Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 13:46, 30 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
lojalna_ napisał(a)
Iwka takie cuda dla mnie ....wzruszyłam sie normalnie dzisiaj to bym boso pobiegla

Ja jeszcze od rana nie zdazyłam wypic oj a u Ciebie tsk przytulnie i makowiec

Jolu, tylko nire boso, bo u mnie mróz szczypie, sama zobacz, jakie sopelki. I jeszcze mroźno i słoneczka dziś nie ma.
Makowiec świeżutki, bo ja 3 takie długaśne piekę na święta - tradycyjnie co roku, szybko 2 zamrażam: jeden na sylwestra, a drugi dzielę na mniejsze kawałki i wyciągam do podjadania, bo go uwielbiam
Wyobraź sobie, ze mój brat w Kanadzie 20 takich piecze już na początku grudnia, mrozi i wyciąga, jak trzeba na święta. Oni tam jako polonia ostatnią wigilię mieli na 60 osób, tak im się rodzinka rozrosła: siostry, mężowie, dzieci, wnuki, prababcia ... Każdy coś przynosi, każdy jest od czegoś specjalistą wigilijnym, tylko na lepienie pierogów dziewczyny wcześniej się umawiają wspólnie
____________________
Ogródek Iwony II
siakowa 13:47, 30 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Bardzo się cieszę zwłaszcza że taka sadzonka od kogos to ma zawsze większa wartosć niz kupna przywołuje miłe mysli Buziaki
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Iwk4 13:49, 30 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewkakonewka napisał(a)
Jedna chrust, druga makowiec, Kobiety !!! Idę jeść
Właśnie taką bergenię zaczęłam rozsadzać u siebie i robię z niej obwódki rabat w kilku miejscach. Robię tzn. czekam, aż się rozrosną i będzie ją w tym roku nowym widać Podoba mi się

Ewuniu, dla ciebie też kawałek się znajdzie makowca Zapraszam.

Widzisz, jak tu prosto wszystko wychodzi, ja kombinuję, co z bergenią zrobić, ty mi pomysła dałaś o obwódkach Myślałam o takim zastosowaniu, ty mnie utwierdziłaś w przekonaniu, dziękuję pięknie i na kawusię zapraszam
____________________
Ogródek Iwony II
lojalna_ 13:51, 30 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Makowiec wyglada imponujaca ta zamrazarka na taka ilosc musi byc spora ale tam wszystko duze

Twoje sopelki i zimowa okolica przepiekne a ptoszki rewelacja

Aaa przepis w wolnej chwili napisz
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Iwk4 13:51, 30 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
siakowa napisał(a)
Bardzo się cieszę zwłaszcza że taka sadzonka od kogos to ma zawsze większa wartosć niz kupna przywołuje miłe mysli Buziaki

Ty lepiej Kasia zrób liste potrzeb, może coś jeszcze u kogoś się znajdzie
____________________
Ogródek Iwony II
MiraR 13:55, 30 gru 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Iwonko może orientujesz się w czyim wątku była dyskusja na temat kropelek na kolkę u niemowlaczków.Nie mogę trafić u której dziewczyny to było.Może któraś z forumowiczek mnie naprowadzi.Wnusia mojej przyjaciółki ma kolkę i nie mogą dać rady z tą przypadłością,żal bardzo dzieciaczka.Dziewczyny pisały tutaj o kropelkach jakiejś niemieckiej firmy,obiecałam,że postaram się o nazwę tych kropelek bo polskie nie działają a już drugie były zmieniane.
____________________
siakowa 14:02, 30 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Iwk4 napisał(a)

Ty lepiej Kasia zrób liste potrzeb, może coś jeszcze u kogoś się znajdzie

a juz wklejona u mnie
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 14:03, 30 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Mira napisał(a)
Iwonko może orientujesz się w czyim wątku była dyskusja na temat kropelek na kolkę u niemowlaczków.Nie mogę trafić u której dziewczyny to było.Może któraś z forumowiczek mnie naprowadzi.Wnusia mojej przyjaciółki ma kolkę i nie mogą dać rady z tą przypadłością,żal bardzo dzieciaczka.Dziewczyny pisały tutaj o kropelkach jakiejś niemieckiej firmy,obiecałam,że postaram się o nazwę tych kropelek bo polskie nie działają a już drugie były zmieniane.

na priva bym wysłaąl ale nie masz...moge tu?
poszło na priv
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Iwk4 14:14, 30 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
siakowa napisał(a)

na priva bym wysłaąl ale nie masz...moge tu?
Sab simplex

Szybka jesteś dzięki w imieniu Mirki
A herbatka koperkowa nie pomaga ?
____________________
Ogródek Iwony II
ana_art 14:15, 30 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
siakowa napisał(a)

na priva bym wysłaąl ale nie masz...moge tu?
Sab simplex

kochana naklikujesz na ten zielony napis Mira i pokazuje się napisz wiadomość
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies