Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 22:19, 08 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
ren133 napisał(a)


Hi hi hi ... ale wiesz co ... fajnie wybrnęłaś z sytuacji - ta osłona jest pomysłowa i będzie ładnie tylko czy ten żywoplocik buksikowy to dasz tak na prosto? bo mi się wydaje, że bardziej by pasował taki łlukowaty delikatnie

Masz racje, będzie szedł po łuku ale takim bardzo delikatnym. Chcę żeby był symetryczny do zakrzywienia tej rabaty z rozplenicami. To tylko na rysunku wygląda jakby szedł w linii prostej - takie mam zdolności plastyczne
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 22:25, 08 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
bdan napisał(a)
Ilonko podczytuje na bieżąco. Tak się zastanawiam nad podsadzeniem na nowej rabacie, która miała by byś z jakimiś kwitnacymi roślinami jakiegoś drzewa, w drugim końcu tej rabaty. Ale gdzie nie poczytam to raczej róże bez drzew.

Bardzo podoba mi się takie nasadzenie, na tle przesłony, które kiedyś Tess wrzuciła u mnie, to z ogrodu (Moje Takie Tam w Ogródku)


Wygląda to naprawdę elegancko i nowocześnie.. Bardzo mi się podoba ta kompozycja Szczerze mówiąc ja też nie zauważyłam na Ogrodowisku połączenia róż z drzewami i tym bardziej mnie to kusi Drzewa dla mnie to punkt obowiązkowy tego miejsca. Bez nich wydaje mi się tam jakoś pusto a po drugie będą dodatkowo wysłaniały to co nie powinno być na widoku

A werbena w takiej ilości robi niezłą robotę!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
nawigatorka 22:25, 08 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
inag napisał(a)


Może nawet to lepiej, że one są z tych wyższych.. Z tarasu przynajmniej będzie je bardziej widać a graby i tak miały być na wysokich pniach..
No widzisz, ja jestemm taka zielona w temacie pielęgnacji róż, ze myślałam, ze wszystkie przycina się wiosną...

Wiesz ja o rozach tez wiem niewiele wiec mozliwe ze ja sie myle.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ren133 22:31, 08 paź 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
inag napisał(a)

Masz racje, będzie szedł po łuku ale takim bardzo delikatnym. Chcę żeby był symetryczny do zakrzywienia tej rabaty z rozplenicami. To tylko na rysunku wygląda jakby szedł w linii prostej - takie mam zdolności plastyczne


Spoko spoko ... ja tam z rysunkiem nie mam problemów a w komputerze jakoś mi nie wychodzi Już jest wszystko jasne Jak mogłam przypuszczać, ze tego nie przemyślałaś?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
inag 22:33, 08 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
malkul napisał(a)


o to zupełnei inaczej niez moje miśki, zaskoczona jestem
mogłabys dac zbliżenie na pojedyńczy kwiat?


Tak wyglądają w zbliżeniu moje polarki:
Większość jest brązowa i sucha ale można jeszcze znaleźć sporo lekko zaróżowionych, no i jeden dziwak bielutki jakby dopiero co zakwitł! Wyglądają jakby jeszcze się nie zdecydowały czy już dają za wygraną czy jeszcze walczą z przymrozkami
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 22:34, 08 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)

Wiesz ja o rozach tez wiem niewiele wiec mozliwe ze ja sie myle.

Muszę poczytać ale stawiam raczej na Twoją rację
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 22:36, 08 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
ren133 napisał(a)


Spoko spoko ... ja tam z rysunkiem nie mam problemów a w komputerze jakoś mi nie wychodzi Już jest wszystko jasne Jak mogłam przypuszczać, ze tego nie przemyślałaś?

Haha, no u mnie wiele rzeczy jest nieprzemyślanych!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
nawigatorka 22:37, 08 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Widzisz a ja mam roze pod grabem ale okrywowa Alba Madiland
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ren133 22:37, 08 paź 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
inag napisał(a)

Haha, no u mnie wiele rzeczy jest nieprzemyślanych!


Akurat
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
babka 22:44, 08 paź 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
ren133 napisał(a)


Akurat

To samo miałam napisać
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies