Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Nallar 17:34, 26 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Iwonko czytałam ze nie bardzo rozumiesz trzystopniowego cięcia hortek.
Mam nadzieję że ten obrazek Ci pomoże.(choć to nie horcia)
Czarna linia to np. ściana, tam tniesz wyżej, potem niżej.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Iwk4 18:46, 26 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewa777 napisał(a)
Iwonko, zdrówka życzę. Tydzień trudny, ale za chwilkę będziesz odpoczywać Do mnie jeszcze nie doszła gazetka

Gazetka będzie niebawem, dzięki Ewa
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 18:49, 26 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Nallar napisał(a)
Iwonko czytałam ze nie bardzo rozumiesz trzystopniowego cięcia hortek.
Mam nadzieję że ten obrazek Ci pomoże.(choć to nie horcia)
]

Ewuniu, dziękuję pięknie za poradę. Tak muszę ciąć. Czytałam jeszcze u Any, że Vanilki mogą się słabo wybarwiać, jak mają mało słońca. Dam im szansę w tym roku. Jak nie, to przesadzę na słońce.. Choć trochę podejrzewam, ze moje V nimi nie są, ale o tym pisałam już wcześniej
____________________
Ogródek Iwony II
Viola 19:36, 26 sty 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Iwonko zdrówka i oby do ferii a klasę masz grzeczną jak oni tak cichutko umieją mówić
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Mala_Mi 19:39, 26 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A ja sobie najpierw obejrzałam na necie co jest w gazecie

Wiec kota w worku nie brałam....

Ale przyszłam twoim śladem, że u Ciebie śnieg jest od tygodnia... u mnie od wczoraj popołudniu dopiero zaczęło przybywać. Dziś nawet na sankach nie było jeszcze po czym jeździć
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Iwk4 19:44, 26 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Violu, dzieci mają to do siebie,ze im ciszej do nich się mówi, tym oni ciszej się zachowują.
Kiedyś mój kolega, u którego zawsze jest głośno na lekcjach, a on przekrzykuje się z uczniami, aby go słyszeli - zaniemówił. Jego struny głosowe wysiadły. Jak ktoś przechodził korytarzem, mógł wtedy pomyśleć, ze nikogo w klasie nie ma. Dyrektor wpadł wtedy do klasy, bo myślał, że wszyscy poszli na wagary. On mówił szeptem, a uczniowie go słuchali w ciszy Ciekawe wnioski można z tego wyciągnąć
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 19:52, 26 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniu, nie lubię takiego zbitego, mokrego śniegu. Na szczęście nie jest szary. W tej chwili jest -2, więc nawet nie topnieje.
O gazecie też czytałam różne opinie. Nie żałuję, ale i tak wolę nasze wątki. Tak szybko się nie znudzą. Tyle różnych seriali na bieżąco się rozwija.
Ostatnio się złapałam na tym, ze nawet telewizora nie włączam. Tylko dzieciaki korzystają z pilota aby coś gadało, jak młody lekcje robi Nie rozumiem, jak lekcje w hałasie można robić, ale niektórzy tak mają
____________________
Ogródek Iwony II
eda 19:59, 26 sty 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Bidulko też cię kochana paskuctwo złapało zdrówka dużo życzę zaraz ferie będą to sobie odpoczniesz u mnie jeszcze tydzień trwają i spokój dzieciaczki fajne masz domyślne buziaki Iwonka
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
szemusia 20:16, 26 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
A więc ja pozdrawiam koleżankę po fachu Taż właśnie z RP wróciłam...
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
20:21, 26 sty 2015
Dziękuję za głos w sprawie ml+hortki.
Zdrówka życzę!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies