Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

muza 08:14, 30 lis 2014


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
W mrożny niedzielny poranek zajrzalałam do pięknego ogrodu . Agatko przejrzałam obrazkowe pismo i ........ Cudny ogród , o każdej porze roku kolorowy , pełen uroczych zakątków . W zimowe wieczory będę to Ciebie zaglądać i podglądać jak ślicznie komponujesz roślinki. A wrzosy to mistrzostwo świata A zima w Dolomitach piękna , tylko taką lubię pozdrawiam
____________________
Ani ogród dla leniwych
yolka 19:33, 30 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Zamarzłaś, czy jeszcze nie. Ja dziś spacerkowałam po mrozie nad jeziorkiem - zapraszam na relację obrazkową, M mówi, ze spacer w mróz fochy wypędza
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Agania 19:41, 30 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anka_ napisał(a)

Wiesz Agatko, na chwilę obecną to chyba już nawet nie chodzi o koszt roślin. Ostatnio był nawet ze mną u Szmitów i dzielnie dołożył się do zakupów. (nawet śmiałam się, że chyba coś grubszego przeskrobał skoro dokłada do 'zielska'). Bardziej się wścieka, że u nas "ogród doniczkowy" . Ze względu na sarenki i inne dzikusy do czasu skończenia ogrodzenia wszystko rośnie w donicach. A trochę tego jest.


Na początku drogi z ogrodem tak jest, że stajemy przed różnymi dylematami i za wszelką cenę chcielibyśmy mieć w końcu nasz upragniony ogród, ale tak szybko się nie da, trzeba dać sobie kilka lat, ogrodzenie jest w waszym przypadku najważniejsze,musicie grodzić, bo zimą będą do was zaglądać głodne zwierzęta
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:27, 30 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
07_Rene napisał(a)


Zrobiłam już kilka sadzonek przez odrosty poziome, ale zawsze mam dylemat czy dzielić, bo tak to będę mieć w kilku miejscach, ale nigdzie nie będzie jej widać.


Znowu piękności pokazujesz świerki pospolite Bohemica pendula - zapisuje, jak tylko gdzieś trafię to kupię, bo ostatnio mnie na świerki właśnie wzięło

Staraj się mieć jedną roślinęateczną, drugą do podziału.
Bohemica do zdobycia w pobliżu w Krzywaczce
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:32, 30 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)
pozdrawiam u mnie nic się nie dzieje więc wpadam do ulubionych wątków i nadrabiam zaległości



Fajmie, że wpadłaś, w ogrodzie przymroziło, tak lekko, ale zimno jest okrurnie
Pozdrawiam cieplutko

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:40, 30 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
paniprzyroda napisał(a)
Aganiu, mój kokornak rośnie na południowej wystawie i nie zauważyłam, by cierpiał Jak był młody podlałam od czasu do czasu w okresach suszy. Pozdrawiam.


Mariolu, dziękuję, za to co napisałaś o kokornaku, cieszę się, że rośnie na południowej wystawie, u mnie nigdy nie ma za sucho
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:12, 30 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
muza napisał(a)
W mrożny niedzielny poranek zajrzalałam do pięknego ogrodu . Agatko przejrzałam obrazkowe pismo i ........ Cudny ogród , o każdej porze roku kolorowy , pełen uroczych zakątków . W zimowe wieczory będę to Ciebie zaglądać i podglądać jak ślicznie komponujesz roślinki. A wrzosy to mistrzostwo świata A zima w Dolomitach piękna , tylko taką lubię pozdrawiam


Aniu miło, że wpadłaś i że ci się u mnie podoba...za twoje słowa, moje skromne dziękuję, zostawiam

Zapraszam do mnie na zimowe spacery, teraz nie ma ciekawych wydarzeń w ogrodzie, a wspominać zimą, wiosne i lato bardzo lubimy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:16, 30 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
yolka napisał(a)
Zamarzłaś, czy jeszcze nie. Ja dziś spacerkowałam po mrozie nad jeziorkiem - zapraszam na relację obrazkową, M mówi, ze spacer w mróz fochy wypędza


Prawie zamarzłam.... jeszcze zdążyłam dzisiaj wyściółkować azaliową przed zimą, bo przygruntowe przymrozki nie odpuszczają, a temperatura spada coraz niżej, liczyłam dzisiaj na słoneczko, ale się przeliczyłam, niedziela była szarobura.......wiosna już za chwilę

Lecę na spacer do Ciebie, zobaczyć oblodzone jezioro
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mariusz 21:31, 30 lis 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Pięknie i zielono u Ciebie , rośliny iglaste to jednak wielki plus, zawsze stroniłem od nich, a teraz żałuje, brak mi ich w ogrodzie. Swoje piękno odkrywają jak milkną liściaste i byliny.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Napia 21:33, 30 lis 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Ładna ta asperkowa już jestem ciekaea, jak będzie wyglądać wiosną, gdy zakwitną cebulowe
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies