jestem kibicką chyba Islandii!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
agnieszka_m 12:26, 03 lip 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Jakie fajne auteczko
Wnusio chyba cieszy a dziadziu będzie robił za napęd
Juki piękne i oleander też go lubię i mam dwa już kwitną a jak pachną
____________________
Mój mały ogródeczek :).
zbigniew_gazda 19:36, 03 lip 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11174
Haniu funkcja popychajły mi bardzo pasuje. Niech się Jasiu cieszy. No tak oleandry na zimę muszą mieć schronienie w naszych warunkach. To nie Włochy niestety.
Kibicujemy dziś Islandii!

Agnieszko wnusio cieszy bardzo. Z oleandrami jest trochę kłopotu bo trzeba pilnować z podlewaniem i zasilaniem. No i z daleka od dzieci, bo to trujaki są.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zawitka 21:12, 04 lip 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Tak Zbyszek za Twoją porada to i róże do mnie wrócą bo te wywalone za karę za dom są po podlaniu pokrzywą ładniejsze i dziś kupiłam angielkę .Twoje są piękne i zdrowe
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies