Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

MirellaB 19:01, 06 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Aśka to się narobiłaś przy trawniku, widać ogrom pracy, ale efekt jest bardzo widoczny. Ja bardzo lubię robić kanciki i je pielęgnować może dlatego, że pierwszy rok robię, no ale ja nie mam tyle co Ty.

Rozplenice pięknie kwitną, hortensje fajnie się przebarwiają niestety jesiennie, a wrzosowisko masz ekstra - uwielbiam wrzosy

Ale tym pomidorem to mnie rozbawiłaś
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
wietrzyk 19:04, 06 wrz 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
asica napisał(a)

Ale fajna kompozycja wyszła.


Dziękuję
trochę podpowiedzi ogrodowiskowych koleżanek, trochę mojej pracy i trochę przypadku, bo dodałam rośliny co kupiłam i miały być tylko "na chwilę"
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Kasik 19:24, 06 wrz 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Asia- dla mnie jesteś mistrzynią smaku. Choć byłabym niesprawiedliwa, bo na tym portalu wiele wątków prowadzą mistrzynie.

Twoje rabaty są tak wyważone, perfekcyjnie skomponowane no i realizacja bez zarzutu. One mi przypominają- nie obraź się- takie czytelne zadania matematyczne. Równiutko jak słupeczki z wyliczeniami. A wszystko jest jednocześnie bardzo gustowne i romantyczne.

Jak ta matematyka i romantyzm mi się komponuje - nie wiem, ale tak mi się kojarzy. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
wietrzyk 20:26, 06 wrz 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
MirellaB napisał(a)
Aśka to się narobiłaś przy trawniku, widać ogrom pracy, ale efekt jest bardzo widoczny. Ja bardzo lubię robić kanciki i je pielęgnować może dlatego, że pierwszy rok robię, no ale ja nie mam tyle co Ty.

Rozplenice pięknie kwitną, hortensje fajnie się przebarwiają niestety jesiennie, a wrzosowisko masz ekstra - uwielbiam wrzosy

Ale tym pomidorem to mnie rozbawiłaś


Dziękuję Mirella
to już niedługo będziemy podziwiać wrzosowisko u Ciebie
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 20:55, 06 wrz 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Kasik napisał(a)
Asia- dla mnie jesteś mistrzynią smaku. Choć byłabym niesprawiedliwa, bo na tym portalu wiele wątków prowadzą mistrzynie.

Twoje rabaty są tak wyważone, perfekcyjnie skomponowane no i realizacja bez zarzutu. One mi przypominają- nie obraź się- takie czytelne zadania matematyczne. Równiutko jak słupeczki z wyliczeniami. A wszystko jest jednocześnie bardzo gustowne i romantyczne.

Jak ta matematyka i romantyzm mi się komponuje - nie wiem, ale tak mi się kojarzy. Jestem pod ogromnym wrażeniem.


Kaśka, ale mi napisałaś... nie wiem co powiedzieć. Odkryłaś mnie. Skąd to wszystko wiesz? Mam romantyczną naturę, a jednocześnie jestem niewolnikiem własnego perfekcjonizmu. Z którym ciągle walczę zresztą. Jak śmieje się ze mnie M, nie doczekam się dzikiego ogrodu, bo w naturze rośliny nie rosną co 30cm... Ale, że to widać po moich rabatach...
Kasiu, tak jak piszesz, każdy z obecnych tu wątków i ogrodów prowadzą mistrzowie i mistrzynie, bo ile ogrody wymagają od nas pracy i samozaparcia tylko my wiemy niemniej jednak za Twoje słowa dziękuję i ściskam mocno Ciebie i Grzesia
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
AngelikaX 21:04, 06 wrz 2015


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
wietrzyk napisał(a)
Hortensje, kolejna zapowiedź rychłej jesieni





Witam się serdecznie, piękny ogród
Co to za odmiana Żurawek na fotce?

Pozdrawiam
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
zabaewa 00:14, 07 wrz 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Cudnie to wszystko wygląda, zwłaszcza w tych trawach.
Asiu - Ty musisz zapomnieć o nieładzie wiejskiego ogrodu - to nie Twôj styl I powiem Ci, że nawet jak się uprzesz i zrobisz taką jedną rabatę, to i tak wyjdzie według wzoru matematycznego - co by do reszty pasowało
Ja mam dokładnie odwrotnie - nawet jak chcę coś zrobić pod sznurek to i tak wychodzi mi artystyczny nieład Nawet brzozy posadziliśmy w rządku po ... łuku
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
katarzynkak 00:16, 07 wrz 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Asieńko dziękuje za informacje.
Pozdrawiam

ps. cudne zdjęcia, a te lampy kuliste to jest to, co mi sie marzy
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
Borbetka 08:07, 07 wrz 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Grujecznik ma fajne kolory u Ciebie. U mnie w półcieniu jest zielony i chyba nie doczekam się jego przebarwienia. Trzeci rok czekam i zawsze go zimno zmrozi. To drzewo, które potrzebuje słońca, szkoda że tego nie wiedziałam. Teraz za późno na przesadzanie. Szukam hortensji, która najwcześniej kwitnie. Nie wiesz która to? No i postanowiłam poeksperymentować z hortensjami ogrodowymi. Te z tarasu pójdą na rabatę, już mam upatrzoną, tylko wypielić chwasty trzeba.
Śliczne fotki wstawiłaś.
____________________
borówcowy wizytowka
Agatek 08:54, 07 wrz 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Wpadłam do Ciebie od Marty
i chyba nie mam zamiaru wychodzić ślicznie masz w swoim ogrodzie.
Pozdrawiam
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies