Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

katarzynkak 09:52, 05 wrz 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
wietrzyk napisał(a)
Rabata różana jeszcze daje radę





Asiu napisz mi prosze co ile sadziłąs wisnie umbry? Czy mozesz dac namiary z cenami gdzie kupiłas swoje drzewka? Potrzebuje 3 sztuki jak najwyższe i na razie nie widze w okolicy.

Czy mozesz napisac na priv, bo czasami tylko wskakuje na chwilke na O.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
Borbetka 09:59, 05 wrz 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Aśka, szkoda że te kanty tak nie zostaną prawda? Za jakiś czas znowu trzeba będzie się zgiąć .
Pomidorki rewelacyjne wyhodowałaś. Masz jakiś dobry przepis na słoikowanie ich? Wiesz, że ja w kuchni jestem beztalenciem.
____________________
borówcowy wizytowka
wietrzyk 16:39, 05 wrz 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Warmia napisał(a)
Nareszcie jesteś Asiu Kanciki miodzio, a pomidorowe zbiory wypas. Macham z bliska.


Hej Marta
żebym ja wiedziała, żeś Ty Warmia... Zwiedzam sobie właśnie Twój wątek i dopiero po futrzakach poznałam, że już w nim byłam
cieszę się,że miałam przyjemność Cię poznać i oby donastępnego spotkania
dziękuję za miłe słowa i zapraszam
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 17:48, 05 wrz 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
frezja napisał(a)
dzięki...czekam;

ale te pomidory to chyba dokarmiane jakimś specyfikiem..;
widzę,że i Limy masz..czy tak?


Fotka, kwadratowe oczko zamknięte w okrągłą rabatę. Widoczne wokół oczka tuje Yellow Ribbon będę przesadzać w przyszłym tygodniu, tak aby rosły nie wg kwadratu oczka, tylko po okręgu rabaty.
Na drugim planie placyk. Namiot niestety niekompletny, ucierpiał podczas sierpniowej wichury


Trawka się przerabia



kilka worków drobnej kory mi zostało, to też ją wysypałam na puste rabaty i wymieszam. podpatrzyłam w szkółce u pp. Szmitów


____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 17:50, 05 wrz 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
frezja napisał(a)

widzę,że i Limy masz..czy tak?


sprawdziłam na opakowaniu, te długie pomidorki nazywają się Cornabel. Bardzo dobre na sałatki, bo w środku mało pestek, prawie sam miąższ
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 17:59, 05 wrz 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
asica napisał(a)
Asiu ogrodnik z Ciebie pełną gębą. Stworzyłaś ogród piękny i praktyczny. Twoje plony do pozozadroszczenia. Cofnęłam sie do pierwszej strony, przypomnieć sobie co zastałaś . Kawał pracy za Tobą.


Asiula, dziękuję choć muszę przyznać, że gdybym na początku tej drogi wiedziała ile czeka mnie pracy, nie wiem czy bym się odważyła
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
frezja 18:27, 05 wrz 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
wietrzyk napisał(a)


Fotka, kwadratowe oczko zamknięte w okrągłą rabatę. Widoczne wokół oczka tuje Yellow Ribbon będę przesadzać w przyszłym tygodniu, tak aby rosły nie wg kwadratu oczka, tylko po okręgu rabaty.
Na drugim planie placyk. Namiot niestety niekompletny, ucierpiał podczas sierpniowej wichury






ale fajnie wpisany kwadrat w koło...sama geometria rozwiązanie podoba mi się;

coś może odpatrzę..
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 18:29, 05 wrz 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
wietrzyk napisał(a)



Trawka się przerabia



kilka worków drobnej kory mi zostało, to też ją wysypałam na puste rabaty i wymieszam. podpatrzyłam w szkółce u pp. Szmitów




też już działam ogrodowo wg.wszelkich przykazań...nic się nie zmarnujewszystko wraca do matki ziemi
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Urszulla 20:17, 05 wrz 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Mistrzostwo w kancikowaniu
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
wietrzyk 20:48, 05 wrz 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Urszulla napisał(a)
Mistrzostwo w kancikowaniu


Ula, dziękuję
żeby one tylko nie zarastały tak szybko
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies