Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

Mala_Mi 18:01, 01 gru 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anka_ napisał(a)



Ja muszę w niedzielę na targ się wybrać po słonecznik, bo jeszcze spiżarni ptasiej nie zaopatrzyłam.


Poszukaj jakiejś centrali nasiennej dla rolników. Tam najtaniej słonecznik. Po 2 zł kg.

Widzę, że gościa krogulca też masz na stanie..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
15:57, 02 gru 2015
anka_ napisał(a)
Poranek we mgle.










Wpadam z rewizytą,pięknie tą mgłę ujełaś,bardzo optymistyczny poranek-ah ta jodła!Bardzo podobało mi się też zdjęcie z pierwszej strony w jesiennej szacie.
Pospaceruję sobie trochę u Ciebie w wolnych chwilach,ptaszki popodglądam-mają tu u Ciebie wyborną stołówkę
Pozdrawiam
15:59, 02 gru 2015
anka_ napisał(a)
Kocham iglaki, w każdym wydaniu.
Pinus mugo Jalubi już złapała zimowy kolorek.


Ale i liściaki muszą być w ogrodzie. To one w głównej mierze wprowadzają zmienność. Jesień należy do nich, ale i zimą je widać.









A ta łuszcząca się kora brzozy mnie totalnie powala...zapowiada mi się dłuuugi i przemiły Tutaj spacer...
Karol99 16:32, 02 gru 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Przepiękne fotki. Gratuluję seteczki.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
16:56, 02 gru 2015
Sto lat życzę z okazji seteczki -o załapałam sie u Ciebie od razu pierwszym wpisem na setną stronkę!
anka_ 20:29, 02 gru 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
ag_zie napisał(a)
Piękne zdjęcia!

Dziękuję Agnieszko.

roma2 napisał(a)
Ło. A ja mam pstrykacz, którym nie ogarniam nie tylko przyszłego ogrodu (co mnie tak nie marwi za bardzo, bo pokazywać to będę mogła za parę lat zapewne). Ale ptaszków przylatujących to mi szkoda, że nie mogę uwiecznić!

Trza nabyć drugi.

Mala_Mi napisał(a)

Poszukaj jakiejś centrali nasiennej dla rolników. Tam najtaniej słonecznik. Po 2 zł kg.

Widzę, że gościa krogulca też masz na stanie..


Aniu dziękuję za identyfikację drapieżcy. Co do słonecznika to może będę w centrali to zapytam. Kupuję na targu po 3zł/kg i mieszam od razu z innymi ziarnami. Dziękuję, że wpadłaś, wiem że jesteś bardzo zajętą kobietką.

Karol99 napisał(a)
Przepiękne fotki. Gratuluję seteczki.

Tia... dzięki. Nabić setkę nie mając ogrodu....


MiloslawaIwaniecPlizga napisał(a)
Bardzo podobało mi się też zdjęcie z pierwszej strony w jesiennej szacie...

Witam serdecznie w moich skromnych progach. Od razu chcę sprostować- zdjęcie z pierwszej strony pochodzi z ogrodu Asi(asiach). Bardzo podoba mi się jej parkowy styl.

MiloslawaIwaniecPlizga napisał(a)
Sto lat życzę z okazji seteczki -o załapałam sie u Ciebie od razu pierwszym wpisem na setną stronkę!
Dziękuję.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Milka 06:32, 03 gru 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gratki na 100 pajeczyna, jak hamaczek do lezenia
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anka_ 16:48, 03 gru 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Irenko dziękuję. Ta pajęczynka to jest taki hamaczek... dla pajączków.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kasya 17:00, 03 gru 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42272
Kolejnego udanego sezonu życzę i żeby w kolejnych setkach udało sie zrealizować wszystkie ogrodowe plany
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Toszka 16:29, 04 gru 2015


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
przekopałam zdjęcia i znalazłam tylko to... marna jakość

voilà
Pinus nigra Molette


____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies