Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni....

Pokaż wątki Pokaż posty

W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni....

Tusiala 13:28, 13 lis 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Zmykam teraz ale wieczorkiem tu wrócę Synunia czeka

malgorzata_s... 19:27, 13 lis 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Nadrobiłam. Teściów współczuję, zgrana para nie ma co. Ogród za to będzie piękny że ho ho. Synuś mam nadzieję już zdrowy:0 Pozdrawiam wieczorowo
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Tusiala 21:28, 13 lis 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Gosiu niestety Synek ma zapalenie gardła i krtani ale na szczęście nie ma antybiotyku. Strasznie ciężko Mu się łyka i znów mało je. Mam nadzieję, że nockę prześpi.
Tusiala 08:14, 14 lis 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Violu moje drzewka owocowe to:
1. jabłoń – Papierówka, Oliwka Żółta, Malinowo Oberlandzka i Kosztela
2. czereśnia – Rivan i Burlat
3. wiśnia – Kelleris 16
4. morela – Elary Orange
5. brzoskwinia – Reliance i Harnaś
6. grusza - Favorytka
7. nektaryna – pyszna

Sad jest za słonecznikami i daliami. W przyszłym roku planuję w tym miejscu postawić altankę. Bardzo mi się podoba grembosiowa










Basia_1987 10:18, 14 lis 2013


Dołączył: 13 lip 2011
Posty: 1013
Witaj Marto, wpadam z rewizytą, zazdroszczę sadu i dużo drzewek owocowych, bo nie ma to jak swoje... A robisz jakieś opryski? Moja papierówka w tym roku bardzo chorowała i miała może z dwa jabłka
____________________
" Baśniowy" ogród
Viola 10:33, 14 lis 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Dziękuję Marta za wypisanie nazw drzewek, dla mnie na razie nazwy nic nie mówią, ale skopiowałam sobie treść Twojego posta. Będzie jak znalazł. A to są duże drzewka? Bo ja bym chciała wiesz takie do amatorskiej hodowli, ale nie takie zupełnie miniaturki, które w doniczce można chować, tylko normalne drzewka, nie dużo rosnące. Filip do jabłoni polecał mi podkładki P14, ale ja jeszcze się nie wtajemniczyłam co to takiego. Z jabłek rozróżniam papierówki i kosztele, a z gruszek - klapsy. Wstyd normalnie, ale nie znam więcej starych odmian : (
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Tusiala 10:45, 14 lis 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Basiu w tym roku musiałam opryskać jabłonie na mszyce bo miałam ich armię. Kupiłam środek systemiczny, który dodatkowo jest przyjazny dla biedronek Bo biedronek to u mnie jak mrówków

Vilou zawsze możesz je formować A to nazwy artykułów edukacyjnych Danusi:
"Drzewa kandelabry, szpalery i parasole".
Zasady formowania płaskich drzew krok po kroku.
eda 10:48, 14 lis 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Witam Martunia ;D patrzę a tu lato u ciebie super miło oko nacieszyć bo teraz zimno i ponuro uściskuje cieplutko
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Viola 11:18, 14 lis 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Nie podobają mi sie formowane. Wolę takie naturalnie rosnące. Musze po prostu zgłębić wiedzę. Jest całą masa artykułów i informacji. Tylko zasiąść przy kawce i czytać, czytać, czytać...
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Agawita 16:51, 14 lis 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Miałam pisać o roślinach ale wkleje póki co fotki, zastanawia mnie czy koniecznie chcesz mieć te dwa drzewka po dwóch stronach schodów? Masz przy tarasie posadzone świerki (chyba), które jeszcze sporo urosną i zastanawia mnie ten układ. Może wkomponowałby je na stronę ogrodzenia??? ewentualnie po obu stronach przejścia (chodnika) w rabacie z pierwszej fotki??? tak głośno myślę.... dlatego mam dwa warianty








a tak na marginesie - trzmielinę masz przepiekną
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies