Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

tabliczkazna... 21:50, 23 sie 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777




He, to niesamowite, ze kiedyś tego nie widziałam, a teraz różnorodność odmian zywotnikow tak bije po oczach
Cóż, sprzedający działkę widać wsadził co miał. Ja im dawałam papu i urosły. No i teraz widać jak sa rożne... Taki bedzie nasz znak rozpoznawczy Jutro za to - jeśli pogoda pozwoli - ciucham im grzywki
A, drzewka na rabacie to dwie jablonki
____________________
Marta
jolka 21:53, 23 sie 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Jak wszystko bujnie, to będzie buszz. Jeżówka bardzo śliczna i rozchodniki piękne
Tylko się zastanawiam, jak Ty będziesz na tej ławce siedzieć, żeby kosaćców nie uszkodzić??


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
tabliczkazna... 21:59, 23 sie 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
A, nie... To jest niska odmiana. taka kompaktowa, nie wiecej niz 25 cm
Poza tym zostawię dużo miejsca przed... Ławka jest na razie przymierzona - zdobyczna. Trzeba ja obgryzc, domalowac i ustawić równo, bo dziś poziomu nie ma
____________________
Marta
17:33, 24 sie 2014
Witaj
Zaznaczam na szybciutko a potem poczytam sobie bo ciekawie u Ciebie no i przyszłam zobaczyć te Twoje dziecioszki
Pozdrawiam
tabliczkazna... 19:34, 24 sie 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Aniulka napisał(a)
Witaj
Zaznaczam na szybciutko a potem poczytam sobie bo ciekawie u Ciebie no i przyszłam zobaczyć te Twoje dziecioszki
Pozdrawiam


Witam, wpadnę do Ciebie i ja. A dzieci zdjęć nie ma, ale jest dużo o nich historii ) Mamy tu taki mamuśkowy klub wymiany spostrzeżeń…

Dziś mój eM odpowiada na setne pytanie Małej: "Nooo, ten słoń jest włochaty, bo to nie słoń. Kiedyś, dawno temu, kiedy wszędzie był lód, nie było słoni, tylko mutanty ))"

Padłam
____________________
Marta
ryska 19:42, 24 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


Witam, wpadnę do Ciebie i ja. A dzieci zdjęć nie ma, ale jest dużo o nich historii ) Mamy tu taki mamuśkowy klub wymiany spostrzeżeń…

Dziś mój eM odpowiada na setne pytanie Małej: "Nooo, ten słoń jest włochaty, bo to nie słoń. Kiedyś, dawno temu, kiedy wszędzie był lód, nie było słoni, tylko mutanty ))"

Padłam

Ale się uśmiałam, spisuj Martusia te historyjki i za 10 lat będzie rodzinne zrywanie boków. Obiecuję Ci to, znam z autopsji
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
tabliczkazna... 20:35, 24 sie 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ryska napisał(a)

Ale się uśmiałam, spisuj Martusia te historyjki i za 10 lat będzie rodzinne zrywanie boków. Obiecuję Ci to, znam z autopsji


No, to na pewno
Spisuje, ale czasem nie nadążam Tu ciagle jakiś numer...

Najlepsze jest to, ze jak zajrzałam do nich ze znakiem zapytania na twarzy to nadal sie nie polapal ))

____________________
Marta
tabliczkazna... 20:42, 24 sie 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Nie wiem o co kaman... Jak wiadomo - kupuje wszystko przez net. Na stronie Hortulusa wybrałam cebule tulipanów i już prawie kupiłam, ale cos mnie tknęlo. Sprawdziłam na Allegro, niektóre 4x tańsze. No i popatrzyłam dalej- różnice ogromne.

Od czego to zależy? Jakies gorsze odmiany? Nie kwitną? Z in vitro?
Z drugiej strony - czytam, ze dziewczyny czekają na Lidla lub Biedronke, czyli taniej nie musi znaczyć gorzej?
____________________
Marta
Ania_ogrodni... 12:18, 25 sie 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Łał, widzę, że praca wre. Pięknie, nawet z ławką przed renowacją Ja w tamtym roku kupiłam cebule tulipanów z biedrony, na próbę po opakowaniu ( chyba po 6 cebul było w paczce) Każda cebulka zakwitła W tym roku czekam na biedronkowe szaleństwo. I oprócz tulipanów kupuję czosnki, bo też były.
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
MalgosiaR 14:04, 25 sie 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Marta, rabatka z ławeczką piękna będzie, a ławka jakiego koloru??
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies