Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 16:29, 01 sty 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Sylwio serdecznie dziękuję. I również życzę w tym nowym roczku samych pogodnych dni i spełnienia planów.

Agatko bardzo dziękuję i życzę samych sukcesów w 2016r. W ogrodzie byłam tylko zasypać ziarno dla ptaków. U mnie kilkunastostopniowy mróz i niesamowity, lodowaty wiatr.

I Jeżykowi dziękuję , choć gdzieś się schował.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 16:33, 01 sty 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Agania napisał(a)

Ta nigra Molette to piękność, mała jeszcze, Aniu masz piękny ogród na wyciągnięcie ręki, a ty Toszka ukrywasz się ze swoim ogrodem Czemu jeszcze nie masz swojego wątku, ja tu u Ani takie piękne obrazy oglądam, okazja jest Nowy Rok...wszystkiego najlepszego....pomyśl
Aniu sorki, że piszę do Toszki u Ciebie
Pozdrawiam i całuję noworocznie

Agatko ja nie mam nic przeciwko, może wspólne namowy wpłyną na Toszkę i otworzy wątek. Ja miałam to szczęście i oglądałam ogród Iwonki na żywo. choć nie jest duży robi ogromne wrażenie. A Molette to nie jedyna perełka w ogrodzie.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kasya 16:40, 01 sty 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42018
I ja zaglądam w nowym roku
Czworonoznych gości nie masz w te mrozy ? Coś ci się udało ogrodzic w tym roku ?
Na nowy rok życzę udanej realizacji wszystkich planów
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anka_ 16:41, 01 sty 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Nowy Rok przywitał się słoneczkiem. I życzę Wam, aby cały rok był taki. Życzę samych radosnych chwil, spełnienia planów- nie tylko tych ogrodowych. Życzę zdrowia, miłości i spokoju...









Dzwoniec


Trznadel

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 16:51, 01 sty 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kasya napisał(a)
I ja zaglądam w nowym roku
Czworonoznych gości nie masz w te mrozy ? Coś ci się udało ogrodzic w tym roku ?
Na nowy rok życzę udanej realizacji wszystkich planów

Kasiu ja sylwestrowo byłam u ciebie w nowym wątku, ale cichutko. Za życzenia serdecznie dziękuję, planów sporo mam nadzieję że choć część uda się zrealizować. Również Tobie życzę samych sukcesów i spełnienia marzeń.
Czworonożnych gości o dziwo nie widać, choć oczywiście drzewka w miarę możliwości zabezpieczone. Ogrodziliśmy w tym roku ok 50m jednego boku, na wiosnę pociągniemy ten bok do końca- to jeszcze jakieś 80m.. Część materiału już kupiona. To najważniejsze, bo chcę zacząć nasadzenia wzdłuż niego. To będzie główna zapora od wiatru dla głównej części ogrodu.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
WilczaGora 18:48, 01 sty 2016


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
anka_ napisał(a)
Nowy Rok przywitał się słoneczkiem. I życzę Wam, aby cały rok był taki. Życzę samych radosnych chwil, spełnienia planów- nie tylko tych ogrodowych. Życzę zdrowia, miłości i spokoju...









Dzwoniec


Trznadel



jaki cudny ptasi raj u Ciebie ...
najlepszego w Nowym Roku !!!
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
Marga 19:18, 01 sty 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Aniu, pooglądałam śliczne pteszeczki w Twoim ogrodzie Widać, że im smakuje.

Spełnienia marzeń i pomyślności w Nowym Roku!
____________________
Ogród dla moich synków
JoannA 20:48, 02 sty 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
anka_ napisał(a)

Moja "zdobycz"- Dzięcioł duży (Dendrocopos major)


Witam się oficjalnie w Twoim wątku Aniu i jestem pod wrażeniem Twoich zdjęć. Bardzo zazdroszczę takich umiejętności.
Ogromna działka z potencjałem ... moje marzenie.
Szkoda tylko że zwierzątka wyrządzają tyle szkód, ale nie każdy może mieć u siebie takich gości. Chociaż muszę przyznać że i u nas tego zwierzyńca nie brakuje. Na szczęście zjadają tylko drzewka w lesie.
Będę podglądała Twoje poczynania.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
anka_ 21:03, 03 sty 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
WilczaGora napisał(a)

jaki cudny ptasi raj u Ciebie ...
najlepszego w Nowym Roku !!!

Ewo serdecznie dziękuję, również życzę aby ten rok przyniósł same dobre chwile.
Ptaszki buszują, zwłaszcza teraz przy mrozach. Dzisiaj duża chmara kwiczołów oblegała jarzębinę.



Marga napisał(a)
Aniu, pooglądałam śliczne pteszeczki w Twoim ogrodzie Widać, że im smakuje.

Spełnienia marzeń i pomyślności w Nowym Roku!


Ptaszków pełno zarówno przy karmniku jak i drzewach z owocami.
Za życzenia serdecznie dziękuję i również życzę wszelkiej pomyślności w całym roku.



____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 21:22, 03 sty 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Asiu duża działka to owszem potencjał, ale i wielki ból głowy (głównie skąd wziąć kasę ...) Owszem zwierzątka dają mi się we znaki. O ile przed zającami nauczyłam się zabezpieczać (choć jak się cieszyć z roślin w klatce?...) o tyle sarny stanowią problem. Tu jedynym rozwiązaniem jest ogrodzenie. Ale to przy setkach metrów ogromne koszty. Tak na dobrą sprawę to chyba największy hamulec ogrodu.
Zapraszam do podglądania i doradzania, każda wskazówka jest dla mnie ogromnie ważna.

Mróz złotem maluje....








____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies