Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

lojalna_ 11:42, 30 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078



Na kawke ide
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Iwk4 12:59, 30 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
eda napisał(a)
Byłam pięknie jak zawsze ... u mnie -6 i idę lulu paaaa spokojnej nocki ptaszki słodkie

Edytko, 1.37 !!!, przez buszowanie z Tobą po nocy odespać musiałam, potem obowiązki domowe, dopiero teraz z kawką siadam popatrzeć, co nowego. Chyba tryb życia muszę zmienić, bo dostanie mi się, jak M wpadnie. 22.oo to dla mnie dopiero początek wieczoru
Buziam
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 13:00, 30 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
lojalna_ napisał(a)



Na kawke ide

Jolu, chodź, zapraszam Mam nadzieję, że nie poszłaś sobie
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 13:13, 30 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
siakowa napisał(a)
Iwonko czy to jest ta bergenia? stona 256

Tak Kasieńko, o tą bergenię mi chodzi. Mam jej więcej. Tam, gdzie znalazłaś świeżo rozsadzona jest. Że też ci się chciało jej szukać po wątku. Cierpliwa jesteś Dla ciebie poszukałam na aparacie fotke z listopada
Komputer odbieram jutro.




____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 13:19, 30 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
BarbaraM napisał(a)




Iwonka,dziękuję Ci za link do tego programu.
Nie wiem jak Ty to wytrzasnęłaś?...

Basiu, wspominałam cię wczoraj, a ty mi się tu znalazłaś.
Zdrówka na Nowy Rok Ci życzę.
Lubię na You Tube szukać filmów o ogrodach. Wystarczyło wpisać Gardeners World PL, a wyskoczyły odcinki. Jest ich więcej. Na każdy wieczór jeden.
Pozdrawiam
____________________
Ogródek Iwony II
siakowa 13:22, 30 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Iwonko tak tak tak tak tak to ta Kłaniam się nisko zatem i powiedz proszę na priva co i jak
:*:*:*:*:*
ale mnie w dołku az ukuło - ogłaszam wszem i wobec że w moim sercu juz wiosna się zaczeła Dzięki Iwonko :*:*:*:*:*
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
lojalna_ 13:26, 30 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Iwka takie cuda dla mnie ....wzruszyłam sie normalnie dzisiaj to bym boso pobiegla

Ja jeszcze od rana nie zdazyłam wypic oj a u Ciebie tsk przytulnie i makowiec
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Iwk4 13:35, 30 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Agania napisał(a)
Jak oglądam Karol Klein to od razu chciałabym wysiewać nasionka

Iwonko, a gdzie twoje sopelki?...miało być więcej

Agatko, sopelki som, tylko słoneczka nie ma.
Dodatkowo komp do naprawy poszedł, mogłabym dziś odebrać, ale nie mam jak do miasta podjechać. Będę mieć jutro. Ten, na którym piszę, taki powolny, że przy zgrywaniu zdjęć obiad bym zdążyłą zrobić. A ja myślałam, że szybkość przesyłu, to kwestia szybkiego Internetu.
Wychodzi na to, że jakość komputera, karty graficznej, etc. ma wielkie znaczenie.

Dziś chyba zgarnę śnieżek z karmnika, żeby ptaszki go lepiej widziały
Agatko sopelki dla ciebie i wszystkich zaglądających Teraz w południe -8 jest. W nocy było -15



____________________
Ogródek Iwony II
Ewkakonewka 13:38, 30 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Jedna chrust, druga makowiec, Kobiety !!! Idę jeść
Właśnie taką bergenię zaczęłam rozsadzać u siebie i robię z niej obwódki rabat w kilku miejscach. Robię tzn. czekam, aż się rozrosną i będzie ją w tym roku nowym widać Podoba mi się
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Iwk4 13:40, 30 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
siakowa napisał(a)
Iwonko tak tak tak tak tak to ta Kłaniam się nisko zatem i powiedz proszę na priva co i jak
:*:*:*:*:*
ale mnie w dołku az ukuło - ogłaszam wszem i wobec że w moim sercu juz wiosna się zaczeła Dzięki Iwonko :*:*:*:*:*

Kasiu, wiosną będę robić przemeblowanie na tej rabatce, to ci wyślę, napiszesz mi tylko, ile będziesz potrzebowała. Wystarczy posadzić pojedyńczo, pięknie się rozrośnie. Wyobraź sobie, że mój M ciągle się czepia mojej bergeni, bo on tylko kwiotki lubi i to wtedy, jak kwitną, a potem mówi, ze to zielsko. Ja bronię jej jak lew (Choć spod znaku lwa jest mój M), hi, hi
Jeszcze nie mam planów do jej zagospodarowania, ale ładnie wygląda tak przy brzegu. U mnie już poszła na boczki, więc pora ją ruszyć. Prześlesz mi na priv namiary, to wiosną będziemy działać
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies