Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

Urszulla 20:32, 28 maj 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Bukszpany Asiu w środku są łyse,
po posadzeniu chyba powinnaś przyciąć żeby wypuściły nowe przyrosty.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
zabaewa 23:19, 28 maj 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Ja Asiu z wykopywaniem cebul czekam jeszcze - tak do połowy czerwca - aż liście zupełnie zżółkną. A wykopuję tylko tulipki. Narcyzy tak raz na cztery - pięć lat a hiacynty, przebiśniegi, szafirki, cebulice i inne tego pu maluchy w kgóle nie wykopuję. Chyba, że je mam ochotę rozsadzić albo przenieść.
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Borbetka 08:17, 29 maj 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Asiu, te bukszpany to odmiana kuliście rosnąca, ale nie były cięte i się rozłażą. Musisz ciachać, ale nie do łysego. Powoli odbudują się. Mam kilka takich i gałązki nie są tak sztywne jak tradycyjny bukszpan, dlatego uginają się pod deszczem. Kolor również jest jaśniejszy.
____________________
borówcowy wizytowka
iwonaal 08:31, 29 maj 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Asiu
____________________
Zakochana w ogrodach
wiunia 18:20, 29 maj 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Asiu pooglądałam Twoje włości i przyznam kolejny raz, że pod linijkę u ciebie z każdej strony I dziękuję jeszcze raz - wiesz za co?
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Mathildis 21:07, 29 maj 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Ja też przycięłabym już teraz ten bukszpan....
inspiracja na oczko bardzo mi się podoba... kiedy rozpoczynasz serial pt. Przy rozlewisku w Puszczykowie? Daj znać jak znajdziesz fachowca, bilety sobie wykupię...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
wietrzyk 08:36, 03 cze 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Kondzio napisał(a)
Ale wszystko przeplewione


Kondziu,
Tego nieprzeplewionego przecież nie pokazuję
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 08:39, 03 cze 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Dziewczęta Ulka i Monika
Dzięki za podpowiedzi co do tych bukszpanów. Na razie je obserwuję, bo ciągle pada i się podnieść nie chcą. Ale jak będzie sucho, to zrobię jak radzicie, troszeczkę je przytnę. Bardzo wiotkie mają gałązki. Jednak ładne, duże tak ogólnie, więc będę się starać
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 08:42, 03 cze 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
zabaewa napisał(a)
Ja Asiu z wykopywaniem cebul czekam jeszcze - tak do połowy czerwca - aż liście zupełnie zżółkną. A wykopuję tylko tulipki. Narcyzy tak raz na cztery - pięć lat a hiacynty, przebiśniegi, szafirki, cebulice i inne tego pu maluchy w kgóle nie wykopuję. Chyba, że je mam ochotę rozsadzić albo przenieść.


Dzięki Ewka
Posadziłam tak na misz masz i teraz chciałabym już wykopać bo miejsce potrzebuję na inne roślinki, a cebulki na jesień posadzę gdzie indziej. No i tak mnie ręce świerzbią, a nie wiem czy już mogę je wydłubać
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
WilczaGora 08:43, 03 cze 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
wietrzyk napisał(a)


Kondziu,
Tego nieprzeplewionego przecież nie pokazuję


to coś tak jak ja
pozdrawiam z Wilczej
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies