Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

nawigatorka 22:46, 08 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Tak sobie czytam i faktycznych powinnam chyba je ciac na wiosne.choc ja je dosc mocno tne po kwitnieniu.i nie zauwazylam by czegos im brakowalo przez brak wiosennego ciecia.ale nastepnej wiony sprobuje radykalniej i zobaczymy.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 23:27, 08 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
W sprawie plyty-mam ja w aucie ale.jeszcze nie mialam okazji sluchac bo M ma urlop i wozi zamiast mnie starsza do przedszkola.ale jak tylko odpale to sie odezwe
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Kasya 08:22, 09 paź 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41963
inag napisał(a)
Zobaczcie jaka jest różnica między hortensjami Polar bear a Light lime teraz:



A które to które ? mam obiecubnie rozpoznaje
U mnie Polar bear ma chyba troszkę większe kwiatostany...
A te ML obok to młode są ? Jakiej są wysokości ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
omelka1 13:38, 09 paź 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Witam.Ja w sprawie żywopłotu z laurowiśni nie wiem na jaką wysokość go planujesz ale ona wysoka nie rośnie ..u mnie ma już z dziesięć lat i ma może 1.5m raczej rośnie na szerokość tylko ja jej specjalnie nie przycinałam więc może jak będzie cięta będzie rosła wyższa.


Zdjęcia wklejam poglądowo, jak obejrzysz daj znać to usunę.

http://www.mojpieknyogrod.pl/drzewa-i-krzewy/artykul/laurowisnia-1/photo/laurowisnia-3#gallery
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Margarete 15:54, 09 paź 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
inag napisał(a)
Jak już wyszłam z aparatem to pokaże stan obecny
(Ale mi się długo zdjęcia wgrywają)

Cudnie..........teraz te burgundy, rudości i brązy jeszcze bardziej podkreślają zgaszony kolor starej cegły z twoich "ceglaków"......cudnie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
kitek81 21:53, 09 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
piękne laurowiśnie, fajnie wymyśliłaś z tą rabatką, co ma zasłonić altanę, chociaż ja tam tragedii nie widzę, ale domyślam się, że Tobie ona przeszkadza! jak zrealizujesz te nasadzenia będzie miód malina cały ogród z resztą masz boski!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
inag 00:20, 10 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)
Widzisz a ja mam roze pod grabem ale okrywowa Alba Madiland


Ja mam zrobioną obwódkę z okrywowych - sea foam przed jeżówkami i okropnie mnie wkurzają te róże! Wypuszczają takie baty długaśne nawet na 1,5 metra!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:22, 10 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
ren133 napisał(a)


Akurat

babka napisał(a)

To samo miałam napisać

Kiedyś się wypowiem szerzej na ten temat i wtedy same ocenicie. To będzie długi elaborat
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:24, 10 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)
Tak sobie czytam i faktycznych powinnam chyba je ciac na wiosne.choc ja je dosc mocno tne po kwitnieniu.i nie zauwazylam by czegos im brakowalo przez brak wiosennego ciecia.ale nastepnej wiony sprobuje radykalniej i zobaczymy.

Najpierw może zapytaj kogoś mądrego w temacie róż bo szkoda byłoby im zaszkodzić.. Ja wiem, ze sporo róż ma moja babcia u siebie i ona zawsze tnie je bardzo radykalnie wiosną. Kwitną jak szalone rok w rok ale może to zależy od gatunków???
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:26, 10 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)
W sprawie plyty-mam ja w aucie ale.jeszcze nie mialam okazji sluchac bo M ma urlop i wozi zamiast mnie starsza do przedszkola.ale jak tylko odpale to sie odezwe

Trzymam za słowo. Ciekawa jestem Twojego zdania Tylko szczerze - wolę szczere niż miłe słowa
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies