Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

Anda 12:57, 07 wrz 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33506
Piekna przestrzen u Ciebie. Tworzysz tutaj wspanialy ogrod, ze smakiem i wyczuciem. Pieknie owalnie sie u Ciebie robi Bede czesto zagladac

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ivo 13:52, 07 wrz 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Witaj kochana. Trafiłam przez przypadek do Ciebie ale chyba zostanę na dłużej. Cudnie u Ciebie i wszystko takie "wypasione"
Mam pytanko jakie to tulipany? Ten kolor jest obłędny


____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
wietrzyk 17:33, 07 wrz 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Witaj Angeliko
dzięki, że mnie odwiedziłaś
Widoczne żurawki to Marmelade. U mnie się sprawdziły, polecam je serdecznie. Dają radę, choć rosną na słonecznej patelni. Nawet hortkom wisiały listki, a żurawy nic

Hi, hi Ewka no to załamka
Nie poddam się, będę tworzyć ogród kontrolowanie dziki
Dobre koleżanki ogrodowe czasami przyjadą i popchną w dobrym kierunku

Kasia dzięki

Borbetko z grujecznikami nigdy nie wiadomo. W ubiegłym roku trzymały zielone liście aż do mrozów, potem odpadły i tyle. Nie było różu czerwieni, ani zapachu karmelu A rosną w słońcu. Zobaczymy w tym roku jak będzie.
O hortensjach mimo, że je uwielbiam, niewiele wiem Te co mam, startują w lipcu, nie wiem czy są wcześniejsze.
zapraszam

Agata dziękuję i zostań ile masz ochotę, goście tutaj mile widziani
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 17:45, 07 wrz 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Ewo - Ando zapraszam
Bardzo lubię okrągło i owalnie co widać Męczyłam się patrząc na moje kwadratowe oczko i też zamknęłam je w okrąg. Cała reszta powstaje w pocie czoła, metodą prób i błędów, ale jak wszyscy tutaj, uwielbiam to

Ivonko będzie mi bardzo miło jeśli się rozgościsz
Nazwy tulipków nie zapisałam niestety. Kupowałam w Lidlu, kierując się właśnie kolorem na obrazku uwielbiam wszystkie odcienie różowości
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Urszulla 21:32, 07 wrz 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Fajnie napisałaś o tych grujecznikach, pokaż ich zestawienie obok siebie- jak różne są piękny masz ogród. Spodobał mi się rozchodnik ze stipą
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Rumianka 21:48, 07 wrz 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10270
Jestem zauroczona Twoimi wyczynami w ogrodzie. Podoba mi się wszystko, a owale szczegolnie, bo też je lubię. Zobacz moj okrąg.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 21:50, 07 wrz 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10270
Jestem zauroczona Twoimi wyczynami w ogrodzie. Podoba mi się wszystko, a owale szczegolnie, bo też je lubię. Zobacz moj okrąg.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Napia 22:38, 07 wrz 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Kanciki pierwsza klasa. Spojrzałam na swoje i stwierdziłam, że w najbliższym czasie nie mam szans na takie równiutkie U siebie tylko gaszę pożary,czyli robię rzeczy wyłącznie konieczne, myślę, że może w przyszłym roku trochę podziałam.
Pięknie wygląda ogród o tej porze roku trawy, hortensje, róże i wrzosy. Zwiewnie i elegancko I nie widać żadnych chwastów! Jak Ty to robisz
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
zabaewa 22:49, 07 wrz 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056

Pięknie wygląda ogród o tej porze roku trawy, hortensje, róże i wrzosy. Zwiewnie i elegancko I nie widać żadnych chwastów! Jak Ty to robisz


Pieli ?
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
ren133 23:22, 07 wrz 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
wietrzyk napisał(a)



Śliczne zestawienie rozchodnika ze stipą
Jaka to odmiana rozchodnika?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies