Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 22:50, 01 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Nina, Kasiu, Karolu, w szoku to ja byłam, jak porównywałam fotki. M marudził, po co z aparatem po ogrodzie biegam? Choćby po to, by potem mieć takie porównania. I patrząc na inne ogrody, marzę o dniu, kiedy tuje trochę podrosną, bo wiem, ze to nastąpi
____________________
Ogródek Iwony II
Mirka 22:52, 01 lip 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Iwk4 napisał(a)
Małgosiu, gdyby to była łatwość łączenia roślin, mój ogród byłby taki piękny już od lat. Tymczasem trafienie na Ogrodowisko sprawiło, ze sobie uświadomiłam, jaki mój ogród jest niedoskonały. Dziś patrzyłam podczas podlewania na mój ogród i stwierdziłam, ze jak trafię kiedyś do nieba, to chciałabym być tam pomocnikiem ogrodnika. Zobacz sama:
Tak było:
1 czerwca 2014 / naprawdę taka data jest na fotkach /


Tak jest dziś:
1 lipca 2015 / gdyby nie fotki, sama bym nie uwierzyła /


Dużo przestrzeni po tych zmianach.Fajnie że to pokazałaś.Ognista do skopiowania
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Iwk4 22:52, 01 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Karol99 napisał(a)
Jestem w szoku. Ale się zmieniło, a trzmielina bardzo ładnie podrosła.

Trzmielinę niebawem będę przycinać, tylko teraz idą upały i chyba nawet z pieleniem się wstrzymam, żeby nie wysuszać ziemi
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 22:55, 01 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Mirka napisał(a)
Dużo przestrzeni po tych zmianach.Fajnie że to pokazałaś.Ognista do skopiowania

Mirko, M marudził przed chwilą, ze teraz tak pusto, a wtedy był busz i można się było schować przed sąsiadami. Niech sobie marudzi, mi teraz się bardziej podoba.
A żeby nie było, ze on taki zrzęda, to pochwalę go, ze dziś mi zrobił drugi kompostownik. Jutro kompostownik zastąpi starą pryzmę
____________________
Ogródek Iwony II
babka 22:59, 01 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Zmiany są niesamowite a co najważniejsze przeprowadzasz je z takim wyczuciem i smakiem. Patrząc na Twoje rabaty już wiem jakie błędy popełniłam u siebie. Cały czas się uczę
Pozdrawiam wakacyjnie
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
leon60 07:51, 02 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
powiem tylko WOW ! zmiany niesamowite
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
makkasia 08:17, 02 lip 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Powiedz, jak daleko od ogrodzenia muszę posadzić brzozę pendulę?

Ja posadziłam 2 metry od ogrodzenia. Iwonko wszystko zależy od cięcia brzozy jeśli przytniesz pod oczkiem na zewnątrz to korona będzie się poszerzać.


Iwonko gdybyś nie pokazała tych zdjęć z 2014 roku to bym nie uwierzyła. Zmiana szokująca i piękna. świetne zakupy
wczoraj kupiłam 2 admiratory i zapłaciłam 35 zł za sztukę (oszalałam) ale piękne som
ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Ewa777 08:44, 02 lip 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Iwonko, zmiany niesamowite. Rzeczywiście na zdjęciach to najlepiej widać. Potem nie pamięta się, jak było. Ciekawa jestem reakcji Waszych znajomych na zmiany w ogrodzie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
eda 13:24, 02 lip 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Iwk4 napisał(a)

Ewa, trawy, to nowa przygoda. Sprawdziłam u ciebie, ze interesują cię wysokie. Te, co mam, są albo od jesieni albo od wiosny. Nie mam jeszcze doświadczenia, ale zaglądający tu na pewno skomentują i doradzą.
Niewiem, czy to dobre tło okrywowe, bo o tej porze jeszcze nie wszystkie są wysokie, niektóre dopiero rosną. Ale ja nie mam doświadczenia, może tak jest u mnie dlatego, ze sadzone wiosną, muszą się przyjąć na nowym miejscu?
To jest Miskant Gracilimus, posadzony jesienią, najładniej przyrósł od wiosny:

Następny, to Miskant Variegatus. Białozielony.

Potem Miskant Klaine Fontanne

Miskant Grosse Fontanne - wyższy, rośnie w plecach róży w połączeniu z perovską i werbeną. Tych jeszcze nie widać.

Następny, dekoracyjny i niższy Miskant Morning Light



Iwcia pierwsza fotka powalająca jak w akwarium czerwoniaste róże cudo no i lilie przepiękne ślicznie ślicznie praca nie poszła na marne to widać wiec teraz podziwiać pewnie fajnie się siedzi na tarasiku co ? boziole
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Kacha123 14:54, 02 lip 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Jak będzie konkurs na największą metamorfozę, to masz wygraną I nagrodę
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies