Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

MAD 10:46, 28 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Malgosik napisał(a)
też lubię fale

____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 10:47, 28 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
katiaxx napisał(a)


a jakie masz hortensje ?

Tam akurat mam szpaler z hortensji Limelight. Nie moge się doczekac aż zakwitnie. Tylko chyba powinnam pomyśleć o jakiś podporach...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
mstrzes 10:49, 28 kwi 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 314
Praca wre!!! super
____________________
Pozdrawiam Magda
MAD 10:51, 28 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Toszka, za Twoją radą odkeiliśmy thuje od muru. Prosiły żeby Ci przekazać, że są Ci wdzięczne.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 11:50, 28 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Łanów tulipanów u mnie brak. Na razie eksperymentuję. Oswajam "bestię". Przekonuję samą siebie do nich. Bo do tej pory byłam fanką jedynie wazonowych tulipanów...

____________________
Pozdrawiam! To tu…
mstrzes 11:58, 28 kwi 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 314
Łomatko!! jakie piękne kolory. Połaczenie idealne. Cóż to za cudak śliczny?
____________________
Pozdrawiam Magda
MAD 14:07, 28 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Czekam. Czekam z niecierpliwością na wściekłą eksplozję mojej ukochanej azalii.

W zeszłym roku miała kilka kwiatów. Cudne były. Zachwycały, cieszyły moje oko. W tym roku naliczyłam ponad 50 pąków...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
kasia_w 14:13, 28 kwi 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Hej Mad. Przeszłam twój wątek z ogromną przyjemnością! cóż za ogród, piękny projekt i ta woda Już jest super!
Powiedz mi proszę, czy twoje cisy wypuszczają już przyrosty? Ja sadziłam cisy kopane w mniej więcej tym samym czasie i co dzień oglądam z niepokojem- rozwiną pączki, czy nie...W mieście na cisach pojawiają się już młode igiełki.
Czy nawoziłaś swoje okazy po posadzeniu,albo traktowałaś ukorzeniaczem?
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Tess 15:29, 28 kwi 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Pisałam, że cisy mają przędziorka, nie misecznika.
Też nie panikuję, postanowiłam zaufać doświadczeniu Toszki.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
MAD 15:38, 28 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
mstrzes napisał(a)
Łomatko!! jakie piękne kolory. Połaczenie idealne. Cóż to za cudak śliczny?

sprawdzę jak wróce do domu.
kasia_w napisał(a)
Hej Mad. Przeszłam twój wątek z ogromną przyjemnością! cóż za ogród, piękny projekt i ta woda Już jest super!
Powiedz mi proszę, czy twoje cisy wypuszczają już przyrosty? Ja sadziłam cisy kopane w mniej więcej tym samym czasie i co dzień oglądam z niepokojem- rozwiną pączki, czy nie...W mieście na cisach pojawiają się już młode igiełki.
Czy nawoziłaś swoje okazy po posadzeniu,albo traktowałaś ukorzeniaczem?

Sprawdzę czy coś w temacie przyrostów słychać. Wątpię bo te cisy, które już rosną dłużej tez jeszcze u mnieprzyrostów nie mają. Zresztą chyba nie mam co liczyć na przyrosty w tym roku. Świeżo posadzonych cisów niczym nie nawoziłam. Tylko i wyłącznie podlewam. Pilnuję żeby bryła korzeniowa miała cały czas wilgotno.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies