Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Odcienie zieleni

Pokaż wątki Pokaż posty

Odcienie zieleni

Efffa 15:02, 02 mar 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Na pewno Lindsay się u Ciebie zjawię!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
15:41, 02 mar 2015
Witaj, jesteś bardzo zdecydowana i wiesz czego chcesz na pewno stworzysz piękny ogród a w jakim programie tworzysz swój ogród? Ja też tak chcę
Efffa 15:59, 02 mar 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Hello Amyma jestem zdecydowana ale tylko tak 1 dzień ha ha, potem wszystko zmieniam. Może ogólnych założeń to nie zmieniam czyli że np. chcę ogród nowoczesny, ale już co ma być na rabatach zmieniam z prędkością światła. Amyma ten program to Garden Puzzle, wersja rozszerzona.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Martuska507 17:45, 02 mar 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 68
Mam trochę wspólnego Ciągłe zmiany koncepcji, dużo cienia w ogrodzie i lubimy proste kreski. Już dodałam do obserwowanych
____________________
Marta - Ogród w kształcie litery U
mal350 20:32, 02 mar 2015

Dołączył: 01 mar 2015
Posty: 63
Fajnie tak zacząć tworzyć swój wymarzony ogród od podstaw. Zapowiada się ciekawie będę zaglądać
____________________
Halina Ogród bez retuszu
Kuba 20:57, 02 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Wiesz co? Ja po zastanowieniu chyba wycofuję się z tych tawuł (ale Ci pomagam), bo zimą nie wyglądają ładnie, wręcz będą szpecić, tak samo hakone zimą straci barwę, ale może trzmielina Fortune'a jako dywan między drzewkami będzie dekoracyjna cały rok
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
malgorzata_s 21:19, 02 mar 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Efffa napisał(a)
Hello Amyma jestem zdecydowana ale tylko tak 1 dzień ha ha, potem wszystko zmieniam. Może ogólnych założeń to nie zmieniam czyli że np. chcę ogród nowoczesny, ale już co ma być na rabatach zmieniam z prędkością światła. Amyma ten program to Garden Puzzle, wersja rozszerzona.


Też tak mam, a do tego mój ogród to tak naprawdę jedna rabata więc nie ma nawet miejsca by poszaleć z pomysłami, co to mi się zmieniają niczym kalejdoskop w głowie.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Efffa 01:49, 03 mar 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Kuba napisał(a)
Wiesz co? Ja po zastanowieniu chyba wycofuję się z tych tawuł (ale Ci pomagam), bo zimą nie wyglądają ładnie, wręcz będą szpecić, tak samo hakone zimą straci barwę, ale może trzmielina Fortune'a jako dywan między drzewkami będzie dekoracyjna cały rok

Widzisz, każda rada cenna, za to Ci jestem wdzieczna! Będą to jednak wiśnie umbraculifera co 3 m, pod nimi trawy i bukszpany
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 01:55, 03 mar 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Martuska507 napisał(a)
Mam trochę wspólnego Ciągłe zmiany koncepcji, dużo cienia w ogrodzie i lubimy proste kreski. Już dodałam do obserwowanych

To się bardzo cieszę, tez bedę obserwować, bo lubię takie klimaty jak u Ciebie! Będziemy się wspierać duchowo, zebym nie zafalowała gdzieś jakieś rabaty, bo mnie to bardzo kusi, szczególnie jak widzę ogród Sylwii!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 01:56, 03 mar 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
mal350 napisał(a)
Fajnie tak zacząć tworzyć swój wymarzony ogród od podstaw. Zapowiada się ciekawie będę zaglądać

Bardzo mi miło, zapraszam!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies