Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

marta_d 22:05, 09 kwi 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
katrina napisał(a)
Witaj marta_d. Przybiegam z rewizytą. U ciebie to już fajne i kolorowe rabatki są . Ja dopiero zaczynam (dopiero znaczy od 6 lat hahahah - ale wczesniej to taka ze mnie ogrodniczka była co to tylko iglaki i agrowłókninę miała, żeby się nie narobić). Teraz odkryłam ogromną przyjemność jaką sprawia mi "dłubanie" w moim ogródku.


Katrina znam takie przypadki ja w ogrodzie właściwie od dzieciństwa,muszę przyznać,że nie zawsze llubiłam pracę w ogrodzie,szczególnie wtedy jak rodzice zaciagali do roboty dopiero po czasie zauważyłam że lubię robić w ogrodzie trzymam kciuki za metamorfozy
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
katrina 22:54, 09 kwi 2014


Dołączył: 16 mar 2012
Posty: 113
ja też nie znosiłam plewnienia w każdą sobotę na działce. Teraz robie to z przyjemnością i cieszę się z każdego pączka czy kwiatka jak dziecko

____________________
Kiedyś będzie tu pięknie
marta_d 23:32, 09 kwi 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
tak sobie mysle, ze do tego sie dorasta
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
eugenia_stef... 10:58, 10 kwi 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Witaj Marto ja z rewizytą widzę że robisz w ogrodzie jakieś zmiany ja już chyba nie mam na nie sił ostatnie zmiany zrobiłam w zeszłym roku

Genia
____________________
Kolorowy Ogród Geni
Napia 18:02, 11 kwi 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
marta_d napisał(a)
Agnieszko ja czekam na Twój wątek ciekawa jestem Twojej działki i upodobań w temacie roślin, narazie u Ciebie cisza, ale coś czuję, że przed burzą zmian oczywiście

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale ostatnio gonię czas i pewnie z tego względu odsuwam w czasie założenie swojego wątku Ale już teraz szczerze zapraszam i pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 18:14, 11 kwi 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
marta_d napisał(a)
tak sobie mysle, ze do tego sie dorasta

W moim przypadku było podobnie
Jakie rododendrony planujesz posadzić i w jakim kolorze? Duże czy może z tych mniejszych?
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
marta_d 19:10, 11 kwi 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
myślałam o czerwonych , białych, ewentualnie fioletowych. Chcę duże posadzić, właśnie przeglądam ofertę szkółki 10 km ode mnie, jest bardzo dobrze zaopatrzona, tyle jest różnych odmian, że ciężko coś wybrać a u Ciebie jak prace idą ? w ogóle jak dużą masz działeczkę?
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 19:15, 11 kwi 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
eugenia_stefanska napisał(a)
Witaj Marto ja z rewizytą widzę że robisz w ogrodzie jakieś zmiany ja już chyba nie mam na nie sił ostatnie zmiany zrobiłam w zeszłym roku

Genia


Witaj w Twoim ogrodzie nie trzeba zmian, takie okazałe rośliny juz prezentują się pięknie u mnie natomiast jest mnóstwo pracy do wykonania, ale nie przeraża mnie to, chcę żeby było przyzwoicie, wszystkiego w jeden sezon nie zrobie, ale powoli do celu
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Lukasz2013 20:47, 11 kwi 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Piekny ogród. Będe wpadał z wizytą.
marta_d 21:00, 11 kwi 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
o matko! właścicel TAKIEGO ogrodu pisze, że mój jest piękny! Ojjj chyba mu daleko sporo pracy przede mną, ale może uda się zrealizować chociaż część planów na ten sezon
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies