Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

popcorn 14:02, 24 lip 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
ale masz gęsty busz! a jaki ładny, wciąż kwitnący!
buu ja nie chcę modraka sercolistnego! chcę warzywo kapustce, coś jak rabarbar! zła jestem
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 14:12, 24 lip 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Cynie postanowiły kwitnąć po swojemu, nie widzę trójbarwnych, limonkowych
są takie



____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 14:35, 24 lip 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
i warzywnik, typowo wiejski, jesienią wjeżdża ciągnik i orze wszystko, w skrzynie i takie tam bedę się bawić, jak się przeprowadzę do nowego gdyby nie podlewanie, to nic chyba by nie urosło w pustych miejscach posiana ponownie fasolka, sałata





____________________
Dwa ogrody
popcorn 14:38, 24 lip 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
piękny masz ten warzywnik, a wielkości chyba całej mojej działki
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 15:11, 24 lip 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
dalie posiane/posadzone w tym roku później, ale pojedyncze już kwitną, pełnia kwitnienia przypadnie na sierpień i wrzesień, najładniejszy kolor

i wysadzane wcześniej w doniczki



i jeszcze dwie pomponikowe, ale chwilowo brak fotki

Karolina
, z tym modrakiem to kicha, ale jak kwitnie, to biały obłok jest
Tess, roślinki jak roślinki ale za to u Ciebie inny piękny busz
____________________
Dwa ogrody
Gabriela 19:06, 24 lip 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Śliczne i cynie i dalie i liliowce i róża.
Ja mam modraka morskiego - takiego do pędzenia i jedzenia na wiosnę i wygląda całkiem inaczej - ma seledynowe liście, podbarwione na fioletowo, wyraźnie kapuściane. Kwiatostan ma gruby i dość krótki, raczej mało ozdobny, obcięłam swój do przewożenia.
A modrak sercolistny wygląda zupełnie inaczej i jest ozdobny i Wy go macie, a ja go też chcę, ale w GB go nie było.


____________________
Ogród w budowie nieustającej
Tess 20:46, 24 lip 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Laaał, jaki wielki warzywnik! A czego w nim nie ma!
A ja nawet skrzynek z koperkiem nie mam, Wstyd jak beret
paniprzyroda napisał(a)

Tess, roślinki jak roślinki ale za to u Ciebie inny piękny busz

Dla mnie zupełnie nieznane. A busz u Ciebie już jest na rabatach, tylko chyba tego nie dostrzegasz.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Joku 22:38, 24 lip 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12145
Tessi, ja też nie mam nawet koperku. Nie jesteś sama .
Modraka sercolistnego gdzieś nie tak dawno widziałam, ale nie pamiętam gdzie. Skleroza, albo za dużo sklepów ogrodniczych odwiedzam .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
sylwia_slomc... 23:07, 24 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
paniprzyroda napisał(a)
Aniu, nic nowego dla nas to skubanie trawnika tylko że w tym miejscu to już nic z tego. Mogę tylko roślinami w środku manewrować.

Małgosiu, roślinka wygląda na ożankę, jeśli ma owłosione listki, to na pewno. Różowa chmurka to wiązówka. Rośnie wysoka, zdecydowanie na tyły rabat. Fioletowe liliowce są bardziej różowe, nn, siewki, już przekwitły, bo roślina nieduża. Przesadzałam część różowych i wydaje mi się, że kolory im ściemniały, czyżby to była reakcja na stres?
Moja królowa też zakwitła jednym kwiatkiem, ale tylko ona jeszcze czeka na miejscówkę, bo mus przmeblowanie małe zrobić, na razie upycham w starym kostrzewy, bo w ich miejsce poszły liliowce. Czytałam, że w tym roku bardzo dbasz o swój trawnik. W nowym to trawa na razie tymczasowa, kiedyś i tak do wymiany.

zakwitły świeżaki, Tesing Georgia i Candle Light





Ależ wspaniała róża
Piękne, zdrowe rośliny masz, super Ci wszystko rośnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:10, 24 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Nie wiem jak to się stało, że nie miałam Cię zaznaczonej już się poprawiłam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies