Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój kawałek planety

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek planety

Juzia 09:49, 14 kwi 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38882
katiaxx napisał(a)


Juziu, współczuję, jak miałam 8 lat zruszyłam gniazdo os, ponieważ obok były pokrzywy bałam się stamtąd wyjść, pokąsało mnie kilkanaście, przeżyłam ale nienawidzę ukąszeń, pszczół,os to diablo boli, nie wiem jak mogłaś pomyśleć że to miskancik
ale dziękuję jest ciut lepiej nie mam czasu do lekarza bo będę popołudnie w plecy a mam cisy wykopane z gruntu mus szybko wsadzić.



Cisy ważniejsze niż zdrowie
Maniaczka

Chciałam tylko dodać, że ta maniaczka to tak w pozytywnym sensie
Ja też najpierw dokończyłam robotę na rabacie, a później dopiero poszłam do domu sprawdzić, co to mnie udziabało
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
katiaxx 19:54, 14 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
no dobra, oto dostawa dzisiejszych cisów 9 szt, w sumie jest 40 - jakieś 18 metrów, muszę jeszcze jechać po 2 szt. cisy mają średnio ok 70 cm, zdarzały się wyższe ale je skracałam. Ponieważ cisy wyszły w sumie w okazyjnej cenie, kopane z gruntu a ja nie miałam przygotowanego miejsca wiec musiałam na szybko oczyścić pas 0,5 metra żeby je posadzić, teraz oczyszczam wokół



pojedynczy okaz



____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 19:56, 14 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
cisy podsypane końskim dopalaczem - rzekomo przekompostowanym ale i tak sypię go po wierzchu i z umiarem więc nie zdziwiłabym się gdyby nie dawał nic, gdzie nie gdzie widać białe sznurki - cisy wybieram na polu i tak znaczyłam które chcę





____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
ewakatowice 20:00, 14 kwi 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
katiaxx napisał(a)
cisy podsypane końskim dopalaczem - rzekomo przekompostowanym ale i tak sypię go po wierzchu i z umiarem więc nie zdziwiłabym się gdyby nie dawał nic, gdzie nie gdzie widać białe sznurki - cisy wybieram na polu i tak znaczyłam które chcę








aż się zawiesiłam na Twoim płocie !!!
podziwiam
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Magda70 20:10, 14 kwi 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Proszę, proszę...coś się dzieje
Cieszy mnie to bardzo...czekam na cd zakupow...

Kurde...jak będziesz mieć cudnie...czuję to
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
tusiawka 20:20, 14 kwi 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Są foteczki, w końcu.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
katiaxx 20:23, 14 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Magda70 napisał(a)
Proszę, proszę...coś się dzieje
Cieszy mnie to bardzo...czekam na cd zakupow...

Kurde...jak będziesz mieć cudnie...czuję to


boszsz, mów mi to często bo są chwile kiedy myślę ze tyle tej roboty że za chiny tego nie przewalę zamówiłam dziś 30 KF, muszę szybciutko oczyszczać żeby móc je wsadzić, w sobotę może wybiorę się tez po bukszpany, tez nie mało bo mam ich ponad 100 - zachciało się większego ogrodu ?
Docelowo KF mają byc na tle cisów - tyle że one będa większe od cisów
W przyszłym tygodniu planujemy wylać fundament pod murek nr 1 - najkrótszy i niski , murków ma być 3 i jeden mur wyższy ale to już chyba w przyszłym roku albo jesienią
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Kasya 20:23, 14 kwi 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42264
rowniutko
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Magda70 20:29, 14 kwi 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
katiaxx napisał(a)


boszsz, mów mi to często bo są chwile kiedy myślę ze tyle tej roboty że za chiny tego nie przewalę zamówiłam dziś 30 KF, muszę szybciutko oczyszczać żeby móc je wsadzić, w sobotę może wybiorę się tez po bukszpany, tez nie mało bo mam ich ponad 100 - zachciało się większego ogrodu ?
Docelowo KF mają byc na tle cisów - tyle że one będa większe od cisów
W przyszłym tygodniu planujemy wylać fundament pod murek nr 1 - najkrótszy i niski , murków ma być 3 i jeden mur wyższy ale to już chyba w przyszłym roku albo jesienią


Matko...KF?!
Chodzi ci o trzcinnki?!

Będę Ci częśto to mówić spoko...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
katiaxx 20:48, 14 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Magda70 napisał(a)


Matko...KF?!
Chodzi ci o trzcinnki?!

Będę Ci częśto to mówić spoko...


tak, trzcinniki
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies