Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój kawałek planety

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek planety

Magda70 21:22, 13 kwi 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
katiaxx napisał(a)

no eM mowi że to się kwalifikuje do amputacji albo przynajmniej do lekarza



Ta...cały eM najlepiej amputować!
A kto potem w ogrodzie będzie kopał i sadził
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
katiaxx 21:34, 13 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Magda70 napisał(a)



Ta...cały eM najlepiej amputować!
A kto potem w ogrodzie będzie kopał i sadził


noo ,jak amputują to ją zmumifikuję i postawię u niego na biurko, bibelocik ot
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
tusiawka 23:52, 13 kwi 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Przeczytałam milion stron i fotkę tylko stojaka na drewno widziałam, to skandal jakiś.
Skrzypu też mam sporo i wyrywanie jednak trochę pomaga. W trawniku gdzie był regularnie koszony właściwie już go nie ma. Ważne żeby teraz na wiosnę kwiatostany wyrywać, bo on też z nasion się rozsiewa.
U mnie najgorsza plaga to maliny dzikie i jeżyny. Rosną jak szalone i usunąć nie idzie. Po wakacjach jak trawnik 2 tygodnie niekoszony krzaczory prawie mam.

Jaką werbenę siałaś, była taka bordowa jak wschodziła? Trochę inaczej wygląda jak moja.
Nie przejmuj się, że mała, ona bardzo szybko, później nadrabia.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Gocha 01:48, 14 kwi 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ten chwast o który Ci chodzi mały z białymi kwiatkami to chyba gwiazdnica. Mam go pełno niestety.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Juzia 08:01, 14 kwi 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38828
A nie wdało się czasem zakażenie?

Mnie uciepała osa przy wyrywaniu chwastów i brudną ręką potarłam (myslałam, że to miskant mnie połechtał a to mała paskuda była )... łapa urosła do rozmiarów bicepsu Pudziana. Dostałam jeden zastrzyk w d. jeden w żyłę i cały zestaw leków i maści.

Idź do lekarza, bo mnie straszyli, że takie zakażone ugryzienie może się strasznie babrać. Na szczęście po tygodniu przeszło.


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
ewakatowice 08:20, 14 kwi 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
katiaxx napisał(a)
najgorsze jest to przez te meszkę spuchła mi noga aż do kostki i nie mogę chodzić


widocznie jesteś uczulona...

mój eM też tak ma widocznie należycie do grona wrażliwych hi hi hi
puchnie, twardnieje ale potem wraca do normy

Walnij podwójną ilość wapna
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
katiaxx 08:30, 14 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
tusiawka napisał(a)
Przeczytałam milion stron i fotkę tylko stojaka na drewno widziałam, to skandal jakiś.
Skrzypu też mam sporo i wyrywanie jednak trochę pomaga. W trawniku gdzie był regularnie koszony właściwie już go nie ma. Ważne żeby teraz na wiosnę kwiatostany wyrywać, bo on też z nasion się rozsiewa.
U mnie najgorsza plaga to maliny dzikie i jeżyny. Rosną jak szalone i usunąć nie idzie. Po wakacjach jak trawnik 2 tygodnie niekoszony krzaczory prawie mam.

Jaką werbenę siałaś, była taka bordowa jak wschodziła? Trochę inaczej wygląda jak moja.
Nie przejmuj się, że mała, ona bardzo szybko, później nadrabia.


jestem skandalistką ? - nadrobię obiecuję, tylko wiesz jak jest z czasem, w głowe zachodze jak tu co niektóre wszystko ogarniają a u mnie ani mamy, nai babci - nikogo do pomocy więc wszystko idzie w tempie w jakim idzie .

Werbena nie była czerwonawa, nie była kupna tylko ogrodowiskowa
Znam jeżyny, to jest MA-SA-KRA, smarowałam roundapem, nie wiele pomogało, podobno te kłącza sa dwuletnie, potem spokój, jednego dnia wyrywałam , przychodzę następnego - jest 5 teraz nie widzę ale może jeszcze za wcześnie.
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 08:31, 14 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
ewakatowice napisał(a)


widocznie jesteś uczulona...

mój eM też tak ma widocznie należycie do grona wrażliwych hi hi hi
puchnie, twardnieje ale potem wraca do normy

Walnij podwójną ilość wapna


myślałam że powiesz podwójną setkę
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 08:35, 14 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Juzia napisał(a)
A nie wdało się czasem zakażenie?

Mnie uciepała osa przy wyrywaniu chwastów i brudną ręką potarłam (myslałam, że to miskant mnie połechtał a to mała paskuda była )... łapa urosła do rozmiarów bicepsu Pudziana. Dostałam jeden zastrzyk w d. jeden w żyłę i cały zestaw leków i maści.

Idź do lekarza, bo mnie straszyli, że takie zakażone ugryzienie może się strasznie babrać. Na szczęście po tygodniu przeszło.




Juziu, współczuję, jak miałam 8 lat zruszyłam gniazdo os, ponieważ obok były pokrzywy bałam się stamtąd wyjść, pokąsało mnie kilkanaście, przeżyłam ale nienawidzę ukąszeń, pszczół,os to diablo boli, nie wiem jak mogłaś pomyśleć że to miskancik
ale dziękuję jest ciut lepiej nie mam czasu do lekarza bo będę popołudnie w plecy a mam cisy wykopane z gruntu mus szybko wsadzić.

____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
ewakatowice 08:37, 14 kwi 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
katiaxx napisał(a)


myślałam że powiesz podwójną setkę


he he he ...

ja teraz jestem tak poprawna, że śmiało mogę kandydować na prezydenta a i jakaś konkurencyjna kiecka dla pani O się znajdzie hi hi hi
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies