Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni....

Pokaż wątki Pokaż posty

W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni....

Tusiala 18:00, 07 lis 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Irenko ale w kwietniu to prawdziwe cudo.
Miałam jeszcze białą gwieździstą "Powder Puff" - chyba tak jakoś się pisze ale umarła. Miała jakieś robaki w korzeniach, gdy ją wykopywałam
Tusiala 18:48, 07 lis 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Idę kąpać Synunia Jutro dalsze spacery. Udanego wieczorka życzę
Mala_Mi 19:45, 07 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dziś padało, wiec nie byłam w ogrodzie.. jutro trąb przypominania dla sklerotyków ....
Moja susan cały rok ma kwiaty... ale w kwietniu to cudo I podobnie zachowuje sie NIgra
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
makkasia 20:40, 07 lis 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
No przeczytałam wszystko, i obejrzałam, i maaaasz się gdzie rozwinąć zazdroszczę u la, la.
Podobają mi się rabaty bylinowe i zielone wyspy - świetne Na płot posadziłabym bluszcz hedera ale na obrośnięcie płotu trzeba poczekać - sama mam betonowy płot sąsiada i bluszcz. Rośnie dwa lata z moich sadzonek - zaczynam widzieć, że bluszcz ruszył ale efekt zarośnięcia może za dwa lata Sama już się przekonałaś, że ogród uczy cierpliwości. Jeśli jednak nie będzie Cię wkurzać widok płotu w zimie to winobluszcz będzie najlepszy ..trawnik zielony jak chcesz będziesz miała życzę wszystkiego najlepszego - będę zaglądać, pozdrawiam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Tusiala 10:49, 08 lis 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Aniu jak Ty to robisz, że cały rok kwitnie?

Kasiu dziekuję za odwiedziny A może by tak wsadzić i hedere i trójklapowego? Trójklapowy ładnie przysłoniłby latem każdy kawałek płota a i zimą też byłoby zielono. Cieszę się, że coś Ci się podoba

Jednak mam jakoś trawkę. Może powiecie co ona za jedna?

Tusiala 10:59, 08 lis 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Kwitnące krzaczki










dajana 11:21, 08 lis 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dzień Dobry Marto uśmieszek na początek dnia .Dziękuje za wizytę u mnie, zawsze miło jest powitac nowego goscia .Myslałam ze jestes na początku drogi ogrodowej a tu takie cudenka pokazujesz .Masz sliczny domek i ogromne mozliwosci ogrodowe z powodu duzego terenu Mój o połowe mniejszy i jeszcze zupełnie nie zagospodarowany .U ciebie juz jest czym sie zachwycić.Czytam o winobluszczu na płot i jestem tez zdania ze na plot sie nadaje jak najbardziej z siatką gorzej bo sama go mam .Po posadzeniu Serbów chciałam sie go pozbyc i wycięłam go zupełnie Okazało sie ze szybciej odrósł i zrobił sie piekniejszy niz wczesniej Ogromne liscie i grube łodygi Znowu go wyciełam a gałezie przeniosłam w inne miejsce .Ciekawe czy sie przyjmie jesli chcesz to wiosna ci takich szczepek uszykuję Mogę ci wysłac tez nasionek werbeny pentagońskiej Dostałam od Sonki ale mam ich duzo wiec mogę się z tobą podzielic .Zrobiłam tez odkłady hortensji limki i phanton Jesli cos z tego wyjdzie podaruję ci z przyyjemnoscią .Póki co nic wiecej nie mam oprócz róz i trzech traw od darczynców no moze jeszcze by sie coś znalazło ,zobaczymydziekuję za pochwałe mojej trawki to wszystko praca tylko moich rąk Tworzę trawnik po kawałku bo to wcale nie takie łatwe i proste jak się okazuje a przy okazji sie uczę.Mi lo cie poznac Pozdrawiam serdecznie .Dajana
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 11:26, 08 lis 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Widzę kaline koralowa i krzewuszki one sa tak wdzieczne ze nie mozna ich nie lubić.Kalina u mnie nie chciała rosnąc zmarnowała sie Posadziłam drugą i obserwuję
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Syla 16:04, 08 lis 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
hmmm ..... łatwo to u Ciebie nie będzie nie bardzo wiem jak pomóc .....Przeglądnęłam obrazki i zastanawiam się ..... narysowałaś linie nowych rabat ..... a co ze starymi ?.... one zostają ?..... Rozumiem również , że obecnych nasadzeń nie zmieniasz , tylko będziesz uzupełniać kolorami ???? tak jak napisała Danusia .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Viola 17:07, 08 lis 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Marto witam, coś tam wymysliłam u siebie. Możesz zajrzec, skomentować?
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies