Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla moich synków

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla moich synków

Jana 16:44, 11 cze 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Strasznie chuda ta sarenka, przeraziło mnie to zdjęcie...
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Marga 21:38, 12 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
ag_zie napisał(a)
Ale kawał roboty zrobiłaś! Widoki, sarenkę i boćki widziałam super.

Dzięki Aga za pochwały No nie zaprzeczam że się napracowałam


Jana napisał(a)
Strasznie chuda ta sarenka, przeraziło mnie to zdjęcie...

Też się przestraszyłam, że jest chora lub ranna, ale Iza pisała, że jej karmiące owce też tak wyglądają.
Wczoraj eM widział zabitą przez samochód sarnę w rowie u sąsiada, ale mówi, że tamta była normalnie-gruba. Szkoda mi tych sarenek bardzo Wiosną ja też znalazłam zabitą sarnę w swoim rowie. Jeżdżą tymi samochodami stówą przez wieś debile.
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 21:41, 12 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Melduję, że pole pod trawnik przygotowane, ale nie obsiane jeszcze. Wynikł problem z kształtem trawnika , poza tym jest strasznie sucho. Deszcz by się przydał
Ależ jestem z siebie dumna (wiem, że to nieskromnie)
____________________
Ogród dla moich synków
katel 22:18, 12 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
To dobrze że nieskromnie - ja ledwo zipię przy moim małym ogródeczku to co Ty kobieto masz u siebie powiedzieć. U mnie też strasznie sucho
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
jolanka 22:41, 12 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Dawno u Ciebie nie byłam a Ty szalejesz Ja też przygotowuje trawnik "tymi ręcami" więc wiem ile to trzeba pracy.

Zdjęcia sarenki przejmujące

Wybierasz sie na Świeto Róż?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
olga80 13:28, 13 cze 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
może posiej poplon albo rozłóż matę przeciw chwastom.Przerabiałam taki scenariusz w jak zakładałam trawnik zanim skończyliśmy grabić teren na początku już chwaściory rosły.Pozdrawiam
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Aneta1309 14:40, 13 cze 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Marga napisał(a)
Melduję, że pole pod trawnik przygotowane, ale nie obsiane jeszcze. Wynikł problem z kształtem trawnika , poza tym jest strasznie sucho. Deszcz by się przydał
Ależ jestem z siebie dumna (wiem, że to nieskromnie)


Marga Ty powinnaś wręcz masz być z siebie dumna
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
LyraBea 15:03, 13 cze 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Marga napisał(a)
Melduję, że pole pod trawnik przygotowane, ale nie obsiane jeszcze. Wynikł problem z kształtem trawnika , poza tym jest strasznie sucho. Deszcz by się przydał
Ależ jestem z siebie dumna (wiem, że to nieskromnie)
Ale Ci Kochana sprawnie akcja z przygotowaniem miejsca pod trawnik poszła. Czuję ile pracy włożyłaś, bo mam dokłądnie tak samo. Teren wyrównany, teraz przydałoby się zagrabić i można siać, ale tak suucho, że gdzieniegdzie noga w piasku się zapada a w innych miejscach twardo. Musi porządnie popadać żeby dało się stwierdzić, na ile ten teren wyrównany, więc czekam na deszcz jak na zbawienie i tylko obserwuję, czy mi na nowo chwaściory nie wchodzą. Dawno u Ciebie nie byłam. Aż dziwne. Ale wieczorem nadrobiłam a dzisiaj koniecznie chcę ślad zostawić chyląc czoła dla Twojego trudu i pracy włożonej w Twój zakątek. Jak Ty już masz u siebie zielono...ślicznie.
KasiaWB napisał(a)
Monika, po pierwsze bardzo się cieszę, że wreszcie udało nam się poznać

Podziwiam Twoją pracę w ogrodzie, chwastami się nie przejmuj, każdy je ma, taki los ogrodnika Jak zaczniesz w tym miejscu kopać, sadzić to przy okazji oczyścisz dookoła i pomiędzy roślinami. Na pocieszenie dodam, że im więcej i gęściej będzie roślin, tym mniej chwastów, coś o tym wiem tam gdzie mam ugór, to teraz najpierw zakładam trawnik, a z czasem będę w nim wycinać rabatki ))
Trzymam kciuki! pozdrawiam
Właśnie takim systemem chcę lecieć u siebie. Nie stać mnie od razu na sperktakularney wjazd z roślinnością na rabaty, więc będzie trawnik a potem jak ja to nazywam, będę rzeźbić w trawniku. Fajnie, że nie tylko ja zaczynam ogrod od d...y strony
olga80 napisał(a)
może posiej poplon albo rozłóż matę przeciw chwastom.Przerabiałam taki scenariusz w jak zakładałam trawnik zanim skończyliśmy grabić teren na początku już chwaściory rosły.Pozdrawiam

Ja właśnie jestem w trakcie przerabiania, ale na matę mi szkoda kasy, z poplonem czekam, bo przyczailam się żeby naprawdę z trawnikiem się w tym sezonie wyrobić, pozostaje mi ganianie po polu i odchwaszczanie. Deszczu mi potrzeba i to w ilościach hurtowych. Teraz niby u mnie pada, ale tak marnie, że nawet się nie próbuję podniecać.
Pozdrawiam cieplutko z zimnego Trójmiasta.
____________________
Beata
ewelaa74 15:45, 13 cze 2016


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Marga napisał(a)
Zbliżam sie ku końcowi z kopaniem, tam gdzie zaczęłam prawie 2 tyg temu już jest chwast. Ręce mam do kolan



Wkurzające te chwasty...
Zanim coś skończysz to one znowu odrosną... Masakra!
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
Gocha 09:44, 14 cze 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ale kawał roboty wykonałaś. Ale teraz faktycznie stanowczo za sucho na sianie trawy Może dzisiaj coś popada- chmury są ale jakoś na razie deszczu nie widać
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies