Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 19:34, 29 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Wklejam link do Gardeners World 4 PL odc. 22
Odcinki po polsku, w sam raz na zimowe wieczory dla tych, co wolą pismo obrazkowe ponad książkę
____________________
Ogródek Iwony II
Ewa777 20:13, 29 gru 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Ale masz plany! Od wiosny do jesieni jest dużo czasu, więc może uda Ci się wszystko zrealizować
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Iwk4 21:02, 29 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewuniu, pracy się nie boję. M pomoże w wolnej chwili, natomiast przeszkodą może być budżet. Priorytetem jest budynek gospodarczy
Ale może się uda
Jest jeszcze plan Łukasza na podjazd. Ale to dopiero bo wykończeniu garażu.
Tyle porad w tym roku dostałam, że nie muszę się martwić o plany.
Dziękuję wszystkim pomocnikom.
Cudownie tu być i mieć wsparcie
____________________
Ogródek Iwony II
MiraR 21:13, 29 gru 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Lubię czytać Iwonko to co piszesz,co u Was.Jak wchodzę na forum to obowiązkowo jesteś pierwsza na mojej liście i sprawdzam co tam słychać
Doczytałam o Świętach bez prądu,nie każdy byłby zadowolony.Wy znaleźliście w tym duuuuuużo dobra..
Miłego wieczoru i fajnie poczytać o Twoich planach wiosennych,ja na razie grzeję się pod kocem z kubkiem aromatycznej zimowej herbatki
____________________
ana_art 22:14, 29 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwonko ja swojej werbeny nie zbierałam, mogę pościnać kilkanaście kwiatostanów i wysłać do Ciebie listem
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Iwk4 22:49, 29 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Mira napisał(a)
Lubię czytać Iwonko to co piszesz,co u Was.Jak wchodzę na forum to obowiązkowo jesteś pierwsza na mojej liście i sprawdzam co tam słychać
Doczytałam o Świętach bez prądu,nie każdy byłby zadowolony.Wy znaleźliście w tym duuuuuużo dobra..
Miłego wieczoru i fajnie poczytać o Twoich planach wiosennych,ja na razie grzeję się pod kocem z kubkiem aromatycznej zimowej herbatki

Mireczko, jakie to miłe, co piszesz. Dziękuję pięknie.
Pewnie doczytałaś, że mam już dwa karmniki. Jeden na tarasie zostawiłam sobie, żeby ptaszki podglądać M daszek zrobił taki, jak w naszym domu, z niesymetrycznym spadem. Jak go pochwaliłam za to, cieszył się, że zauważyłam.
Ptaszki już zlatują do stołówki, tylko jeszcze trochę płochliwe, jak firanka się rusza. Skubną co nieco i myk na drzewo uciekają
Na razie są wróbelki i sikorki. Wiesz, ja wcześniej się nie znałam na ptaszkach, taki mieszczuch ze mnie, co tylko gołębie widziałam, hi, hi. M rozpoznaje z mojego opisu i mi mówi, jakie widziałam. Śmiesznie ostatnio musiałam wyglądać, jak podlatywałam do okna i cieszyłam się jak małe dziecko z tej ptaszarni. Jest ich sporo w ogrodzie
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 22:50, 29 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ana_art napisał(a)
Iwonko ja swojej werbeny nie zbierałam, mogę pościnać kilkanaście kwiatostanów i wysłać do Ciebie listem

Aniu, chętnie się na to piszę, dziękuję ci bardzo
____________________
Ogródek Iwony II
eda 00:09, 30 gru 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Iwk4 napisał(a)

Edytko, tylko nie za gorąco, bo mi się śnieg za szybko roztopi


o nie nie
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Ewkakonewka 00:11, 30 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Podstawa to dobry plan i zapał do pracy, a Ty gotowa jesteś już To się musi udać
Tylko te zaspy za oknem chwilowo jeszcze studzą zapał, przynajmniej mój. Pozrzucałaś trochę te czapy ze śniegu z iglaków? Ja dzisiaj troszkę otrzepałam, żeby się nie połamały.
Aaaa i pięknych sopli u mnie brak.
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Iwk4 00:12, 30 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Edytko, sprawdziłam, u ciebie, ale ciebie tam dziś nie było
Jeszcze nie śpisz?
Ja idę do łóżeczka, ale jeszcze obejrzę sobie jeden odcinek GW sezon 4
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies